Skocz do zawartości
magnetyczna cipa

podanie na administratora [surf+klasy]

Admin or not to admin  

24 użytkowników zagłosowało

1. 1. Admin or not to admin

• Tak
      15
    • Nie
      9
    • Nie wiem
      0

Rekomendowane odpowiedzi

1.  Michał nick na steam Magnetyczna Cipa steam ID-[U:1:224658407]

2.  mam 18 lat interesuje się nowinkami technologicznymi 

3.  czas na serwerze to ok 65 godzin wyświetlane na czacie w cs to ponad 3600 godzin

4.  byłęm administratorem na serwerze dh na innej domenie serweró

5.  posiadam sprawy mikrofon

6.  aktywnego VIPa? bez problemu dam rade utrzymać aktywnego vipa

7.  moja ranga w cs to kałach

8.  zero banów ze strony siurcebans 

9.. https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=[U:1:224658407]&advType=steamid

10.  w cs mam około 3600 godzin

11.  sourcemod znam na takie mocne 3

12.  myślę że jestem dobrym typem na administratora ponieważ umiem dogadać sie z innymi z każdym potrawie się dogadać i wytłumaczyć nie ma czegoś takiego jak bariera wiekowa więc trzeba umieć zapanować nad młodszymi członkami serwera a ja to potrafię 

13. : https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=surfklasy&strona=rank&id=224658407

14. angielski w skali 1/10 to tak mocne 7

• Lubię to! 2
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE, miałem okazje grać z magnetyczna i jako gracz jest zabawny i go bardzo lubie ale wyzywa graczy , naduzywa mikrofon i szybko sie denerwuje. Podanie słabe,mało informacji na twoj temat i brak ankiety.(zrobione na szybko)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i brak ankiety. na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście się nie zgodziłbym z neq, dużo mikrofonu-owszem. Lecz na tym negatywy się kończą, przyjazny i otwarty gracz. Mogł zrobić tą ankietę, ale nie zrobił.

Spójrzcie na to z tej strony:

Aktualnie na serwerze gram dzień w dzień po minimalnie 2h, zazwyczaj znacząco więcej. W ciągu ostatnich dwóch tygodni 2 razy widziałem J admina, z czego dziś wbił karmel po czym wkrótce wyszedł. Na serwerze panuje pewien nieład, dużo osób się wyzywa, krzyczy na siebie, kampi, zabija na respach itd. Długo by wymieniać. Widuję go blisko codziennie, a brakuje na tym serwerze kogoś, kto by trochę uporządkował graczy!

Jeżeli nie chcecie mu dać adma to sami ogarnijcie własne szyki bo serwer podupada porównując go do profesjonalnej gry jaką mogłem obserwować kilka miesięcy wcześniej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie prosisz graczy na serwerze o glosy na tak a żeby Whitowi2137 dawali na nie imo to nie jest zachowanie godne admina. Dodam ze według mnie 67h na serwerze to nie zbyt dużo

Edytowane przez Buśka
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Buśka napisał:

Na nie prosisz graczy na serwerze o glosy na tak a zeby Whitowi2137 dawali na nie imo to nie jest zachowanie godne admina

nie zgadzam sie ja nie mam prawa ingerować w czyjąś wole jak ktoś chciał dać mu na tak to dał jak chciał dać na nie to też dał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, magnetyczna cipa napisał:

nie zgadzam sie ja nie mam prawa ingerować w czyjąś wole jak ktoś chciał dać mu na tak to dał jak chciał dać na nie to też dał

przez conajmniej 10minut napierdalałes o tym jaki to White nie jest zły i żeby mu dawać na nie a sobie na tak

• Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Buśka napisał:

przez conajmniej 10minut napierdalałes o tym jaki to White nie jest zły i żeby mu dawać na nie a sobie na tak

przepraszam ciebie bardzo ja tylko powiedziałem ze jest toxic do młodszych co jest zresztą prawda 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako gracz jest git, ale jako admin możesz się nie sprawdzić . Niestety ale na nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"289 | 2020-02-06 17:35:13 | kur wa jestes"

"290 | 2020-02-06 17:33:30 | NECHU CH UJU NIKT NIE NIE LUBI PI ZDO JEB ANA"

"291 | 2020-02-06 17:33:10 | NIKT CIE PIZO JEBANA NIE LUBI CHUJU PIERDOLONY"

Dodatkowo wysylanie tego samego linka 10 razy, do bardzo "smiesznego" filmiku na yt.

Wycinki mowia same za siebie.

@Panda ❤️ ʲᵉᶻᵘˢ "Jeżeli nie chcecie mu dać adma to sami ogarnijcie własne szyki bo serwer podupada porównując go do profesjonalnej gry jaką mogłem obserwować kilka miesięcy wcześniej."

Nie sadze, ze jest on jakims bogiem i nagle zacznie grac przez niego 500 graczy na serwerze i kazdy bedzie przestrzegal regulaminu. :3

• Dziękuję 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, ShamiYami napisał:

"289 | 2020-02-06 17:35:13 | kur wa jestes"

"290 | 2020-02-06 17:33:30 | NECHU CH UJU NIKT NIE NIE LUBI PI ZDO JEB ANA"

"291 | 2020-02-06 17:33:10 | NIKT CIE PIZO JEBANA NIE LUBI CHUJU PIERDOLONY"

Dodatkowo wysylanie tego samego linka 10 razy, do bardzo "smiesznego" filmiku na yt.

Wycinki mowia same za siebie.

@Panda ❤️ ʲᵉᶻᵘˢ "Jeżeli nie chcecie mu dać adma to sami ogarnijcie własne szyki bo serwer podupada porównując go do profesjonalnej gry jaką mogłem obserwować kilka miesięcy wcześniej."

Nie sadze, ze jest on jakims bogiem i nagle zacznie grac przez niego 500 graczy na serwerze i kazdy bedzie przestrzegal regulaminu. :3

To co tutaj wrzuciłeś to co pisałem wiem głupio ty wygląda na 1 rzut oka ale było to do osoby która jest moim kolegą i było to dla jaj ona z tego powodu nie czuła się źle a link wysyłałem bo prosiło mnie o to parę osób które nie mogły znaleść tego linku na czacie bo jak sam wiesz informacje na czacie pojawiają się w dużej ilości i w szybkim czasie 

Edytowane przez magnetyczna cipa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, ShamiYami napisał:

Nie był to argument za daniem mu admina, a aby dotychczasowa administracja zaczęła się pojawiać na serwerze. Niezależnie od gry potrzebni są ludzie którzy zapanują nad chaosem jaki różni gracze potrafią stworzyć. Nie chcecie mu dać adma? Wporzo, wasza decyzja. Po prostu chciałbym widzieć dotychczasową administrację częściej na serwerze, zdecydowanie częściej niż raz na tydzień! Nie ma sensu bym się powtarzał co ludzie robią na serwerze oraz do jakich wykroczeń tam dochodzi, chciałbym jedynie, aby te zachowanie zostało ukrócone, niezależnie czy przez Was czy nowych administratorów, gdyż w obu przypadkach celem jest dobra zabawa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Panda ❤️ ʲᵉᶻᵘˢ napisał:

Nie chcecie mu dać adma? 

Kolego oczywiście, że serwerownia chce zwiększać liczbę adminów ale tylko o osoby które się do tego nadają więc nie pisz że „nie chcą” bo nie wiadomo jak wypadnie na rozmowie itd.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Beauty napisał:

Kolego oczywiście, że serwerownia chce zwiększać liczbę adminów ale tylko o osoby które się do tego nadają więc nie pisz że „nie chcą” bo nie wiadomo jak wypadnie na rozmowie itd.

Chyba nie doczytałeś, do następnego zdania, gdzie uszanowałbym decyzję Administracji.

Nie rzecz w tym by on dostał admina, ale zróbcie porządek we własnych szeregach, gdyż są przypadki gdzie wbije admin tylko po to by zmienić mapę na dusta, zagrać ją i pożegnać się na kolejne kilka dni.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie, głównie z powodu, że ilekroć cię widzę na serwerze i mam odpalonego voice'a to się z kimś wyzywasz. Ludzie, którzy wchodzą na serwer nie wiedzą czy ty jesteś jego kolegą czy nie.

Postaw się w sytuacji w której wchodzi nowy gracz na serwer a ty mając admina wyzywasz kogoś, no nie wygląda to najlepiej oraz wpływa to również na reputację serwerowni i innych administratorów.

Jeśli masz ochotę się z kimś powyzywać czy bardziej zaciekle porozmawiać, idźcie na discorda czy teamspeaka jak to robi większość graczy.

Ja na przykład regularnie wyzywam @Łowca Mrówkówna discordzie, żeby się nie odzwyczaił, ale wtedy nikt inny nie musi tego słuchać.

• Dziękuję 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, bassew napisał:

Jestem na nie, głównie z powodu, że ilekroć cię widzę na serwerze i mam odpalonego voice'a to się z kimś wyzywasz. Ludzie, którzy wchodzą na serwer nie wiedzą czy ty jesteś jego kolegą czy nie.

Postaw się w sytuacji w której wchodzi nowy gracz na serwer a ty mając admina wyzywasz kogoś, no nie wygląda to najlepiej oraz wpływa to również na reputację serwerowni i innych administratorów.

Jeśli masz ochotę się z kimś powyzywać czy bardziej zaciekle porozmawiać, idźcie na discorda czy teamspeaka jak to robi większość graczy.

Ja na przykład regularnie wyzywam @Łowca Mrówkówna discordzie, żeby się nie odzwyczaił, ale wtedy nikt inny nie musi tego słuchać.

Spoko szanuję postaram się zmienić zachowanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.