Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jako iż są wakacje to proponuje na nowo otworzenie serwera jb gdzieś za tydzień żeby ludzie dostali info że będzie nowa edycja i żeby wgrać pluginy jak są i  żeby jakąś szybką rekrutacje na jb zrobić żeby jacyś admini grali np @dobra dobra 😮

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chciałbym nowego jaila, ale pojawi się ten sam problem czyli brak aktywnych graczy po miesiącu, a admini raczej nie będą usuwać i dodawać tego serwera.

• Zmieszany 2
  • WOW 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Karus_ napisał:

No chciałbym nowego jaila, ale pojawi się ten sam problem czyli brak aktywnych graczy po miesiącu, a admini raczej nie będą usuwać i dodawać tego serwera.

Serwer zawsze umierał przez brak aktywnych adminów💁‍♂️

• Haha 1
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedni marudzą na zwykłych graczy druga strona na adminów i dodać szybką rekru inni jeszcze że szybka rekru zepsuła jaila xD Zdecydujcie się haha

Co prawda to prawda aktywność adminów na serwerze jest ważna. Przyznaję racje że admini są potrzebni ale nie ich brak spowodował spadek graczy praktycznie do zera. Poza tym każdy może zostać adminem wystarczy znajomość regulaminu mikro i takie tam. 

Co do propozycji jestem na TAK

Spora część graczy bardzo chce powrotu jaila. Myślę że nie potrzeba jakiś wymyślnych pluginów do rozkręcenia serwera wystarczy go wystartować przy okazji stworzyć jakiś event którym mogę się zająć ja sam i dać szybką rekrutacje aby zachęcić do składania podań. Chętnie pogram ale nie chce się deklarować że dużo bo w ostatnim czasie mało siedzę na kompie. 

Pytanie czy wy wgl będziecie grać na jailu? Nie będzie tak że wystartujemy serwer od nowa i aktywność będzie może przez 1 tydzień? Ja tak jak napisałem wyżej teraz siedzę mało więc sami będziecie musieli się w dużej mierze opiekować serwerem a nie zwalać na brak aktywności adminów bo z @Sasuke jest chyba podobnie. Zakładam że kilku adminów się zgłosi na rekru.

Gracze jaila dajcie znać czy widzicie sens? Chcecie żeby jail wystartował na nowo i faktycznie będziecie na nim grać? Wiem że nie wszyscy się wypowiedzą bo aktywność ludzi na forum spadła ale Ci którzy to czytają bardzo proszę żeby dali swoją opinie.

Skoro tyle osób piszę że chciałoby powrotu jaila ( bo to nie pierwsza taka propozycja ani wiadomość którą dostałem ) to może damy szanse i wystartujemy? Jeżeli wszystko jest gotowe to co szkodzi spróbować @Adi @SUPER TIMOR . 

• Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sugerowanie się tym co ludzie mówią...

Słyszałem od ludzi, że chcieliby pograć na awp, nawet się deklarowali po starcie serwera, że niedługo wejdą i potem to nic ino granie, a większość tych osób pojawiła się maksymalnie raz, po truciu dupy. 

Niedawno chcieli wystartować z ze, chętnych miało być ze 20 osób, ale (na szczęście) pomysł upadł, zanim się ziścił.

Nie żebym was zniechęcał, bo jak chcecie to próbujcie i niech ściągnie to graczy. Ale nie wiem co by się musiało wydarzyć, żeby coś z tego wyszło. Szczególnie, że już kilkukrotnie go reanimowano i chwilę później znowu leżał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Merxy. Dużo jest prawdy w tym co piszesz. Osobiście uważam że jest mała szansa na to że jail zacznie żyć przez długi długi długi czas (obym się mylił). Jednak nigdy nie było takiej przerwy od jaila jak jest teraz być może spora część zatęskniła za starym dobrym jailem. :) Tak czy inaczej myślę że Adi nadal ma wszystko gdzieś na kompie co było potrzebne do prowadzenia serwera więc nie musiałby działać na nowo z tworzeniem pluginów a więc ponownie co szkodzi nam spróbować skoro nikogo to nie będzie kosztować dużo czasu ani dodatkowej pracy? No może poza wgraniem wszystkiego przez Adiego zrobieniem eventu przeze mnie i szybka rekru timora przy naszej pomocy. Całość zajmie niewiele czasu a potem to już wszystko zależy od samych graczy. Jeżeli będą grali to super jeżeli nie to trudno stracimy niewiele ale mam nadzieje że jednak jail zacznie żyć swoim życiem tak jak to było kiedyś. Jest szansa a ryzyko praktycznie zerowe bo co możemy stracić. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powoli z timorem staramy się zrobić reorganizację sieci. Jak z tym skończymy, od strony technicznej i formalnej, to zajmiemy się srwerami. Co wtedy a JB? Zobaczymy ... :)

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaję, że najbardziej mogłaby pomóc reklama naszej serwerowni. Bo wątpię, że gdy zrobimy tą "reaktywacje jaila" to więcej osób nagle znajdzie ten serwer. Trzeba ustalić jakąś datę kiedy te wszystkie "fajne" serwery wrócą w tym własnie Jail i wtedy zacząć działać 😏

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym sobie pograł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko najlepiej zrobić przed tym wszystkim jakieś reklamy że nowa edycja i tp i powiadomić wszystkich znajomych na messengerze albo steam bo dużo osób grało ale nie wchodzili na forum

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę na weekendy wbijać, musicie zachęcić nowych graczy. O permie dla urbiego chyba nie muszę wspominać?

• Lubię to! 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za powrotem jaila

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak ostatnim old jb czy jakis nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, krejz napisał:

Mi się wydaję, że najbardziej mogłaby pomóc reklama naszej serwerowni. Bo wątpię, że gdy zrobimy tą "reaktywacje jaila" to więcej osób nagle znajdzie ten serwer. Trzeba ustalić jakąś datę kiedy te wszystkie "fajne" serwery wrócą w tym własnie Jail i wtedy zacząć działać 😏

Nie do końca to tak działa.. reklamowanie sieci po forach w najlepszym przypadku skończy się na małej ilości reklam - małej utracie czasu tych, którzy te reklamy wstawiają. Nie ma z nich po prostu pożytku.

Ludzie na forum wchodzą, gdy serwery ich do tego zachęcają. Trzeba zagarnąć ludzi na serwery - do tego potrzeba :

a) ciągle aktywnych ludzi na serwerze (reszta wbija z wyszukiwarki serwerów)

b) reklamy na serwisach do tego przeznaczonych (w zasadzie znam taki jeden, który mógłby nam w tym pomóc)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklama to by zadziałała np u jakiegoś youtubera od cs'a ale to się wiąże z dużymi kosztami niestety no i efekt jest niepewny chyba że byłoby to regulanie robione co jakiś czas :) Tylko że nikt za free nam tego nie zrobi a uwierzcie że to nie jest jakaś mała kasa bo sam się dowiadywałem.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.07.2020 o 09:21, Thorek napisał:

Jedni marudzą na zwykłych graczy druga strona na adminów i dodać szybką rekru inni jeszcze że szybka rekru zepsuła jaila xD Zdecydujcie się haha

Co prawda to prawda aktywność adminów na serwerze jest ważna. Przyznaję racje że admini są potrzebni ale nie ich brak spowodował spadek graczy praktycznie do zera. Poza tym każdy może zostać adminem wystarczy znajomość regulaminu mikro i takie tam. 

Co do propozycji jestem na TAK

Spora część graczy bardzo chce powrotu jaila. Myślę że nie potrzeba jakiś wymyślnych pluginów do rozkręcenia serwera wystarczy go wystartować przy okazji stworzyć jakiś event którym mogę się zająć ja sam i dać szybką rekrutacje aby zachęcić do składania podań. Chętnie pogram ale nie chce się deklarować że dużo bo w ostatnim czasie mało siedzę na kompie. 

Pytanie czy wy wgl będziecie grać na jailu? Nie będzie tak że wystartujemy serwer od nowa i aktywność będzie może przez 1 tydzień? Ja tak jak napisałem wyżej teraz siedzę mało więc sami będziecie musieli się w dużej mierze opiekować serwerem a nie zwalać na brak aktywności adminów bo z @Sasuke jest chyba podobnie. Zakładam że kilku adminów się zgłosi na rekru.

Gracze jaila dajcie znać czy widzicie sens? Chcecie żeby jail wystartował na nowo i faktycznie będziecie na nim grać? Wiem że nie wszyscy się wypowiedzą bo aktywność ludzi na forum spadła ale Ci którzy to czytają bardzo proszę żeby dali swoją opinie.

Skoro tyle osób piszę że chciałoby powrotu jaila ( bo to nie pierwsza taka propozycja ani wiadomość którą dostałem ) to może damy szanse i wystartujemy? Jeżeli wszystko jest gotowe to co szkodzi spróbować @Adi @SUPER TIMOR . 

nie jcce mi sie tego czytac ale zrobcie reklme i aktywujcie bo duzo osob byvpogralo

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, k l a u d i a napisał:

nie jcce mi sie tego czytac ale zrobcie reklme i aktywujcie bo duzo osob byvpogralo

nie chce mi sie czytac ale przelej kupe kasy na reklame ktora i tak nie jest pewna bo ludzie chca jaila na dwa dni a potem maja to w dupie ^.^

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

nie chce mi sie czytac ale przelej kupe kasy na reklame ktora i tak nie jest pewna bo ludzie chca jaila na dwa dni a potem maja to w dupie ^.^

Jeśli będzie reklama, to osoby które chcą jaila, nawet gdy nie będą grać, to i tak będą nowe twarze, które będą ten serwer "pchać" do przodu. Nie ma czegoś takiego jak "niepewna" reklama. Ogólnie ja bym pograł, ale na jailu jak za starych dobrych czasów, a nie dodajecie jakieś oldy sroldy i każecie ludziom, co grali na serwerze od początku jego istnienia, po kilku latach, przestawiać się na jakieś zjebane polecenia do odwołania. Skoro to było takie dobre, to czemu old jb dawno umarł, a gangi jeszcze stały? Chcecie olda, to postawcie olda, ale gangi niech będa gangami z przed lat. A no i żeby nie brać z szybkiej rekrutacji takich adminów jak np. @ShizeR, szanujmy się, panowie no kurwa. Nie no, tak na poważnie, miałem na myśli @Yukii

dawac tego dzejla, wbije sie czasami od buta

a no i musicie mi kupic konto bo mi ZVACOWALI moje piekne 9 letnie konto :( w zamian bedziecie miec zajebistego i najlepszego gracza dzejla

Edytowane przez dobra dobra
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, dobra dobra napisał:

a no i musicie mi kupic konto bo mi ZVACOWALI moje piekne 9 letnie konto :( w zamian bedziecie miec zajebistego i najlepszego gracza dzejla

było nie oszukiwać 😉

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Grzelak1337 napisał:

było nie oszukiwać 😉

Pożyczcie konto grzelakowi, wróci z VAC'IEM ehhh, nie polecam, oszust totalnie f chuj

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tęsknię  za wami :((  . Chętnie wbije na jb 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.07.2020 o 12:37, SUPER TIMOR napisał:

czemu xd jakby byla reklama to raczej ludzie by grali w koncu ryzyk fizyk no nie

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro już wszyscy są za, to może zrzuta i jak zbierzemy, chociażby 1000 zł na dobry początek, to zaczniemy z jakąś drobną reklamą. A potem, jak już się rozkręcicie, to może zbierzecie jakąś rozsądną kasę i będzie prawdziwa reklama.

Jakby się wszystkim przelewało od dobrobytu, to by pewnie reklama dawno było. Problem jest zanlezienie jelenia co da w ciemno kupe kasy i nic z tego nie dostanie.

Edytowane przez Merxy.
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.