Skocz do zawartości
ShizeR

Szybka rekrutacja do LSPD!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię, wiek, Steam ID:
Coś o sobie:
Ilość godzin spędzonych na serwerach RP:
Doświadczenie w organizacji  LSPD:
Co wniesiesz do kręgów organizacji?: 

W temacie składamy TYLKO podania, wszelkie inne odpowiedzi nie są mile widziane.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię, wiek, Steam ID: Karol rocznikowo 15 lat STEAM_1:0:230932501
Coś o sobie: Interesuje się informatyką mieszkam w Warszawie wolny czas lubię spędzać na serwerze rp naszej sieci 
Ilość godzin spędzonych na serwerach RP:Około 70
Doświadczenie w organizacji  LSPD: Niestety nie posiadam 
Co wniesiesz do kręgów organizacji?:  Miłą atmosferę,odrobinę humoru 

Podanie zaakceptowane ~ShizeR

• Haha 3
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię, wiek, Steam ID: Dorian 14  0:0:144312656
Coś o sobie: Mam na imię Dorian mam 14 lat lubię grać w Fivema gram w Kosza Piłkę nożną ręczną. Interesuję się zawodem Policyjnym
Ilość godzin spędzonych na serwerach RP: 300h                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Doświadczenie w organizacji  LSPD: Mam doswiatczenie bo dużo razy byłem LSPD i sie dużo nauczyłem
Co wniesiesz do kręgów organizacji?:  Miłą atmosfere Wsparcie Pomaganie sobie 

• Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Damian 

Steam ID: STEAM_0:1:61981591 

Coś o sobie: Od wielu dobrych lat jestem graczem serwerowni Placu Zabaw, lubię poznawać nowe ciekawe gry oraz mam świetny kontakt z ludźmi. 

Ilość godzin spędzonych na serwerze RP: 0h Jest to mój pierwszy kontakt z tym serwerem

Doświadczenie w organizacji LSPD: Nie posiadam doświadczenia ale mogę zagwarantować że szybko się uczę.

Co wniesiesz do kręgów organizacji: Przede wszystkim dobrą i przyjemną zabawę oraz dołożę wszelkich starań aby gra przebiegała zgodnie z zasadami.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:  Piotr

Steam ID: STEAM_0:1:431357917

Coś o sobie: Nazywam się Piotr mam 16 lat tak jak napisałem wyżej. Interesuje się piłką nożną jak i lubię poznawać nowe rzeczy.

Ilość godzin spędzonych na serwerze RP: Nie dużo lecz to się zmieni.

Doświadczenie w organizacji LSPD: Niestety doświadczenia nie mam ale szybko się uczę więc problemu nie bedzie

Co wniesiesz do kręgów organizacji: Dobrą i przyjemną atmosfere.

Podanie odrzucone - Niestetyiestety twoja ilość banów cię dyskwalifikuje ~ ShizeR

• Lubię to! 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię, wiek, Steam ID: Jakub, 18 lat, STEAM_0:0:11101
Coś o sobie: Witam, nazywam się Jakub, interesuje się programowaniem, lubię czasami pozapierdalac motorkiem po torze jak i po ulicy. W wolnym czasie lubie zajebać wiadro i grać w RP
Ilość godzin spędzonych na serwerach RP: 1200h w RP na Fivem, ok. 100h na .devGaming(MTA RP)
Doświadczenie w organizacji  LSPD: 1000h+ w LSPD, wszystkie zasady panujące w organizacji LSPD poznane :)
Co wniesiesz do kręgów organizacji?: dobrą atmosferę, brak bandyctwa, złodziejstwa :)
Pozdrawiam :)

• Lubię to! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię,wiek,SteamID;Piotr,20lat,STEAM_0:1:73200347

Coś o sobie:Gram w gierki dla przyjemności,interesuje się motoryzacją i nowinkami technicznymi z dziedziny elektroniki

Ilość godziny spedzonych na serwerach RP:ok.20 ale z każdym dniem jest coraz więcej

Doświadczenie w organizacji LSPD:Brak,Dlatego chcę zostać kadetem i poznać przyjemność z odgrywania pracy funkcjonariusza LSPD

Co wniesiesz do kregu organizacji?:Oryginalną,sumienną i świeżą postać kadeta,dobrą rozgrywkę,miłą atmosferę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.