Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] [jail] odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: bbl, STEAM_0:0:583604376

2. Data i godzina otrzymania bana: 2021-03-21 20:21:31 

3. Serwer: jailbreak

4. Długość Bana: 2w

5. Typ bana: ban 

5. Powód bana:  "2 tyg bana za bugowanie !bug i przesuwanie innego TT"

6. Admin banujący: Sasuke 

7. Na jakiej podstawie chcesz UB:  Przyznanie się do błędu, przeprosiny.

8. Opis sytuacji: W tej sytuacji (5:10 - 5:13) wpisałem komendę "!bug", przez co wypchnąłem kolegę z celi do przodu, zrobiłem to w celach humorystycznych, ponieważ wiedziałem, że kolega (który był de facto buntownikiem) nie zostanie zabity ponieważ, przekazałem tą informacje wardenowi. Uważam że, czyn którego się dopuściłem jest nisko szkodliwy, oraz nie miałem żadnych korzyści z tego, oraz był użyty raz, dlatego też apeluje o skrócenie bana. Przejrzałem długości banów jakie poszczególne osoby dostają za "bugowanie" i są one znacznie krótsze a osoby "bugujące" mają korzyść z bugowania, tj. wygranie życzenia ukazane tutaj, w którym kolega przedstawiony w filmie dostał po raz drugi bana za bugowanie a kara była 14x mniejsza. Złamałem regulamin z powodu że nie wiedziałem, że jest to "bugowanie" oraz przyznaje się do winy oraz przepraszam użytkowników cs-placzabaw.pl. Jest to mój pierwszy ban tutaj, dlatego uważam, że jest to zbyt wysoka kara w stosunku do szkodliwości czynu. 

9. Link do bana: 

10. Dowód*:  W.w wideo,

Edytowane przez giga body
  • Lubię to! 3
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie ma możliwości Ub nie można tak robić nie raz ludzie dostawali za to bany na kilka msc bo spychali kogoś z mapy w celach "humorystycznych". Potem ktoś zrobi tak i powie ale halo Bubel dostał bana na 2 dni a ja na 2 tyg to nie sprawiedliwe. Musisz odsiedzieć swoje i tyle.

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 4
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.