Skocz do zawartości
pipcia_98

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga M-R14N

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Disco Piesek 76561198951377585

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: M-R14N 76561198171914234

3. Data i godzina zdarzenia: Od początku grania zaczął mnie wyzywać w grze.

4. Mapa: FiveM

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Porywanie ems i odwalanie głupich akcji na mechaniku typu celowanie do nas i strzelanie 

6. Opis sytuacji: Prowokował mnie i wszystkich medyków na twt pisał je**ac medyków i pisanie na darkwebie bardzo złe rzeczy o mnie. Strasznie mnie to boli nie tylko w grze ale poza nią.

7. Proponowana kara: Wywalenie z adminów i ban

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się z karą

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również zgadzam się z karą

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z karą. Jak dla mn M-R14N powinien zmienić swoje zachowanie 

Edytowane przez flexu
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również zgadzam się z karą oraz z czynami zarzuconymi.

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz. Porwanie medyków miało miejsce, gdy było ich co najmniej 5 na służbie? 

Jeśli ktoś kogoś wyzywa w grze i robi to IC, to możesz mieć problem tylko i wyłącznie do tej odgrywanej postaci. Ja również wielokrotnie byłem wyzywany przez postać, ale nie widzę wtedy osoby, która siedzi po drugiej stronie monitora, tylko jej awatar w grze.

Oczywiście, jeśli dotyka Cię takie coś, to przede wszystkim - już niezależnie od tego czy to admin, czy nie - powinnaś przestać się tym przejmować. Po pierwsze, jesteśmy w internecie i każdy jest na swój sposób tylko głosem i literkami, a po drugie są rzeczy dużo ważniejsze w życiu, którymi należy się przejmować.

Oczywiście przeprowadzimy rozmowę z Marianem na ten temat, jako że adminowi powinno przede wszystkim zależeć na dobru serwera i jego graczy. Jeśli znajdzie solidne uzasadnienie IC dlaczego do tego doszło, to postaramy się te powody wymazać z kart historii i nie dopuścić ponownie do tego, żeby ktoś czuł się źle grając na naszym serwerze. Wiem jednak, że na pewno podczas rozmowy będzie na Ciebie narzekał, jak narzekało bardzo dużo graczy już mi osobiście nawet ze względu na słaby poziom odgrywania albo głupie decyzje. Miej świadomość, że ten kij ma dwa końce, i przede wszystkim powinnaś zastanowić się nad swoim zachowaniem. Resztę zostaw nam.

// co do ostatniego zdania - chociażby skakanie ze spadochronu będąc w ciąży, udzielanie pomocy "ok to wstań", strzelanie komuś bezpodstawnie po aucie jako medyk na służbie.. no cóż, zdarzają się takie incydenty bardzo często, a Marian jako osoba z doświadczeniem po prostu mając problem z opanowaniem w pewnych momentach ma popękane żyłki. Zależy nam na nim, ponieważ jego bagaż doświadczeń bardzo się przydaje w procesach związanych z samą wyspą, chociażby od strony technicznej. Nie zapomnijcie, wszyscy którzy tak chętnie tutaj spamujecie, że właśnie m.in dzięki Marianowi wyspa jest tak rozwinięta jak teraz. Bez nich najprawdopodobniej dalej byście strzelali się między gangami i nie byłoby nic więcej do roboty. 

• Dziękuję 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z karą i zarzutami zarzuconymi  M-R14N 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast pisać, że zgadzacie się z zarzutami, dajcie lajka na pierwszy post. Regulamin forum, panowie i panie - następnym razem będę warnował. 

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pipcia_98jak przejmujesz się tym co ktoś pisze w grze, to zacznij w simsy grać, a nie na forum żalisz się co ktoś pisze ic lol

• Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.