Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Reko STEAM_1:1:240439812

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Gali STEAM_0:1:55428881 / Czakuś STEAM_1:0:421230763 Golabek STEAM_1:1:431357917

3. Data i godzina zdarzenia: 3 stycznia 2020 tak gdzieś 18:00

4. Mapa: jb_spy_vs_spy_beta7

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 4.26. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone

6. Opis sytuacji: W całym filmie chodzi szczególnie o faworyzacje graczy ze strony Admina Czakusia Na początku filmu jest nagranie w którym ja dostaje bana za faworyzacje graczy dlatego, że zabiłem Czakusia kiedy wstał (Zabawa była z nakazem kucania) i zabiłem też Krejza który również wstał. Chciałbym zaznaczyc że wcześniej Czakuś przebiegał obok innego ct`ka bez kucania i ten go nie zabił jak i inne 2 osoby które nie kucały. I po tej rundzie ja dostałem bana za faworyzacje a drugi ct`ek nie dostał. Hmm czy bycie w jednym gangu przez czakusia i innego ct`ka nie miało wpływu na bana? Którego nie dostał. A i na końcu filmu bonus na którym Golabek mnie obraża a Czakuś to słyszy i nic z tym nie robi a też chciałbym zaznaczyć, że ja po napisaniu do kogoś ,,pecie,, od razu dostałem muta 20 minut.(Wiem że słuszny) ale dlaczego golabek też nie dostał Znowu faworyzacja? 

7. Proponowana kara: Nie mi sądzić 

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak, ta zabawa nie miała tylko jednego polecenia, był też nakaz bycia przy celach, w momencie kiedy mnie zabijałeś 3/4 tt było poza obrębem cel i skoro zabiłeś mnie musiałbyś zabić też praktycznie całą mapę, bo nikt nie stosował się do tych zasad. Zabijając tylko mnie (i ewentualnie drugą osobą, której nie widziałem żebyś zabił) zrobiłeś faworkę na reszcie graczy. Galiego nie zbanowałem dlatego po pomimo, że osoby które widział nie wykonywały poleceń to ich nie pozabijał, bo wiedział, że nikt i tak tych poleceń nie wykonuje, a całej mapy nie zabije. Ty za to zajebałeś tylko mnie i dlatego ban był tylko dla ciebie. Jeśli chodzi o wyzywanie przez gołąbka, mogłeś napisać skargę właśnie na niego- za wyzywanie, osobiście wlepiłbym mu jakiegoś muta, bo w tamtej sytuacji tego nie słyszałem (każdy przecież może odejść od komputera- a ja często to robię kiedy nie żyje)

Poza tym, polecenia te, że trzeba było kucać i być przy celach wydane były już po tym kiedy na zabawie (wg) każdy już się porozbiegał i nie sposób było ogarnięcia tego. 

Edytowane przez Czakuś
  • Haha 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, !ReKo cs-placzabaw.pl napisał:

Ale ja zabiłem te osoby co widziałem że nie wykonywały poleceń jak mam zabić kogoś kogo nie widze?

A skoro nie widziałeś kogoś przy celach, a miał przy nich być to chyba jasne, że kiedy pod nie wróci to możesz go zabić, bo też nie wykonywał poleceń, a ty te osoby, które powracały z różnych zakątków mapy po prostu olałeś, bo ważne że czakuś zabity i HaXy bez życzenia będą nie ;) ?  

Ja na prawdę jestem bezstronny, więcej jak do tej pory banowałem osoby z "mojej" paczki niż te z twojej, bo wiem że więcej odpierdalają, a wy i tak na siłę staracie się do mnie dopierdolić.

Edytowane przez Czakuś
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Czakuś napisał:

A skoro nie widziałeś kogoś przy celach, a miał przy nich być to chyba jasne, że kiedy pod nie wróci to możesz go zabić, bo też nie wykonywał poleceń, a ty te osoby, które powracały z różnych zakątków mapy po prostu olałeś, bo ważne że czakuś zabity nie ? 

Zawsze mógł siedzieć schowany w celi :)

Edytowane przez !ReKo cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, !ReKo cs-placzabaw.pl napisał:

Zawsze mógł siedzieć schowany w celi :)

Wszyscy wiemy, że tak nie było ;) Wszyscy łącznie z tobą widzieli, że w celach nikogo nie było, bo przecież kto na zabawie siedziałby w celach ;) ?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Czakuś napisał:

Wszyscy wiemy, że tak nie było ;) Wszyscy łącznie z tobą widzieli, że w celach nikogo nie było, bo przecież kto na zabawie siedziałby w celach ;) ?

Oj i tu się mylisz każdy może siedzieć w celach dlaczego by nie? I jak ja miałem widzieć jeżeli stałem na pomieszczeniu przy celach //edit jeszcze jakieś uwagi?

Edytowane przez !ReKo cs-placzabaw.pl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Czakuś a tak wogole poza tematem, czy taki admin jak ty powinien się smiać Z Tomka ? Ustawiałes różne nicki np. Adrian do gry, rozumiem może dla was śmieszne ,albo coś ,ale czy tak postępuje admin? Raczej nie. Pozatym czytasz nasz czat gangowy i wszystko mowisz swojim kolegom na tsie np. Dajmaxowi,albo nawet jak prowadzisz,skąd miał by Dajmax odrazu potym co była sytacja co @!ReKo cs-placzabaw.pl specjalnie napisał ,że tak łatwo dostać się admina z szybkiej rekurtacji to może ja pojde .Cos takiego napisał,i odrazu potym Dajmax się śmiał z niego bo myśleliście ,że on to naprawde pisał, jesteś J-Adminem rozumiem ,ale nie musisz wszystkiego mowic swoim kolegom na ts albo specjalnie czytac  nasz czat gagowy, jak już to nie musisz wszystkiego mowić na ts'sie.

Pozdro

https://imgur.com/a/w5XkpiF

Edytowane przez ✪Mihαυ cs-placzabaw.pl
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, ✪Mihαυ cs-placzabaw.pl napisał:

@Czakuś a tak wogole poza tematem, czy taki admin jak ty powinien się smiać Z Tomka ? Ustawiałes różne nicki np. Adrian do gry, rozumiem może dla was śmieszne ,albo coś ,ale czy tak postępuje admin? Raczej nie. Pozatym czytasz nasz czat gangowy i wszystko mowisz swojim kolegom na tsie np. Dajmaxowi,albo nawet jak prowadzisz,skąd miał by Dajmax odrazu potym co była sytacja co @!ReKo cs-placzabaw.pl specjalnie napisał ,że tak łatwo dostać się admina z szybkiej rekurtacji to może ja pojde .Cos takiego napisał,i odrazu potym Dajmax się śmiał z niego bo myśleliście ,że on to naprawde pisał, jesteś J-Adminem rozumiem ,ale nie musisz wszystkiego mowic swoim kolegom na ts albo specjalnie czytac  nasz czat gagowy, jak już to nie musisz wszystkiego mowić na ts'sie.

Pozdro

https://imgur.com/a/w5XkpiF

Ustawiając takie nicki wcale nie śmialiśmy się z Tomka, dlaczego przyszło ci to na myśl ? Po prostu dla beczki ustawialiśmy sobie takie same nicki i prezentowaliśmy solidarność serwera.

Wasz czat gangowy czytam, bo taka jest powinność admina, po to admini to widzą żeby zareagować kiedy ktoś daje info lub wyzywa. Nikomu rzeczy, które piszecie na tym czacie nie mówię, a czasem sami piszecie na tym czacie wprost do mnie, więc wam w takich sytuacjach odpowiadam. 

A poza tym, nie jest to ani trochę związane z tematem i Mihau, polecam zajrzeć czasem do słownika, nie pisze tego obraźliwie tylko taka ilość błędów aż kłuje w oczy.

Edytowane przez Czakuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mihau człowieku istnieje takie coś jak logi oagrnij już tą dupe. Sprawdziłem to w logach po tym co zaczął @!ReKo cs-placzabaw.pl odwalać na czatboxie. Co do nicku "Adrian do gry" 90% serwera miało "SWOJE IMIĘ do gry" (Czakuś niczego nam nie mówi na ts ponieważ szanuje swojego admina i nie chciałby stracić pozycji w administracji)

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Czakuś napisał:

Ustawiając takie nicki wcale nie śmialiśmy się z Tomka, dlaczego przyszło ci to na myśl ? Po prostu dla beczki ustawialiśmy sobie takie same nicki i prezentowaliśmy solidarność serwera.

Wasz czat gangowy czytam, bo taka jest powinność admina, po to admini to widzą żeby zareagować kiedy ktoś daje info lub wyzywa. Nikomu rzeczy, które piszecie na tym czacie nie mówię, a czasem sami piszecie na tym czacie wprost do mnie, więc wam w takich sytuacjach odpowiadam. 

A poza tym, nie jest to ani trochę związane z tematem i Mihau, polecam zajrzeć czasem do słownika. 

Gosciu pisze to na szybko, nie mowisz na tsie? To dlaczego jak zbanowales Reka na 24h to Dajmax tam się przyznal ze mowisz im to co my piszemy, Nie oszukuj sam siebie :))

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ✪Mihαυ cs-placzabaw.pl napisał:

Gosciu pisze to na szybko, nie mowisz na tsie? To dlaczego jak zbanowales Reka na 24h to Dajmax tam się przyznal ze mowisz im to co my piszemy, Nie oszukuj sam siebie :))

Nic w życiu dajmax na serwerze na ten temat nie powiedział... xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, ✪Mihαυ cs-placzabaw.pl napisał:

Na chatboxie 😜

Każdy gracz może przeczytać czat gangowy w logach serwera ;) 

Tu np. twoja historia pisania ;) https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=jail&strona=rank&id=988686233

Edytowane przez Czakuś
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Czakuś napisał:

Każdy gracz może przeczytać czat gangowy w logach serwera ;) 

Tu np. twoja historia pisania ;) https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=jail&strona=rank&id=988686233

Ale on się przyzal że im mowisz z czego co ja pamietam 

• Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurwa zamknąć w końcu te dupy po co wy się kłócicie jest skarga jest czak się musiał wypowiedzieć bo to jest jego obowiązek i tyle na chuj dalej drążyć temat po prostu czekać aż jakiś m-administrator wejdzie i tyle.

Fuck Logic 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku wyzywasz sam prowokujesz i potem sam płaczesz ze ktoś ciebie zwyzywał. Pamiętaj bądź człowiekiem a nie kurwa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Gołąbek napisał:

Człowieku wyzywasz sam prowokujesz i potem sam płaczesz ze ktoś ciebie zwyzywał. Pamiętaj bądź człowiekiem a nie kurwa. 

Jak Cię niby prowokowałem zbuntowales się ja Cię zabiłem A ty mnie wyzywać zaczynasz .więc zastanów się trochę 

• Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Dajmax napisał:

mihau człowieku istnieje takie coś jak logi oagrnij już tą dupe. Sprawdziłem to w logach po tym co zaczął @!ReKo cs-placzabaw.pl odwalać na czatboxie. Co do nicku "Adrian do gry" 90% serwera miało "SWOJE IMIĘ do gry" (Czakuś niczego nam nie mówi na ts ponieważ szanuje swojego admina i nie chciałby stracić pozycji w administracji)

Człowieku, skończ pierdolić. Mam Ci uwierzyć, że podczas gry, biegając po mapie na alt+tab masz otwarty panel gracza z tym chłopem, i refreshujesz jego czat? Młodziaków oszukasz, mnie nie :P

@Czakuś złap mnie na TSie niedługo, musimy pogadać o jeszcze jednej kwestii.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.