Skocz do zawartości
EnZii ;*

Komendy do odwołania

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się doinformować na temat odwoływania pewnych komend. Po pierwsze, czy jest jakaś różnica pomiędzy poleceniami "totalny bezruch patrząc się w dół do odwołania" oraz "totalny bezruch I macie nakaz patrzenia się w dół do odwołania". Jak na moje polecenia są inne i pierwsze dotyczy całej wypowiedzi a drugie wyłącznie nakazu patrzenia się w dół. Jednak udało mi się już spotkać ze zdaniem gracza/y którzy patrzą na to pod innym kątem. Jak to jest? Wytłumaczy mi ktoś? 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie napisałeś to po mojej ostatniej zmyłce. Kiedyś na oldzie było tak, że w obu przypadkach tylko patrzenie się w dół jest do odwołania, ale w sumie też bardzo chętnie się dowiem, czy teraz nie działa to inaczej.
Jak na razie @Czakuś Przyznał mi w tym rację

Edytowane przez Mirai
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5.34. Dozwolone jest stosowanie komend "do odwołania" i zmylanie TT. Każde polecenie do odwołania należy wydawać osobno (nie łączyć ich za pomocą spójników).

Zgodnie z regulaminem, każde polecenie do odwołania należny wydawać osobno. Czyli w powyższym poleceniu, które składa się z dwóch poleceń - totalnego bezruchu i patrzenia się w dół, do odwołania jest tylko patrzenie się w dół. Aby oba polecenia były "do odwołania", należy wydać polecenie: macie totalny bezruch do odwołania i nakaz patrzenia się w dół do odwołania. Tak przynajmniej się wydawało komendy, zanim nastąpiły czasy gangów.

Czyli jest dokładnie tak jak Mirai napisał :)

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No czyli mówiłem, że mirai miał racje :D

Tylko jedna komenda do odwołania, nie dwie :D 

👉 @Mirai 👍👍

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.