Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga_siwy

Fezzy Key-Drop.com
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Siwósek      STEAM_0:0:477324910

2. Godzina 14: 20 -- 14:45

3. Mapa ba_jail_ds_pripyatv1

4. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kill).  Po zabiciu więźnia poinformuj go za co został zabity. (Powiedział powód z innej mapy) 

5. Opis sytuacji: Wykonuje polecenia poprawnie a ct (Siwy) mnie zabija za to ze pare map temu zabiłem go z kosy na lr na deagle bo uciekał i przedłuzał.

6. Proponowana kara: Nie wiem jaka moze byc kara bo nie wiem jakie tu dajecie za to kary ale ban na ct powinien byc jakis

7. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):  FK siwego ez? - YouTube  2 FK siwego podwójne ez? - YouTube

• Smutny 1

3 godziny temu, Fezzy Key-Drop.com napisał:

5. Opis sytuacji: Wykonuje polecenia poprawnie a ct (Siwy) mnie zabija za to ze pare map temu zabiłem go z kosy na lr na deagle bo uciekał i przedłuzał.

Skarga jest słuszna ale chce dodać tylko na swoje usprawiedliwienie, że Fezzy zachował się jak skurwesyn i w momencie jak betowałem na siebie fajki zabił mnie z kosy i dodam jeszcze, że poinformowałem go, że betuje fajki :) ( fajki zostały zabetowane w momencie gdy mnie zabił więć straciłem je )

A na drugim demku ruszał się dlatego został zabity a jeżeli drzwi go przepchnęły  to popełniłem błąd 

Edytowane przez TRUFL cs-placzabaw.pl
  • Lubię to! 1

No raczej nie, mozesz sobie zobaczyc demko na którym wyraznie widac ze cały czas uciekałes lub bhopowałes to poprosiłem wardena zeby wyłączył bhopa ale ty dalej spierdalałes to jak stanąłes w miejscu to cie zabiłem a to ze betowałes to nic o tym nie słyszałem.

14 minut temu, Fezzy Key-Drop.com napisał:

No raczej nie, mozesz sobie zobaczyc demko na którym wyraznie widac ze cały czas uciekałes lub bhopowałes to poprosiłem wardena zeby wyłączył bhopa ale ty dalej spierdalałes to jak stanąłes w miejscu to cie zabiłem a to ze betowałes to nic o tym nie słyszałem.

Gdzie jest napisane ze nie mogę sobie skakać na lr? Prośbą jest zachowanie " standardu " + nie wybiegłem nawet poza pomieszczenie z kostką. Za takie frajerskie zachowanie zrobiłbym te fk jeszcze raz :)

Edytowane przez TRUFL cs-placzabaw.pl

Kurwa to ty nie rozumiesz co sie do ciebie mówi bo ja ci wyraznie pisze ze bhopowałes sobie po całym pomieszczeniu i nie strzelałes. Więc jak kurwa mogłes betowac bhopując i spierdalając

• Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.