Skocz do zawartości
Severinio

Podanie Admin Fivem

Czy chcesz abym zostal administartorem FIVEM ?  

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chcesz abym zostal administartorem FIVEM ?

• tak
      7
    • nie
      7
    • nie wiem
      1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID. Seweryn, Severinio,110000113495d69
  2. Wiek i coś o sobie. Jestem Seweryn mam 16 lat mieszkam w woj Lubelskim interesuję się Motoryzacją i informatyką/programowaniem.
  3. Jakim dysponujesz czasem? Dużym po myślę że nawet do 7h na dzień ale to jest zależy
  4. Doświadczenie w administracji serwerem. Miałem kiedyś 2 wyspy i byłe, head adminem na serwie kolegi
  5. Czy posiadasz mikrofon? TAK
  6. Ilość godzin przegranych na serwerach RP oraz ilość godzin w FiveM.700 na obecnym koncie i 300 na starym
  7. Czy miałeś jakieś bany na serwerze fivem? Jeśli tak, za co? zadzrzyło mi się przy moich początkach 3 lata temu wyjść z roli
  8. Potrafisz programować, dodawać skrypty na serwer i konfigurować je? Potrafię dodawać i coś tam edytować
  9. Dlaczego ty? Nwm lubię robić dobre RP mam czas ,chęci więc czemu nie jest pojęcie więc można działać 
  10. Jak oceniasz swój poziom RP? 9 na 10 bo czasami dostaję RAGE przez amatorów więc NO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta nie jest kompletna. Mógłby jakiś moderator poprawić? Ja jestem na SPAWALNI teraz (xD)

@ Moderator

Proszę @SUPER TIMOR ~Maciek

Dziękuję @oOoMACIEKoOo ~Timor

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.