Skocz do zawartości
SUPER TIMOR

★★ Szybka rekrutacja ★★

Rekomendowane odpowiedzi

@s1monez jakoś nie wyobrażam sobie ciebie jako admina za każdym razem jak wbijałeś na serwer byłeś strasznie wredny dla każdego i prawie każdy chciał żebyś wyszedł z serwera ode mnie to tyle życzę miłego dnia.

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz się wtrącić muszę @s1monez chcesz być adminem A dzisiaj na tsie wbiles i wręcz błagales fortisa O repki wyzywałes mnie A na koniec zapytałes czy możesz kogoś zwyzywać

• Haha 4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zauważyć, że repki "haha" są traktowane neutralnie.

Ponadto, dość istotna informacja : w weekend rozmowy będą prowadzone w godzinach wieczornych. Zasada "48h" zostanie wstrzymana w piątek, i ponownie wejdzie w życie od poniedziałku. Wynika to z tego, że po prostu w weekend nie mam czasu.

Zachęcam do pisania podań!

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzór podania :

1. Imię, wiek, nick : 

Adrian, 21, Czakuś

2. Coś o sobie :

No ogólnie jestem studentem na kierunku informatyka, do szkoły chodzę zaocznie co pozwala mi też na pracę w tygodniu. Popołudniami ćwiczę na siłce, pogrywam w piłe, gram w gierki na kompie i lubię się ostro schlać xD . Na ogół jestem raczej miłą osobą i nie lubię konfliktów dlatego się staram szybko je rozwiązać, nie chowam urazy i nie faworyzuje kiedy kogoś "bardziej lubię".  Czasu, oczywiście po pracy, mam sporo, więc będę aktywny. W tym punkcie nie widzę większego sensu rozpisywania się, tyle ile napisałem raczej wystarczy. 

3. Dlaczego Ty :

No to tak, pomijając od tego, że mam bardzo dużo doświadczenia w administracji, które opisze niżej to jestem osobą, która zawsze rozwiązuje wszelkie konflikty, jestem osobą bardzo uczciwą i jak sprawuję jakąkolwiek funkcję, czy to w pracy czy choćby admin na serwerze to zawsze się staram robić to jak najlepiej. Kiedy ktoś będzie potrzebował pomocy od razu ją ode mnie otrzyma. Jestem jedną z najdłużej grających osób na placu dlatego bardzo się cieszę, że serwer jail wrócił do stanu, przynajmniej w pewnym stopniu, takiego jaki był kiedyś (mówiłem nawet o tym żebyście cofnęli kilka aktualizacji to ludzie wrócą :D ). Na serwerze cały czas są osoby bardzo utrudniające grę i nie znające regulaminu i chcę uczestniczyć w poprawie serwera na lepszy. Osoby, które znały mnie i grały ze mną za czasów kiedy miałem admina choćby na dr placu wiedzą, że adminem też jestem dobrym, nie popełniam pochopnych decyzji jak niektórzy i nie banuje kiedy się zdenerwuję. Podsumowując myślę, że sprawdzę się w roli admina i bardzo chciałbym nim po raz kolejny zostać. 

4. Serwer, na który piszesz podanie : 

Jail, jakieś 1100 h :D 

5. Link do statystyk z serwera, na który piszesz podanie: (znajdź w panelu gracza https://cs-placzabaw.pl/panel/ - instrukcja powyżej

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=jail&strona=rank&id=842461526

6. Jesteś w stanie utrzymywać aktywnego VIP'a? : 

Tak

7. Doświadczenie jako administrator (ogólnie) :

Mam bardzo duże doświadczenie, byłem adminem na kilku serwerach, były to serwery takie jak: awp, deathrun, bhop itp. Jeden z tych serwerów był od placu zabaw, mianowicie deathrun. Co raczej najważniejsze, byłem właścicielem inne go serwera deathrun, który przez kilka miesięcy utrzymywał się na pierwszym miejscu na świecie pod względem gametrackera licząc wszystkie dr-y oraz byłem w zarządzie sieci pod, którą był podpięty. 

PS. Mam nadzieję, że ocenicie moje podanie jak i moją osobę nie z punktu widzenia tego, że "kiedyś" coś tam odwalałem, każdemu się zdarza. Jestem inną osobą niż byłem, od bardzo dawna nie miałem na placu żadnego bana i chcę zostać adminem for real guys. Kocham was, do zobaczenia na jailu :D xdd

Podanie zaakceptowane ~ShizeR

• Lubię to! 4
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię, wiek, nick :

Mateusz, 17lat, xCyberShot

2. Coś o sobie : 

Cześć, mam na imię Mateusz, uczęszczam do zespołu szkół samochodowych w Szczecinie. Jestem w drugiej klasie zawodowej na kierunku mechanik samochodowy, ale oczywiście lubię pograć sobie na komputerze. Interesuje się muzyką, a konkretnie gatunkiem trap z przyjacielem od czasu do czasu napiszemy jakiś tekst i zrobimy kawałek.

3. Dlaczego Ty : 

Ponieważ jestem stałym graczem surf+rpg, ludzie mnie znają i lubią, jestem pomocny i przyjacielski. Brakuje również aktywnej administracji

SURF+RPG

5. Link do statystyk z serwera, na który piszesz podanie:

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=surfrpg&strona=rank&id=357355204

TAK

Byłem adminem na innej serwerowni więc mam doświadczenie.

• Lubię to! 7
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię, wiek, nick :

Kamil, 16lat, MiSzCzU

2. Coś o sobie :

Mieszkam w cudownej stolicy województwa Podlaskiego - Białymstoku. W tym roku rozpocząłem naukę w I klasie liceum (oczywiście po gimnazjum) na profilu mat-fiz-inf. Interesuje się lotnictwem i informatyką oraz lubię programować. No i kocham muzykę.

3. Dlaczego Ty :

Jestem dosc miły, nie szukam konfliktów, a staram się je rozwiązywać nawet jeżeli mnie nie dotyczą. Na placu zabaw mam kilkuletni staż z mniejszymi i większymi przerwami i dosć dobrze odnajduje się jako admininstrator, a serwer jest naprawdę fajny i moim zdaniem potrzebuje co najmniej jednego aktywnego admina.

Retakes

5. Link do statystyk z serwera, na który piszesz podanie 

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=retakes&strona=rank&id=413293176

Oczywiście

Ogólnie to byłem przez kilka miesięcy J-Adminem Aren i AWP Only na naszej wspaniałej serwerowni ❤️

a poza tym byłem współwłaścicielem dużego serwera na FiveM i kilku innych mniejszych projektów.

Podanie odrzucone - nie spełniasz wymagań ~ShizeR

• Lubię to! 6
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię, wiek, nick :

Gabriel, 17 lat, Franek Dolas.

2. Coś o sobie :

Mieszkam na podlasiu, kilka kilometrów od granicy z Białorusią. Jestem kujonem, mam około 5,0 w swoim liceum. Obecnie chodzę do drugiej klasy. Lubię grać w gierki, oglądać seriale i YouTube.  Sporo gram na serwerach role play w GTA San Andreas, Hearts of Iron 4; zmodowany Skyrim to też mój konik.

3. Dlaczego Ty :

Jestem obiektywny. Mam za sobą kawał historii na jailbreaku i raczej nic mnie już nie zaskoczy. Pewnie większość graczy kojarzy mnie obecnie nawet po tak długiej przerwie spowodowanej pewnym incydentem podczas którego napisałem kilka złośliwych wiadomości do Thorka. Mimo to uważam, że byłbym jednym z bardziej kompetentnych i profesjonalnych administratorów, bo profesjonalizm bierze się z ambicji i zaangażowania, a tego mi nie brakuje. 

Jailbreak.

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=jail&strona=rank&id=912147368

Tak.

7. Doświadczenie jako administrator (ogólnie) :

Nigdy nie byłem adminem na żadnym serwerze w CS:GO. Byłem za to przez kilka lat na jednym z największych serwerów role play w GTA San Andreas, jestem adminem na kilku Facebookowych grupkach z ilością osób powyżej 50k

Podanie odrzucone - za dużo głosów na nie ~ShizeR

• Lubię to! 2
  • Haha 4
  • Zmieszany 4
  • Smutny 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga!

Temat zostanie automatycznie zablokowany 21 grudnia 2019 o 00:01.

Oznacza to, że do tego dnia będzie można składać podania w ramach szybkiej rekrutacji, do czego gorąco zachęcam!

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię, wiek, nick :

Kamil, 16lat, MiSzCzU

2. Coś o sobie :

Mieszkam w cudownej stolicy województwa Podlaskiego - Białymstoku. W tym roku rozpocząłem naukę w I klasie liceum (oczywiście po gimnazjum) na profilu mat-fiz-inf. Interesuje się lotnictwem i informatyką oraz lubię programować. No i kocham muzykę.

3. Dlaczego Ty :

Jestem dosc miły, nie szukam konfliktów, a staram się je rozwiązywać nawet jeżeli mnie nie dotyczą. Na placu zabaw mam kilkuletni staż z mniejszymi i większymi przerwami i dosć dobrze odnajduje się jako admininstrator, a serwer jest naprawdę fajny i moim zdaniem potrzebuje co najmniej jednego aktywnego admina. Dodatkowo moim atutem jest znajomość języka angielskiego na dość wysokim poziomie (B2-C1), a mniej więcej połowa stałych graczy jest spoza Polski i często pytają o rózne rzeczy. I ostatnia najważniejsza rzecz, mógłbym lepiej zająć się cheaterami (a jest ich wiele), przez których często wychodzą inni gracze i już nie wracają :<

Retakes

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=retakes&strona=rank&id=413293176

Oczywiście

7. Doświadczenie jako administrator (ogólnie) :

Ogólnie to byłem przez kilka miesięcy J-Adminem Aren i AWP Only na naszej wspaniałej serwerowni❤️ i chyba radziłem sobie dobrze,

a poza tym byłem współwłaścicielem dużego serwera na FiveM.

PS. Tak tylko napiszę, bo nie widać na forum - na serwerze pod !info mam spędzonych jakieś 17h.

• Lubię to! 4
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię, wiek, nick :Piotr,17 za 1 mies,✪𝗟𝗘𝗚𝗘𝗡𝗗♥𝗙𝗨𝗥𝗬

2. Coś o sobie :Mam na imię Piotr, za równy miesiąc od tego podania będę miał 17 lat uczęszczam do technikum informatycznego lubię sport,siłownie oraz gry komputerowe gram na tym serwerze od 2016 roku.

3. Dlaczego Ty :Dlaczego ja? Jestem miłym sympatycznym chłopakiem, który nie obraża się o byle co gram na tym serwerze only knife. Chciałbym się dostać ponieważ jest tam dużo ludzi którzy puszczają bindy i się wyzywają, ale nie tylko dlatego zgłaszam się na ten serwer,gdyż lubię tam grać statystyki są z tego konta ale grałem na tym serwerze za czasów Funkie'go miałem przegrane tam około 1300h czas wbije szybko obiecuje, zależy mi na tej randze i jeśli się nie uda będę brał udział w kolejnych rekrutacjach.I jak wyżej wspomniałem gram na tym serwerze od 2016 roku.

4. Serwer, na który piszesz podanie :Jest to serwer only knife

5. Link do statystyk z serwera, na który piszesz podanie: https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=knife

6. Jesteś w stanie utrzymywać aktywnego VIP'a? : Jestem wstanie nawet już go zakupiłem.

7. Doświadczenie jako administrator (ogólnie) :Miałem dużo razy range [Moderator] , [Administrator] oraz [Właściciel] na serwerach Multi Arena, Only Awp, Only Mirage, 

𝗣𝗼𝘇𝗱𝗿𝗮𝘄𝗶𝗮𝗺, 𝗣𝗶𝗼𝘁𝗿, ✪𝗟𝗘𝗚𝗘𝗡𝗗♥𝗙𝗨𝗥𝗬

// podanie zaakceptowane - timor

• Lubię to! 5
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię, wiek, nick :

Patryk  , 19, LOONA

2. Coś o sobie 

lubie grać w różne gierki nie tylko cs go czyli jestem jak przeciętna osoba

3. Dlaczego Ty :

często gram mam dobrą reputacje nie wyzywam się jak inni i własnie przydał by sie moim zdaniem taki admin 

4. Serwer, na który piszesz podanie : ONLY KNIFE

5. Link do statystyk z serwera, na który piszesz podanie:

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=knife&strona=rank&id=197570605

12 zł  w psc  na miesiąc to nie są jakieś duże pieniądze  więc powinienem 

byłem administratorem na innej serwerowni jakiś rok temu ale zrezygnowałem tego ( to też był server only knife ) więc jakieś doświadczenie posiadam

// odrzucone - napisałeś tradycyjne podanie jako pierwsze, więc przy tamtym zostańmy 😃 ~timor 

• Haha 4
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sobotę/niedzielę będziemy przeprowadzać rozmowy z wybranymi kandydatami. Miejcie oczy otwarte na zaproszenie do znajomych na steam :)

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.