Skocz do zawartości
Kriczeq

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Kriczeq

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: skoczu csgoatse.com, STEAM_1:0:161106991

3. Data i godzina zdarzenia: dziś o 22

4. Mapa: surf_ski_zero

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 

2. Nie wolno kampić. Zwłaszcza w mario roomach / buyzone'ach.

• Kampienie rozumiemy jako przebywanie w jednym miejscu i oczekiwanie na przeciwników aż się "pojawią" by ich z miejsca zabić / strzelanie z respa po starcie rundy.
  • Kampieniem nie jest np stanie na wieży i strzelanie do ludzi, znajdujących się w jailu. Po to jest właśnie jail, żeby strzelać do ludzi, którzy się w nim znajdują.
  • Klasa "Artemis" nie ma immunitetu na kampienie.
  • 3. Należy zachowywać kulturę osobistą. 

6. Opis sytuacji:  skoczu kampił se na drabinach i wyzywał wszystkich noi co mi zrobicie, White miał wyjebane, 

7. Proponowana kara: 1 miesiac, wcześniej tez ludzimom utrudniał gre na tej samej mapie i dostał bana z reportów

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to nic dodać nic ująć. Gdybyś natomiast zgłosił to na serwerze

lub napisał mi na pw to od razu bym załatwił sprawe. 

Co do długości kary to skróciłbym ją do około max 2tygodnie.

pozdrawiam

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdanie Skoczu praktycznie wogóle nie kampił tylko czesto chodziłna ta sama miejsówke Essa a zreszta skoczu torche nie kminił bo były jakies akcje wczesej któe sie rozgyrwałt przez ta mapa Pozdrazwiam 

Moge byc tez Administatorem

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro piszesz skargę ze kampiłem i dajesz dowód ( demko ) to powinno się tam znajdować moje "kampienie" ale ja tam widzę ze cię zabijam a ty masz o to problem i piszesz taką skargę. A adminowi mówiłes ze kampie i on to słyszał tak jak byś miał wątpliwości .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, skoczu csgoatse.com napisał:

Skoro piszesz skargę ze kampiłem i dajesz dowód ( demko ) to powinno się tam znajdować moje "kampienie" ale ja tam widzę ze cię zabijam a ty masz o to problem i piszesz taką skargę. A adminowi mówiłes ze kampie i on to słyszał tak jak byś miał wątpliwości .

nie to że coś, ale nie ruszales sie z jednej miejscówki , ciągle obok drabinek.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.