Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] odwołanie bana na ct

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: STEAM_1:1:485326942
2. Data i godzina otrzymania bana:  godzina:22-23  Data:26.03.2021

3. Serwer: JAIL + GANGI

4. Długość Bana: 9999 rund

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban na ct

5. Powód bana: brak mutacji

6. Admin banujący:  SUPER TIMOR STEAM_1:0:42400529
7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie):  Wiem ze nie mam mutacji lecz ją przechodzę , admini : sasuke , furaj , quebek , noelo i wiele innych adminow stwierdziło że moge wbić do ct ponieważ nie mam wkurzającego głosu i znam regulamin
8. Opis sytuacji: SUPER TIMOR wszedł na server dosłownie na 5 minut żeby dać mi bana na ct za brak mutacji. 

• Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli macie mu zdejmować, aby dać mu !mutacje  to trzeba jeszcze całej reszcie, która dostała bana na 10k za mutację zdjąć ctbana m.in. Fezzy i Pan Miecz, ale chyba jest lepiej tak jak w ogóle ich nie ma, więc jestem za tym, żeby jak już admini zaczeli na nowo banować za to, banowali dalej :)

Edytowane przez Bóg WilK
  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

@SUPER TIMOR Nie dajemy już 10k rund bana gdzieś od pół roku - masz !mutacja która może Ci warunkowo wpuszczać chłopaka bez mutacji do CT pacanku 🥺.

No cóż, to pójdźmy standardem - nagraj kilkanaście sekund czystego audio swojego głosu i wrzuć tutaj to się zastanowimy co z Tobą 💁‍♂️.

W takim czy innym wypadku jak ban będzie musiał zostać to Ci rundy zdejmę i Cie po prostu oflaguje.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kwasnyPomidor napisał:

no akurat ty nic takiego nie powiedziales ale jak bylem w ct to nie dales mi !mutacja

Bo myślałem że ktoś Ci już to zrobił bo widziałem Cb na serwerze już kilka razy 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.