Skocz do zawartości
MuDzYn.

Event paintball na serwerze Fivem

Rekomendowane odpowiedzi

EVENT PAINTBALL

W sobotę 22.02.2020 roku o godzinie 19:00 planujemy zrobić event "paintball", czyli jedną wielką strzelaninę, podczas której będzie można poćwiczyć strzelanie, czy wyładować negatywne emocje. Podczas eventu będzie można się posługiwać tylko i wyłącznie zwykłym pistoletem, aby każdy miał równe szanse. Broń trzeba sobie przygotować wcześniej, przed rozpoczęciem we własnym zakresie, ja od siebie mogę rozdać magazynki.  Pierwsze 3 miejsca (jeszcze się zastanowię jak je wyłonimy, coś się wymyśli) otrzymają od burmistrza gotówkę:

• 1 miejsce - 50%
  • 2 miejsce - 30%
  • 3 miejsce - 20%

Przedstawione procenty obrazują % od uzbieranej kwoty. Ja na początek od siebie wykładam 100.000$ i mam nadzieję, że znajdzie się jakaś osoba, która zechce się dorzucić do puli wygranej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli poprawisz datę, to Loyales są w stanie dorzucić okrągłą bańkę, w zamian za promocję fabryki broni podczas trwania eventu.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Moderator proszę O zmianę daty na 15.02.2020, jakoś tak wyszło :D

Timor myślę, że możemy się dogadać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Event zostaje przełożony na 22.02.2020, dalej godzina 19:00 :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.