Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] ban nie wiem nawet za co

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: ₰ karus STEAM_1:1:544583099

2. Data i godzina otrzymania bana: dzisiaj 

3. Serwer: Jail

4. Długość Bana: 2 tyg

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ban

5. Powód bana: jakis literki losowe

6. Admin banujący: Furaj

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Nawet nie wiem co kurwa zrobilem ze bana dostalem. Wiem ze furaj ogladal jedno mape ale na niej nic nie robilem wielkiego.

8. Opis sytuacji: -

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: nie znalazlem

10. Dowód*: -

edit// Oglądałem demko przez ktore dostalem bana i uwaga zrobilem 1 fk i 1 faworke bo kazali mi zabic zrespionego a bubel podobno sie zrespil ale on przez fk a nie revive= 2 tyg bana. A gali dostal 2 dni jak on w ct na tej mapie nie byl ;). A bubel dostal 2 tyg za mass fk na kurwa rozgrzewce gdzie by polowa serwera wyleciala. A buska za 1 fd dostal 2 dni.

Edytowane przez Karus_
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wzorowy gracz, nie wierzę że mógł dopuścić się tak karygodnego czynu żeby zostać ukaranym na 2 tyg myślę, że zaszła pomyłka proszę o rozpatrzenie tego odwołania i ewentualne zniesienie bana lub chociażby skrócenia go, ponieważ powody które podał Karus według mnie nie zasługują na 2 tyg bana.

• Lubię to! 2
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do odpowiedzi

Bubel:
Bubel - Mass FK z premedytacją, namawianie do votebanowania gracza który nie złamał regulaminu, bezpodstawne FK

9.2 Mass FK z premedytacją: ban 1-6 miesięcy
9.2 Bezpodstawne wpisywanie !fk: kick - 3 dni bana
1.2 Zakazane: Namawianie innych graczy do votowania osoby, która nie złamała regulaminu.

Buśka:

Buśka - Faworyzacja, podrzucanie broni koledze na KD. Brak chęci prowadzenia - "Macie FD wszyscy oprócz folonee" (przejmowanie wardena co runde pomimo innych CT którzy nie prowadzili), FK z premedytacją, wyzywanie ("ty jebana kurwo"), namawianie do votekicka "jak folone dostanie votekicka to daje wszystkim 2k fajek".

4.26. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone. (obvious faworka dla kolegi, kilkukrotnie) + 4.8.
5.18. Jeżeli prowadziłeś już na tej mapie to przed przejęciem wardena spytaj się innych CT czy nie chcą prowadzi
9.2 Brak chęci prowadzenia: 20-40 rund.
9.2 FK (premedytacja) 10-40 rund
9.2 Pojedyncze słowa typu "cwelu": kick/silence do 48h (kurwo jebana)
1.2 Zakazane: Namawianie innych graczy do votowania osoby, która nie złamała regulaminu.

Milo:
9.2 Pojedyncze słowa typu "cwelu": ("ty kurwo/psie jebany")

Gali:
Bezpodstawne wpisywanie !fk: kick - 3 dni bana

Karus:

FK z premedytacją, faworyzacja (akceptowanie FK koledze z gangu który się zbuntował), FK na race, nie informowanie za co zabijasz TT przy wybiciu połowy mapy, FK z premedytacją, działanie na szkodę serwera swoim zachowaniem.

4.26. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone. (obvious faworka dla kolegi, kilkukrotnie)
9.2 Kilkukrotne zrobienie FK (z premedytacją) 
4.24. Po zabiciu więźnia poinformuj go za co został zabity.
1.2 Działanie na szkodę serwera oraz naszej społeczności. (całokształt, wszczynanie kłótni na serwerze, stosunek do graczy i administracji)

Lil Kapi:

2KD na jednej mapie, olanie FD który obowiązywał i danie KD w połowie rundy, zabawa w CT, FK przez omylne zabicie na pierwszej/ostatniej bez wardena, FK na zrespionym pomimo wątpliwości czy było TT respi

5.33. KD może być przeprowadzony maksymalnie raz na mapę, chyba że w bieżącej rundzie zginął warden (przeprowadzenie KD po śmierci wardena również wlicza się do limitu 1 KD na mapę).
5.29. Jeżeli w ciągu minuty nie zostaną otwarte cele i wydane polecenia należy dać terrorystom FD.
9.2 Bawienie się w CT: 10-20 rund.
9.2 FK (kilkukrotne)

--------

// Nie macie po co apelować - lepiej się cieszyć że nie chciało mi się marnować czasu na przeglądanie większej ilości demek z wami. :_- )

Edytowane przez FuRaJ
  • Lubię to! 5
  • Dziękuję 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zaden z nas nie namawial po prostu votebanowalismy nikt nikomu nic nie kazal. I tak jak napisalem nie faworyzowalem nikogo jeszcze dzisiaj wrzuca demko z mapy za ktora dostalem bana. I to nie ja zaakceptowalem tego fk tylko kudlaty. I na race nie bylo zadnego dk zabilem tych co sie ruszali i 2 tyg za to ze nie powiedzialem za co zgineli to chyba za duzo. I nie zrobilem kilka fk z premedytacja tylko jednego. A na race nawet zaden moj sojusznik nie wygral rundy tylko canon. A i gali za bezpodstawne fk dostal 2 dni bana? Ilu osob nie banowales za to? I powiedziano mi ze bylo tt respi to zabilem. Aaaaaa i warto dodac ze ostatnio ktos dostal bana za info i ten ban trwal tydzien. ktos zrobi 1 fk lub zabije 5 osob na rozgrzewce=2 tyg. Bardzo logiczne patrzac na tebele kar.

Edytowane przez Karus_
  • Haha 1
  • Zmieszany 4
Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, FuRaJ napisał:

Zabiłem parę osób na rozgrzewce, z którymi aktualnie przebywałem i rozmawiałem na komunikatorze głosowym, przez co nikomu krzywdy nie wyrządziłem w końcu to rozgrzewka. Wiem, że źle zrobiłem dlatego ich przeprosiłem za to. A sam punkt raczej odnosi się do zwykłych rund, dlatego uważam jako dla osoby wcześniej nie karanej, dwa tygodnie znacznie za dużo. Ale nie mam z tym problemu ani do Ciebie, że musisz pokazać wyższość nad nami / podbudować ego i przyjmę karę. :_- )

Warto dodać, że takie zabijanie jest w standardzie dziennym na rozgrzewce ale nikt z tymi nigdy nie ma problemu ale trafiło na te EzPz to musiałeś się odwdzięczyć za wybieranie/zabijanie.

Edytowane przez giga body
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do odpowiedzi

Uno. Nie będziecie mi Furaja prześladować. To, że ktoś faktycznie dba o społeczność i stara się, żeby gra była przyjemna dla większości graczy to nie znaczy że jest *hujem i 60, a nie tylko dla was.

Dos. Karus pisz nowe wiadomości bo nikt się nie skapnie że nagle edytowałeś wiadomość w środku tematu.

Tres. Kappa (...) Stosowany jest zazwyczaj na końcu zdania w celu podkreślenia ironii.

Widzę że 7 raz edytowałeś post i już poprawiłeś. Zawsze dobrze się doedukować.

https://www.miejski.pl/slowo-Kappa

Quatro. Irytuje mnie kiedy ktoś dostanie bana za fk i tłumaczy się z tego w taki sposób jakby nigdy tego nie zrobił.

55 minut temu, giga body napisał:

Jestem bubel i musze sprawić by ktoś się czuł z sobą gorzej bo mnie pupka boli.

Zabiłem parę osób na rozgrzewce, z którymi aktualnie przebywałem i rozmawiałem na komunikatorze głosowym, przez co nikomu krzywdy nie wyrządziłem w końcu to rozgrzewka. Wiem, że źle zrobiłem dlatego ich przeprosiłem za to. A sam punkt raczej odnosi się do zwykłych rund. Ale nie mam z tym problemu ani do Ciebie, że musisz pokazać wyższość nad nami / podbudować ego i przyjmę karę. :_- )

Warto dodać, że takie zabijanie jest w standardzie dziennym na rozgrzewce ale nikt z tymi nigdy nie ma problemu ale trafiło na te EzPz to musiałeś się odwdzięczyć za wybieranie/zabijanie.

Już wcześniej wchodziłeś do ct na rozgrzewce i robiłeś fk na randomach (Jestem w stanie przypomnieć sobie co najmniej jedną taką sytuację) ale nie zapisywałem tego bo ty nawet w ct nie grasz. A co do Furaja jeszcze to nie musi sobie ego podbudowywać bo po prostu jest bardziej ogarnięty od was wszystkich razem wziętych. Między innymi jest osobą, którą można docenić za jego wartości, przekonania. W skrócie ma o wiele więcej do zaoferowania swoją osobą.

Ja do was nic nie mam i już się poddałem po interakcji z Thorkiem (bez znaczenia co wtedy było i jak co nie wolno gwałcić głucho-niemych), ale przesadziliście z tym swoim "tłumaczeniem się". 

29 minut temu, JBMNT napisał:

Może Ragi was podjebał z przyzywczajenia?

Pewnie znowu wypił za dużo. jk

Dobrej nocy wszystkim życzę.

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, oswietlikowski napisał:

Już wcześniej wchodziłeś do ct na rozgrzewce i robiłeś fk na randomach

Jak już zabijałem, to dla żartów kolegów z TS'a tylko i TYLKO na rozgrzewce, nigdy nie robiłem celowego FK komuś innemu.

57 minut temu, oswietlikowski napisał:

ale przesadziliście z tym swoim "tłumaczeniem się". 

Gdzie przesadziłem? Wyraziłem swoją opinie i opisałem fakty.

A sytuacja z FuRaJ'em, nic do niego nie mam, a relacja między nami jest taka jaka jest, nie oszukujmy się, na każdej możliwej zabawie wybieram/zabijam go przez co najwidoczniej FuRaJ traktuje to na poważnie (być może zabolało?) i przekłada to w inne sytuacje i dlatego wygląda to tak jak wygląda, inaczej prawdopodobnie dostałbym bana na CT / krótszego bana, tak jak koledzy w tej skardze lub w tej albo tej a niektórzy nawet ostrzeżenie dostali jak tutaj, a ja dostałem 2 tygodnie mimo, że zabijałem tylko osoby, z którymi razem graliśmy i nie miały mi tego za złe, oraz nigdy nie byłem notowany/banowany. Może czasami trzeba dojrzeć do władzy oraz trzymać nerwy na wodzy i być obiektywnym a nie mścić się banami. Mógłbyś odpowiedzieć argumentami a nie uciekać reakcjami 😂

I nie chce mi się tego dalej drążyć ja i FuRaJ wiemy jak jest i nie ma co siebie oszukiwać.

Oraz mam nadzieję, że każda osoba będzie równie tak samo karana za fk na rozgrzewce.

15 minut temu, FuRaJ napisał:

Wy jesteście kolejnymi kandydatami w kolejce bo intencjonalnie niszczycie gierkę nie tylko ludziom którzy akurat wam się nie podobają ale i wpływacie negatywnie na ogół na serwerze.

Nie od dzisiaj wiadomo, że osoby lepsze / które wygrywają są mniej lubiane, przez to że inni przez nich przegrywają tak to już jest w grach, w których występuje tzw. rywalizacja, tak samo jest na jailu, gdzie każdy chcę się dobrze bawić ale i zarazem wygrywać. Nie raz do mnie pisałeś uszczypliwe / nie miłe teksty po tym jak Cię zabiłem / wybrałem nie miej mi tego za złe, dlatego nie nazwałbym to negatywnym wpływem bo rzadko kto z nas dostaję bana a niektórzy w ogóle poprostu jesteśmy konkurencją w rywalizacji dla innych gangów po to, to jest.

Edytowane przez giga body
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, oswietlikowski napisał:

Uno. Nie będziecie mi Furaja prześladować. To, że ktoś faktycznie dba o społeczność i stara się, żeby gra była przyjemna dla większości graczy to nie znaczy że jest *hujem i 60, a nie tylko dla was.

Dos. Karus pisz nowe wiadomości bo nikt się nie skapnie że nagle edytowałeś wiadomość w środku tematu.

Tres. Kappa (...) Stosowany jest zazwyczaj na końcu zdania w celu podkreślenia ironii.

Widzę że 7 raz edytowałeś post i już poprawiłeś. Zawsze dobrze się doedukować.

https://www.miejski.pl/slowo-Kappa

Quatro. Irytuje mnie kiedy ktoś dostanie bana za fk i tłumaczy się z tego w taki sposób jakby nigdy tego nie zrobił.

Już wcześniej wchodziłeś do ct na rozgrzewce i robiłeś fk na randomach (Jestem w stanie przypomnieć sobie co najmniej jedną taką sytuację) ale nie zapisywałem tego bo ty nawet w ct nie grasz. A co do Furaja jeszcze to nie musi sobie ego podbudowywać bo po prostu jest bardziej ogarnięty od was wszystkich razem wziętych. Między innymi jest osobą, którą można docenić za jego wartości, przekonania. W skrócie ma o wiele więcej do zaoferowania swoją osobą.

Ja do was nic nie mam i już się poddałem po interakcji z Thorkiem (bez znaczenia co wtedy było i jak co nie wolno gwałcić głucho-niemych), ale przesadziliście z tym swoim "tłumaczeniem się". 

Pewnie znowu wypił za dużo. jk

Dobrej nocy wszystkim życzę.

A co bys zrobil gdybys spotkal gluchą osobe... Ja nie robilem fk na rozgrzewce i nie przypominam sobie takich sytuacji. Wszystko jest w filmiku na ktorym nie robilem jakos tak bardzo zlych rzeczy zeby dosstac 2 tyg. bana. Nic do nas nie masz dlatego piszesz na nas skargi niezle. I to ze se kappe jebnąłem to znaczy ze mam sie doedukowac o gowno emotce? 

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Karus_ napisał:

Jestem naprawdę w szoku Karus że byłeś w stanie nagrać 10 minutowy materiał w którym przewinąłeś dosłownie WSZYSTKO na co zwróciłem uwagę i zacząłeś opowiadać o tym, że "O! A gdzie tu jest faworka? Ja tu nie zrobiłem faworki - a podobno zrobiłem!" w randomowych momentach. Masz talent kinematograficzny bo oglądałem to demko w całości bodajże trzy razy i poza paroma akcjami sprawnie przewinąłeś wszystko za co zostałeś ukarany i co mogłoby być niewygodne dla Twoich kolegów. Nie pokusiłeś się nawet o pokazanie swojej dyskusji z Folonee w ostatniej rundzie po której stwierdziłem, że jesteś ograniczony bardziej niż myślałem i trzeba Cię stąd jak najszybciej usunąć.

Nie wiem czy zdążyłeś się już domyślić ale naprawdę mocno Cię nie lubię - sam sobie na to zapracowałeś manierą wiecznie oburzonego pseudointelektualnego dzieciaka.
Ja naprawdę nie mam jakiejkolwiek potrzeby dowartościowania się czy pielęgnowania swojego ego - oba czynniki mam już wystarczająco wywalone w kosmos :P.

Nie pierwszy raz w historii jest sytuacja gdzie na serwerze zaczyna panoszyć się mała grupka znajomych która idealnie bawi się w swoim hermetycznym środowisku a później wylatuje stąd z hukiem - mieliśmy już ponad horyzont GGWP, GBUNTów, Kromexów, Talanarów czy innych Wojtasów i historia zawsze kończy się tak samo. Wy jesteście kolejnymi kandydatami w kolejce bo intencjonalnie niszczycie gierkę nie tylko ludziom którzy akurat wam się nie podobają ale i wpływacie negatywnie na ogół na serwerze. 
Takich paczek rodem ze szkolnych "bully kids" niestety tutaj nie tolerujemy a ilość skarg które dostaje na was na PW przekracza 1/dzień.

Potraktujcie tego ban hammera jako ostatni sygnał żeby się ogarnąć - nie mówię tutaj o waszym ogóle tylko o każdym z osobna. W innym przypadku rychło się pożegnamy.

Wszystkie kary zostały nadane zgodnie z taryfikatorem, w konsultacji z resztą administracji.

Następnym razem nie będę wam już tego tak obszernie tłumaczył.

// Do zamknięcia

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, FuRaJ napisał:

Jestem naprawdę w szoku Karus że byłeś w stanie nagrać 10 minutowy materiał w którym przewinąłeś dosłownie WSZYSTKO na co zwróciłem uwagę i zacząłeś opowiadać o tym, że "O! A gdzie tu jest faworka? Ja tu nie zrobiłem faworki - a podobno zrobiłem!" w randomowych momentach. Masz talent kinematograficzny bo oglądałem to demko w całości bodajże trzy razy i poza paroma akcjami sprawnie przewinąłeś wszystko za co zostałeś ukarany i co mogłoby być niewygodne dla Twoich kolegów. Nie pokusiłeś się nawet o pokazanie swojej dyskusji z Folonee w ostatniej rundzie po której stwierdziłem, że jesteś ograniczony bardziej niż myślałem i trzeba Cię stąd jak najszybciej usunąć.

Nie wiem czy zdążyłeś się już domyślić ale naprawdę mocno Cię nie lubię - sam sobie na to zapracowałeś manierą wiecznie oburzonego pseudointelektualnego dzieciaka.
Ja naprawdę nie mam jakiejkolwiek potrzeby dowartościowania się czy pielęgnowania swojego ego - oba czynniki mam już wystarczająco wywalone w kosmos :P.

Nie pierwszy raz w historii jest sytuacja gdzie na serwerze zaczyna panoszyć się mała grupka znajomych która idealnie bawi się w swoim hermetycznym środowisku a później wylatuje stąd z hukiem - mieliśmy już ponad horyzont GGWP, GBUNTów, Kromexów, Talanarów czy innych Wojtasów i historia zawsze kończy się tak samo. Wy jesteście kolejnymi kandydatami w kolejce bo intencjonalnie niszczycie gierkę nie tylko ludziom którzy akurat wam się nie podobają ale i wpływacie negatywnie na ogół na serwerze. 
Takich paczek rodem ze szkolnych "bully kids" niestety tutaj nie tolerujemy a ilość skarg które dostaje na was na PW przekracza 1/dzień.

Potraktujcie tego ban hammera jako ostatni sygnał żeby się ogarnąć - nie mówię tutaj o waszym ogóle tylko o każdym z osobna. W innym przypadku rychło się pożegnamy.

Wszystkie kary zostały nadane zgodnie z taryfikatorem, w konsultacji z resztą administracji.

Następnym razem nie będę wam już tego tak obszernie tłumaczył.

// Do zamknięcia

Mowisz ze skipnolem wszystko na co zwrociles uwage. A kurwa specjalnie nie skipowalem rzeczy ktore wypisales wyżej zeby pokazac jak bylo. I podobno uzgadniales bany z adminami to bardzo ciekawe poniewaz gdy sie pytalem to zaden inny admin nie ogladal tego demka. I nie wkleiłem ostatniej rundy ponieważ tam tylko rozmawiałem z folone i nic innego sie nie działo. A dostajesz duzo skarg na pw. Tak sie sklada ze od dawna nie dostalem zadnego bana wiec chyba cos tu nie pasuje. I piszac ze chcesz mnie usunac za wszelką cene bo mnie nie lubisz lub za akcje jakie na serwerze odwalam mimo ze jak napisalem nie dostalem jakos ostatnio zadnego bana. Wiec co ja takiego niby robie? Na tym demku pokazalem wszystkie momenty o jakie mnie posadziles i chyba nie uważasz ze interesuje cie moment gdy jestem afk lub sobie skacze po murach. I zaden inny admin sie do mnie nie pruje tak jak ty. Ty masz jakis problem ze soba i poczuwasz sie i banujesz mnie za tak zwane byle gowno. Ty chyba chcesz zeby ten serwer szybko upadł skoro banujesz na 2 tyg. rzeczy ktore na ostatnich sezonach dzialy sie codziennie. I ty piszesz do zamknięcia mimo ze to skarga na ciebie i lepiej niech rozpatrzy ją jakiś inny s-admin?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ŁABĄŃĆ napisał:

Janek ale to jest odwołanie. 

odwolanie od bana/ skarga na furaja za bezpodstawne bany jak nie zauważyłeś 

Odnośnik do odpowiedzi

Zamknę to tak żeby spamu nie było jutro się temu przyjrzę, chyba że Thorkowi albo innemu s-adminowi jb się zachce w nocy to da werdykt ;)

• Dziękuję 2
Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem całe demo odwalaliście dużo różnych rzeczy dlatego bany zostały trochę zmienione 

Bubel:
Bubel - Mass FK z premedytacją, namawianie do votebanowania gracza który nie złamał regulaminu, bezpodstawne FK

9.2 Bezpodstawne wpisywanie !fk: kick - 3 dni bana

2 tyg bana za bugowanie !bug i przesuwanie innego TT

40 rund ct bana za mass fk na rozgrzewce

Buśka:

Buśka - Faworyzacja, podrzucanie broni koledze na KD. Brak chęci prowadzenia - "Macie FD wszyscy oprócz folonee" (przejmowanie wardena co runde pomimo innych CT którzy nie prowadzili), FK z premedytacją, wyzywanie ("ty jebana kurwo"), namawianie do votekicka "jak folone dostanie votekicka to daje wszystkim 2k fajek".

4.26. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone. (obvious faworka dla kolegi, kilkukrotnie) + 4.8.
5.18. Jeżeli prowadziłeś już na tej mapie to przed przejęciem wardena spytaj się innych CT czy nie chcą prowadzi
9.2 Brak chęci prowadzenia: 20-40 rund.
9.2 FK (premedytacja) 10-40 rund
9.2 Pojedyncze słowa typu "cwelu": kick/silence do 48h (kurwo jebana)

Ban za namawianie 1 dzień 

200 rund za wszystko inne

Milo:
9.2 Pojedyncze słowa typu "cwelu": ("ty kurwo/psie jebany")

Gali:
Bezpodstawne wpisywanie !fk: kick - 3 dni bana

3h bana za wpisywanie fk

Karus:

FK z premedytacją, faworyzacja (akceptowanie FK koledze z gangu który się zbuntował), FK na race, nie informowanie za co zabijasz TT przy wybiciu połowy mapy, FK z premedytacją, działanie na szkodę serwera swoim zachowaniem.

4.26. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone. (obvious faworka dla kolegi, kilkukrotnie)
9.2 Kilkukrotne zrobienie FK (z premedytacją) 
4.24. Po zabiciu więźnia poinformuj go za co został zabity.
1.2 Działanie na szkodę serwera oraz naszej społeczności. (całokształt, wszczynanie kłótni na serwerze, stosunek do graczy i administracji)

1 dzień bana niestosowne zachowanie na serwerze

50 rund za FK 

Lil Kapi:

2KD na jednej mapie, olanie FD który obowiązywał i danie KD w połowie rundy, zabawa w CT, FK przez omylne zabicie na pierwszej/ostatniej bez wardena, FK na zrespionym pomimo wątpliwości czy było TT respi

5.33. KD może być przeprowadzony maksymalnie raz na mapę, chyba że w bieżącej rundzie zginął warden (przeprowadzenie KD po śmierci wardena również wlicza się do limitu 1 KD na mapę).
5.29. Jeżeli w ciągu minuty nie zostaną otwarte cele i wydane polecenia należy dać terrorystom FD.
9.2 Bawienie się w CT: 10-20 rund.
9.2 FK (kilkukrotne)

30 rund za 2 fk i drugi kd 

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.