Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować nową edycje na  Old Jailbreak. Wydaje mi się, że z powodu epidemii korona wirusa aktywność dzięki nowej edycji byłaby spora więc proponuje przemyśleć ten temat ;D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki sens ma nowa edycja?
Nikt z stałych graczy (z mojego otoczenia) nie ma zamiaru grać na jailu dłużej niż 2tygodnie. Bez takich graczy serwer upadnie po raz kolejny
 Jeśli administracja nie wymyśli niczego nowego co przyciągnie ludzi do grania nie ma sensu robić nowej edycji.
Stara edycja jaila nie miała nawet drugiego starcia ponieważ adminów serwer nie obchodzi tak samo jak Adiego :) (Prawda boli?)
Również jakby serwerek miał mieć kolejną edycja ta musiała by zostać anulowana ponieważ odbyło się tylko jedno starcie i większość gangów nie miała drugiej albo i nawet swojej pierwszej szansy na zdobycie punkcików do rankingu ;) 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dajmax ubierasz wszystko w takie agresywne słowa.. Faktycznie z częścią się zgadzam bo owszem mi osobiście i wiem też że kilku innym osobą z administracji jail się przejadł ale to nie tak że jail mnie nie obchodzi.. Chętnie wymyślę jakiś event czy starcie ale muszę mieć dla to kogo to zrobić.. Szkoda czasu na osoby które zaraz po zakończeniu wyjdą z serwera i wrócą na 10 min za 2 mieś. Mamy wiele innych serwerów na których jest pełno graczy i świetnie sobie radzą nawet nie mając administratorów. Nie pomoże tutaj nowa edycja dodanie pluginów czy namawianie kogoś by grał na siłę. @TRUFL cs-placzabaw.pl ja to widzę w ten sposób pomóc może reklama plusów jest dużo nowe osoby, nowi admini, nowe propozycje itd ale wiem że to nie przejdzie bo trzeba wydać na to dużo kasy której nikt nie wyłoży co jest zrozumiałe i oczywiste. Pozostaje zebrać się w kilku znajomych ( mówię tutaj o twoich kolegach np którzy tez chcieliby pograć ) i po prostu wejść na serwer odczekać ludzie się zbiorą prędzej czy później przy regularnych takich akcjach jest szansa że jail wróci i znowu rozwinie skrzydła. Oczywiście mógłbym zebrać kilku adminów i znajomych żebyśmy weszli i pograli 1h ale to nic nie da bo wszyscy po tym czasie wyjdą i serwer znowu będzie pusty. Więc wszystko w rękach graczy takich jak ty Trufl :) Takich którzy mają ochotę grać. Nie ma co marudzić że jaila nie będzie bo chujowa administracja z Adim na czele tylko trzeba wejść i grać. Jak znowu zacznie grać chociaż ponad 10 osób regularnie online to wtedy można działać i myśleć nad nowymi edycjami. Ja to widzę w ten sposób a aktywni admini sami się znajdą kto wie może i Ty sam napiszesz podanie żeby zaopiekować się bardziej serwerem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam rację, że nowa edycja nic nie da. Bez rozrusznika żaden rzęch nie ruszy. Mogę sprawić, że na jakiś czas serwer się wypełni, ale to tak specyficzny tryb, że go po prostu trzeba lubić i kropka. Poza tym, fajnie gdyby wardeni było, i byli kreatywni. Skoro to oni są "zabawogenni" w głównej mierze, a serwer się znudził.. to konkluzja jest jedna 😛

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej opinii problemem też była administracja i mówię tu również o sobie. Potrzeba na serwerze nowych osób i zasad, bo ktokolwiek wejdzie to od razu jest obrzucany błotem z kilku stron xd Temat do dłuższej analizy i dyskusji, potrzebna jest administracja i starzy, dobrzy wyjadacze, nawet Ci z uśmieszkiem cvela. Może warto pomyśleć nad stworzeniem edycji wraz z graczami? Przydałby się tutaj adi i jakaś narada na tsie, bo wątpie, że komuś będzie się chciało pisać wszystko na forum, a i każdy chciałby usłyszeć potężnego założyciela :D

Thorek, fajna wypowiedź, ale widać jak bardzo odstajesz od jaila i jak bardzo Ci się przejadł. Trufl jest po kilku banach, niektórych głośnych. Chyba nawet miał infobana także pisanie podania to strzał w swój cenny czas. Ta niewiedza pokazuje tylko, że nie miałeś ochoty tam grać, co oczywiście rozumiem kumpel.

Edytowane przez Vel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal twierdze, iz problemem nie jest serwer tylko jego spolecznosc. Zaczynajac od graczy, konczac na administracji.

Zacznijmy od tego, ze nowych graczy nie przybywa. No powod jest prosty, nikt nie chce wchodzic na pusty serwer. Nowi nie przybywaja, starzy graja, zaczyna im sie to nudzic. Zamiast wymiany, wchodza nowi, odchodza starzy gracze, widzimy ze starzy odchodza, a serwer jest najmniej grany na serwerowni. 

Starzy gracze zwlaszcza ci, ktorzy caly regulamin znajac na pamiec, lubiom sie tym chwalic. W skargach, dyskusjach na serwerze czy innym sposobem zabierania rozrywki z gry. Prosciej mowiac, tryhard. Gra jest po to zeby miec z niej fun, raczej zaden z graczy nie zarobi na serwerze, wiec po co tryhardowac i psuc cala rozrywke innym? 

Po rozpoczeniu kazdej edycji jaila, widac jak nagle mamy 7 nowych J-Adminow na tym trybie. Moze to i plus, wiecej administracji, wiecej osob do pilnowania (Tak, chodzi, ze to oni maja pilnowac serwer, a nie inni musza pilnowac ich). Ale oczywiscie sa wsrod tego osoby, ktore nie sa lubiane przez wszystkich i raczej to zrozumiale. Jedna ekipa nie lubi drugiej, rywalizacja i takie tam. Nie kazdy Admin potrafi tez przestrzegac regulaminu. Dyskryminacja oraz faworyzacja tez sie dosc czesto zdarza.

Streszczenie:

Ogarnac nowych graczy, bo starzy sa starzy. Uspokoic tryhardujace osoby, zeby zylka im nie pekla. Zamknac w klatach tylko milych i lubianych adminow, zeby spedzali na jailu 24/7 i powiedziec, ze jak zlamia regulamin, to przyjdzie do nich murzyn.

Chetnie pomoge w tym, ale dopiero po tym jak przeprowadze rewolucje na klasach.

• Lubię to! 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.