Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować usunięcie podpunktu "16. Link do 10 reklam na innych forach." z podania na admina JB, ponieważ i tak mało to daje a znam osoby które tylko to zniechęca do napisania podania :D

• Lubię to! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast reklam będzie ''płatność tylko kapslami'' 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, TRUFL cs-placzabaw.pl napisał:

Chciałbym zaproponować usunięcie podpunktu "16. Link do 10 reklam na innych forach." z podania na admina JB, ponieważ i tak mało to daje a znam osoby które tylko to zniechęca do napisania podania :D

Jeżeli zależy Ci na zostaniu administratorem, a nie na tym żeby dostac go i zbanować osobę, która Cię wkurwia to pół godziny na zrobienie tych 10 reklam Cię nie zbawi. Propozycja totalnie bez sensu. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Czakuś napisał:

Jeżeli zależy Ci na zostaniu administratorem, a nie na tym żeby dostac go i zbanować osobę, która Cię wkurwia to pół godziny na zrobienie tych 10 reklam Cię nie zbawi. Propozycja totalnie bez sensu. 

Teoretycznie masz rację, ale pamiętam jak Timor mówił na serwerze Wojtasowi, że i tak mieli już dawno temu je usunąć więc dałem propozycję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze coś dają może trafi się ta nawet jedna osoba która w to kliknie lub zobaczy zawsze to więcej jakby nie było tych reklam. Jestem za odrzuceniem.

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak koledzy wyżej napisali.. Zrobienie tych 10 reklam nie jest czymś nie do zrobienia to bardziej forma pokazania że kandydatowi na admina faktycznie zależy + może ktoś kliknie i dowie się o placu dzięki właśnie takiej reklamie. Jak kandydat jest leniwy to może sobie też inaczej poradzić prawda @Sasuke ? xD Moim zdaniem do odrzucenia 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony chłopaki wyżej (@Sasuke @Thorek) mają rację, bo to jest po to, żeby ktoś pokazał, że się stara, że mu zależy na tym adminie. Rzeczywiście ktoś dzięki temu może się dowiedzieć o serwerowni, lecz wątpię że przyniesie to większe skutki.

Z drugiej strony z tymi reklami jest teraz ciężko, dużo forów wcale nie działa, lub nie ma działów z reklamami.

Myślę, że trzeba wymyśleć jakaś alternatywę dla tych reklam, żeby kandydat w dalszym ciągu musiał pokazać, że mu zależy, lecz żeby było to lepsze do zrobienia, bo zrobić teraz 10 takich reklam, które nie wylądują w koszu, jest moim zdaniem ciężko.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MuDzYn. Tylko wymyśl jakąś dobrą alternatywę która lepiej zadziała i jednocześnie nie będzie bardzo trudna :/ Wiadomo że np filmik na YT by lepiej zadziałał tylko wtedy praktycznie nikt nowy się zgłosi bo komu by się chciało jak nie masz pojęcia od czego zacząć a z drugiej strony rozesłać link do 10 znajomych to może zrobić nawet moja 3 letnia siostra której nie mam a efekt prawdopodobnie będzie żaden bo większość znajomych jest z serwera placu. Jak ktoś ma pomysł jaką dać do tego alternatywę to pisać ale to raczej nie takie proste.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alternatywą nie mogłoby być na przyklad robienie rs-ów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po co wy się już wypowiadacie, niech będzie jak jest teraz i chuj. Jeżeli komuś na prawdę zależy na adminie to zrobi reklamy tak czy siak.

Edytowane przez krejz
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Mirai napisał:

Alternatywą nie mogłoby być na przyklad robienie rs-ów?

Myślę, że rs-ów jest pod dostatkiem ;) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.