Skocz do zawartości
Gołąbek

[ODRZUCONE] Odwołanie od bana Gołąbek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Golabek STEAM_1:1:431357917

2. Data i godzina otrzymania bana: 2020-01-13 20:38:57

3. Serwer: JB

4. Długość Bana: 3 mo

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): Ban

5. Powód bana: wyzywanie/ublizanie

6. Admin banujący: @Mirai

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Może trochę zawiniłem i przepraszam za to.

8. Opis sytuacji: Wbijam sobie na serwer coś tam mirai do czakusia o jakies komedzie wszystko spoko i w nastepnej rundzie czakus to sprobowal  a ja na zarty napisalem do czakusia ze mogl po rundzie i nic nie było na poważnie. Na początku następnej rundy mirai zaczął gadać przez mikrofon i nadużywał admina ponieważ inni terroryści nie mogli mówić i on gadał o byle czym  więc napisałem co to za nadużywanie admina itp oczywiście to zlewał i gadał dalej napisałem pajacu a on mi za to wlepił gaga na 2H co serio jest przesadą ze za słowo pajacu wlepił mi 2h. Ja się za przeproszeniem wkurwiłem i napisałem do niego na czacie adminowskim, że serio ma nie równo pod sufitem i wlepił mi bana na 7dni i JEST TO BEZ SENS moim zdaniem ze za takie cos ban na 7dni 😮. Juz sie we mnie zaczęło buzować i napisałem mu kilka słów obraźliwych na priv po czym napisał mi, że miało być na tydzień ale jak się sprawy mają tak się mają i mi dał na 3msc. Napisałem krótko czy ma coś jeszcze do dodania a on że mogę odejść. Moim zdaniem było jego zachowanie było żenujące i na poziomie 12 letniego dzieciaczka. Pozdrawiam Gołąbek i miłego wieczorku.

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=golabek&advType=name

10. Dowód*: 

Edytowane przez Gołąbek
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze więc, zaczynamy zabawę. To nie jest pierwsza kara za takie zachowania wobec mnie, więc dostałeś nawet za słowo pajacu. Później po dostaniu owego gaga zacząłeś mnie wyzywać ponownie więc dostałeś bana, lecz po tym nadal jechałeś równo. Jak ci już powiedziałem jesteś 1 osobą na serwerze która dostała ode mnie bana ponieważ twoje zachowanie jest niepoważne. używałem czatu głosowego ponieważ czak pytał mnie o sprawe adminowską czyt komendę, i trwało to chwilę. Dam tutaj małą próbkę jakim piękny językiem się wysławiasz. Nigdy nikogo na serwerze też sam nie wyzywałem i nie będę takiego zachowania tolerował wobec mnie tym bardziej od nieznajomej osoby. więc jeśli zachowania nie zmienisz to kary będą coraz surowsze.

59PRIyQ.jpg

Oczywiście nie widzę żadnego powodu do ub.

Edit1: @Gołąbek Kolejność była taka

1:pajac na czacie=gag

2:wyzwiska na privie=7dni bana

3:dalsze wyzywanie i uprzykrzanie:przedłużenie do 3msc

Nie pogrążaj się...

Edytowane przez Mirai
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa admina już była załatwiona bo toczyło się to w poprzedniej rundzie a w następnej gadałeś na początku. Po napisaniu słowa pajacu dostałem gaga na 2h to jak moglem cie wyzywać? 😮 Następnie napisałem na adminowskim że serio masz nie równo pod sufitem i dostałem bana na 7 dni. Te wiązanki były bo banie może tam początek był po gagu i mi przedluzyles na 7 dni pozdro. A powiedz mi czy gadanie o komedzie przeniesienia do specta było w tej chwili potrzebne bo nie wydaje mi się. Mogliscie to zalatwic po mapie.

Edytowane przez Gołąbek
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mirai podziwiam bo ja za takie wyzwiska nie byłbym na tyle przchylny żeby dac tylko 3msc, ja bym  wpierdolił jeszcze dodatkowy miesiąc za cwaniakowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Łowca Mrówków napisał:

@Mirai podziwiam bo ja za takie wyzwiska nie byłbym na tyle przchylny żeby dac tylko 3msc, ja bym  wpierdolił jeszcze dodatkowy miesiąc za cwaniakowanie ;)

Ciebie tutaj chyba nikt nie prosił o wypowiedz ponieważ to Cię nie dotyczy. Kulturka tego wymaga żeby się nie wtrącać jeżeli Ciebie to nie dotyczy!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To @Mirai  wypowiedział się więc odrzucam, odpocznij kilka dni najlepiej do tygodnia i napisz wtedy odwołanie to się zastanowimy nad Tobą :taktycznytimor:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5RNdp3J.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.