Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID. Beniamin/HAQQQU/STEAM_1:1:178586382

2. Wiek i coś o sobie.Nazywam się Beniamin mam 16 lat bardzo lubię grac w różnego rodzaju gry takie jak cs go czy league of legends, chodzę do technikum na kierunek "Reklama". 

3. Jakim dysponujesz czasem? W tygodniu 2-3 , w weekendy od 3-6 (często więcej).

4. Doświadczenie w administracji serwerem.Byłem adminem na wielu serwerach różnego typu.

5. Czy posiadasz mikrofon?Tak w pełni sprawny.

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?Nie jestem pewien

7. Twoja ranga w CS:GO.Aktualnie Le rok temu Ge.

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*Nie mam pojęcia raczej 0.

9. Link do banów ze strony sourcebans.*Nie udało mi się znaleźć :/

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 2000h+

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 7/10

12. Dlaczego ty?Ponieważ jestem miłym oraz kulturalnym graczem lecz także konsekwentnym jeśli zajdzie taka potrzeba. Na serwerze jest bardzo dużo takich sytuacji, że nie można nic zrobić a niektórzy gracze psują rozgrywkę innym,chciałbym temu zapobiec.

13. Znajomość języka angielskiego.5-6/10

14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie (kliknij interesujący cię serwer):https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=knife

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://cs-placzabaw.pl/forum/45-podania/

Kolego, tutaj masz link do działu, w którym powinieneś napisać podanie.
Ponadto link ma zawierać przekierowanie do Twoich statystyk z serwera, na który składasz podanie.

50 minut temu, DJ HAQQQU napisał:

Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?Nie jestem pewien

Tutaj musisz być pewny, że będziesz w stanie. Dużo to nie kosztuje, a i za aktywną grę masz go za darmo wręcz.
I dla pewności, przeczytaj dokładnie kilka razy wymagania, żeby nie być niemile zaskoczonym.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.