Skocz do zawartości
dobra dobra

[PROPOZYCJA] Reaktywacja JB vol.2

Rekomendowane odpowiedzi

Po co robić coś nowego?
Ja bym z chęcią pograł na jailu z drugiej edycji tak jak pare osób z którymi o tym rozmawiałem 🥰

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, ♥ EjKej ♥ napisał:

Coś się kończy, coś zaczyna ... 

na stole stała misa, jebać disa

Edytowane przez Dajmax
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MuDzYn. napisał:

Ja tam myślę, że jakby @Adi wbił na serwer to w chwilę byłby pełny, bo każdy chciałby zobaczyć tę niecodzienna sytuację :piesel:.

Mi też się wydaje, że nie ma sensu co chwilę robić nowych edycji, tylko po to, żeby złapać graczy na chwilę. Wydaje mi się, że jest grupa graczy JB, w której brakuje nowych osób, starym wyjadaczom nie chce się już grać po setkach spędzonych godzin, bo jest nudno, a nowych nie przybywa, bo brakuje "punkty zaczepienia". Nikt nie wejdzie na pusty serwer, ale jak będzie ta 1 osoba, to znajdzie się kolejna i koło się tak zapętla, aż do momentu, gdzie jest "normalna" liczba graczy. Myślę, że  @Admin JB  mogliby spróbować wejść kiedyś na serwer i poczekać, aż może wtedy ktoś wejdzie na serwer. Pamiętam jak jeszcze kiedyś sam tak robiłem na oldzie, wbijałem i po x czasu zawsze kilka osób się znalazło. Może gdyby tak ciągle robić, gdy nie ma graczy serwer wróciłby do świata żywych.

Wchodziłem na serwer i czekałem i czekałem i czekałem, wbiło max 5 osób i po chwili wyszło. Myślisz, że nie próbowałem tego robić? Robiłem to kilka albo i kilkanaście razy, nic to nie daje...

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to admini, przygotujcie jakies ogłoszenia na forum, grupę steam, itd. Ustalcie datę i dajcie mi znać, to wyczyszczę bazę w ten dzień :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.03.2020 o 15:52, Adi napisał:

Jest tu jakiś admin, który zajmie się nową edycją?

@Admin JB   @MULTI-ADMIN

Zgłaszam się 

10 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

@Dajmax +1, nie ma co NA SIŁĘ tego wskrzeszać - +0 po co marnować czas, skoro postoi chwilę. Jedno wynika z drugiego.

Mi się po prostu nie widzi siedzieć znów nad czymś, co postoi chwilę i padnie. Tak było za każdym razem. Najwidoczniej za mało mówicie co wypadałoby zmienić i tak dalej, że gra po tylu poprawkach nadal wam się nudzi w kilka godzin.

Przecież to co było zmienione,poprawione, dodane na tą edycję co jest aktualnie to max kilka godzin roboty xdd

Najwidoczniej administracja za bardzo grała chuj wie kogo I cwaniakowala, wpierdalala bany kilku miesięczne np za pseudo bugowanie bo ktoś wyskoczył za mapę, to od razu trzeba dac mu miesiąc by pokazać jaki to ja jestem zajebisty. Gracze się zrazili, mowa tu głównie o stałych bywalcach co tworzyli ten serwer i tak jest. Nadal się zachowujecie jakby był 2016 rok i 32/32 i cwaniakujecie, banujecie za damski chuj więc jest jak jest, dlaczego inne jaile utrzymuja ludzi?  Bo mają normalnych adminów, co nie banuja z usmieszkiem cwela  ( pozdro @BabciaJuzia ) na miesiąc za TXT xd tak można było robić w 2k16 jak była grywalnosc.

Poza tym Timor Ty sam z siebie zrobiłeś cokolwiek oprócz szybkiej rekrutacji i kilku poprawek na nową edycję by ten serwer ,,istniał,, ? No właśnie xd

A i tak nawiasem mówiąc jak będziecie normalnie traktować graczy to może coś z tego będzie bo przez koronke Internety są tak zajebane że szok xd więc rób ten reset adi

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był okres gdzie serwer był grywalny, gdzie o 11 rano było na serwerze około 7,8 osób, a pod wieczór było ich już ponad  20. Wtedy było gdzieś 5 adminów, 3/4 administracji była z szybkiej i mieli wywalone czy serwer się rozwija, nie mówię, że wszyscy ale większość. Ostatni raz gdy grałem na JB liczba graczy trzymała się max 10 osób, jedyny admin który wchodził na serwer to był @Czakuś , a reszta administracji wchodziła na 5 minut po to żeby było widać no zajebisty admin. Gówno prawda, w szybkiej rekrutacji kurwa każdy pisze, że ma w chuj  czasu, 6 godzin dziennie itp, a nie może poświecił jebanej godziny żeby zachęcić ludzi do gry - Pisała Krystyna Czubówna 

Edytowane przez krejz
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dobra dobra masz rację, jeśli chodzi o aktualną edycję to tylko odpowiedziałem Adiemu "ok" i tyle by było. On zrobił w zasadzie wszystko jeśli chodzi o kwestie techniczne. Sytuacja, którą mamy teraz na JB nie jest jednak nowością. To nie jest pierwsza edycja która tak źle wygląda, bądźmy szczerzy. Wcześniej, gdy dodawaliśmy przemyt, ct-shop i te wszystkie inne duperele, to jednak mój wkład czasowy w projekt był troszeczkę większy 😛

Co do banów - piszesz, że żyjemy w 2k16, a z kolei Ty żyjesz pierwszą połową 2k19. Potem zostały wprowadzone restrykcje, odbyły się wielokrotne rozmowy, spotkania i temat banów na tak długie okresy został zażegnany. Może zdarzały się poszczególne przypadki, ale nie sposób monitorować każdego bana. Tak czy siak podejście adminów ogólnie było inne, więc nie mogę się z Tobą zgodzić.

@krejz prawdą jest, że admini z szybkiej rekrutacji mają inne podejście do serwera niż Ci, którzy pisali normalne podania. W krytycznych sytuacjach chwyta się jednak brzytwy, i raz narzekacie że adminów nie ma, a raz że źle robią jak to wcześniej witold napomknął. To jak w końcu? Byli, ale chujowi, czy nie było ale chujowi, czy nie było i tyle?:p 

Może to wardeni są słabi? Ostatnio jak puściłem wydarzenie na steam, grało ok ~18 osób jeśli dobrze pamiętam. Pojawiały się komentarze z cyklu "co za chujowy warden", przypominam że wtedy prowadził albo Wojtek albo Grzelak właśnie. No cóż, myślę że Ci "starsi" gracze, którzy defacto są nadal młodzieżą powinni zmienić podejście przede wszystkim, bo żadne rozwiązanie technologiczne nie zmieni charakteru, czy podejścia graczy na serwerze.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.04.2020 o 17:49, MuDzYn. napisał:

Myślę, że  @Admin JB  mogliby spróbować wejść kiedyś na serwer i poczekać, aż może wtedy ktoś wejdzie na serwer. Pamiętam jak jeszcze kiedyś sam tak robiłem na oldzie, wbijałem i po x czasu zawsze kilka osób się znalazło. Może gdyby tak ciągle robić, gdy nie ma graczy serwer wróciłby do świata żywych.

+1 zgadzam się w 100% i myślę, że ten sposób byłby skuteczny 😍 może i z biegiem czasu serwer by ożył 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

Może to wardeni są słabi? Ostatnio jak puściłem wydarzenie na steam, grało ok ~18 osób jeśli dobrze pamiętam. Pojawiały się komentarze z cyklu "co za chujowy warden", przypominam że wtedy prowadził albo Wojtek albo Grzelak właśnie. 

Co Ty w ogóle gadasz? Nie mam VIPA, byłeś Ty i Jery w CT. Dopiero po czasie dołączyłem i poprowadziłem dwie rundy, po czym wyszedłem, więc nie wiem o czym w ogóle mówisz, może pomyliłeś się i to wtedy Ty prowadziłeś, dlatego ludzie tak pisali, albo masz pamięć krótkotrwałą, idk.

// ?? przecież sam mi typa na pysk na lagu wypuściłeś z tego race, co Ty za farmazona wciskasz :D

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co wam nowa edycja odpalcie sobie Tymka i będzie wam lepiej 😎🤙
Przestańcie pierdolić o czymś co było paręnaście miesięcy temu bo to jest ŻaŁoSnE że dwóch "dorosłych" mEnSzCzYzN wspomina o tym ciongle😬🙄🤭😬🙄🤭😬🙄🤭
Ciągle polecam zrobić jaila z drugiego sezonu który był najlepszy 😎🤙

• Dziękuję 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W valoranta se Wojtek pograj mówię cię fajna gierka @dobra dobra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może serwerownia cs-placzabaw.pl założy jb w valorancie 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JailBreak 2k20 ComeBack ❤️ Każdy inny serwer Jb to totalny shit #REAKTYWACJA

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jail zdechł będziecie i tak na tym serwerze grać miesiąc nawet jak waszego starego tam ściągnął. Wyjebailando na to a nie jeszcze utrzymywać martwy serwer usuńcie go bo siana już trzepać nie będziecie pozdro ;----------------------)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, TRUFL cs-placzabaw.pl napisał:

Ja proponuje i wszyscy ze słaby pomysł Wojtas proponuje i zajebisy Xd

ten zajebisty pomysł jest rozpatrywany 2 miesiące XD

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie mam kilka pomysłów zobaczymy czy wypalą.

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.04.2020 o 00:07, TRUFL cs-placzabaw.pl napisał:

Ja proponuje i wszyscy ze słaby pomysł Wojtas proponuje i zajebisy Xd

Bo nie jesteś wojtasem.

W dniu 21.04.2020 o 12:13, krejz napisał:

ten zajebisty pomysł jest rozpatrywany 2 miesiące XD

Spokojnie, jest czas mordeczko XD

W dniu 21.04.2020 o 16:17, SUPER TIMOR napisał:

@Sasuke bierzesz się za fuchę opiekuna tej edycji?:o wiedziałem że można na Ciebie liczyć!

ufff całe szczęście, że nie Ty xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dobra dobra a może Ty zechciałbyś się w to zabawić? Wierzę, że z Twoimi superanckimi umiejętnościami K1, maj-taj i wudżitsu świetnie byś sobie poradził w obezwładnianiu każdego, przez kogo Tobie gra się gorzej.

Wchodzisz? :kappa: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SUPER TIMOR

Myślałem, że spawaczowi łatwiej jest wykuć jakąś fajkę, czy coś innego na tym jailu. Ostatnio jedynie "progressuje" umiejętności wudżitsu, bo niestety od miesiąca nie mogę doskonalić swoich umiejętności na macie, ale może Ty byś mi pomógł, jakiś szybki trening odjebiemy, albo może czegoś nowego od Ciebie się naucze, co? Wypierdole Ci low kicka na potylice, a uważaj bo mam dobre pierdolnięcie, jestem metińczykiem, a Ty mnie zamkniesz za pęknietą czaszkę, bo słyszałem, że dużo w RP grasz, wchodzisz?

A i oczywiście wchodzę, jak black dick w adriane chechik

Edytowane przez dobra dobra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dobra dobra napisał:

Myślałem, że spawaczowi łatwiej jest wykuć jakąś fajkę, czy coś innego na tym jailu

tak, no, rzeczywiście, wiesz co mówisz

1 minutę temu, dobra dobra napisał:

Wypierdole Ci low kicka na potylice

x2

2 minuty temu, dobra dobra napisał:

słyszałem, że dużo w RP grasz.

x3

temat zamykam, bo wiem że tej dziecinady mogłyby być tu 3 strony

• Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.