Skocz do zawartości
JustJoke

[ODRZUCONE] [FIVEM] JoKeR

Czy powinienem zostać Administratorem Fivem?  

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy powinienem zostać Administratorem Fivem?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.  Tomek, JoKeR, 11000013e286d64 . 
  2. Wiek i coś o sobie.  Mój wiek: 20 lat, Lubię sport piłkę nożną dobry trening oraz gierki na komputerze jest to takie oderwanie od rzeczywistości. Jaka jest ta rzeczywistość? W rzeczywistości jestem zapalony w tematach psychologi ogólnej. Kocham psiaki mogę z nimi łączyć wiele ciekawych pasji między innymi bieganie.
  3. Jakim dysponujesz czasem?  Aktualnie z uwagi na szkołę oraz COVID-19 które uziemia nas w zamknięciu jest go sporo poza całą kwarantanną czasu również mam wiele aby zajmować się obowiązkami zwłaszcza że często jestem kiedy brakuje kogoś z ,,Bogów wyspy"
  4. Doświadczenie w administracji serwerem.  Doświadczenie w administracji serwerem- 0 doświadczenie administracji serwerem Fivem wcześniej bywało się administratorem w innych gierkach więc trzeźwość umysłu przy karceniu kogoś za łamanie pkt. regulaminu jak najbardziej pozostaje zachowana.
  5. Czy posiadasz mikrofon?  Jasne że posiadam ! Jest ich kilka.
  6. Ilość godzin przegranych na serwerach RP oraz ilość godzin w FiveM.  Ogółem na różnych serwerach RP poza Fivem jest ich 1000h na samym Fivem jest to 416h.
  7. Czy miałeś jakieś bany na serwerze fivem? Jeśli tak, za co?  Jestem czysty jak łza ! Ani jednego bana.
  8. Potrafisz programować, dodawać skrypty na serwer i konfigurować je?  Nie potrafię ale wszystko jest do wyuczenia z czasem i potrzebą 😛
  9. Dlaczego ty?  Wiele osób popycha mnie do zostania Administratorem Fivem widząc znajomość zasad RP, poziom odgrywania oraz aktywność. Sam naprawdę mam ochotę pomóc w opiekowaniu się serwerem, lubię uczyć osoby odgrywania oraz pokazywania im ich błędów aby mogli poprawiać swój poziom RP. Na serwerze jestem codziennie dzięki czemu mógłbym naprawdę pomóc w nadzorowaniu rozgrywki Role Play oraz hamowaniu łamania regulaminu nie tylko banując ale zwyczajnie pouczając aby zobaczyć czy jestem w stanie pomóc podnieść poziom danej osoby w znajomości odgrywania dobrego RP.
  10. Jak oceniasz swój poziom RP? Uważam że jest on wysoki staram się go utrzymywać jak i poduczać innych, świeżych chcących rozpocząć swoją przygodę w świecie RP !
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale jest kilka powodów przez które nie możesz zostać administratorem na tej wyspie na ten moment. Przede wszystkim chodzi o Twoje reakcje na poszczególne akcje, nerwy i tak dalej. 

Niemal jednogłośnym (1 głos na tak) w szybkim głosowaniu adminów wskazał na odrzucenie tego podania. 

Nie znaczy to, że masz się poddawać, próbuj i pracuj nad sobą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.