Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] Odwolanie moderowane posty

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Karus_
Ilość ostrzeżeń, które chcesz odpracować : chce moderacje postow odpracowac
Link do dropbox'a z paczką rs'ów : https://drive.google.com/drive/folders/1V_pWq8yRIYyo_TNHbDy-IjRx4F4dIVKQ?usp=sharing
Utwory (ponumerowane pełne nazwy) : 

1.karusmadagaskar- Quebonafide x FORXST - Madagaskar

2.karusbajers- Solar/Białas - Intercontinental Bajers

3.karuswowalebubel ok- GUZIOR - B L U E B E R R Y

• WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Resów nei używam już do odwołań, ale przyjmujemy to za okazanie jakiegoś zaangażowania. Problemem tutaj jest to, czy można już ci zdjąć moderację, bo nie będziesz popełniał poprzednich błędów. Ja nie jestem tego pewny, więc czekam na opinię @ Moderator

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem moderację postów ponieważ się trochę zdenerwowałem na pewną osobę i pisałem posty nic nie wnoszące do tematu. Przepraszam postaram się żeby więcej się to nie powtórzyło.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za zdjęciem. Ponowne nałożenie moderowania postów to nie jest dużo roboty a wykazał jakieś zaangażowanie. Przez ten miesiąc od ostatniego warna nie sprawiał problemów a przynajmniej sobie nie przypominam. Jak coś odwali to będzie musiał płacić a to plus dla sieci.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.