Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] warn za konstruktywną wypowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: giga body
Link do tematu w którym otrzymałeś warna: [ZAAKCEPTOWANE] Skarga na KwasnyPomidor
Dlaczego uważasz, że ostrzeżenie jest niesłuszne: Napisałem konstruktywną opinią popartą przykładem oraz dlaczego owy gracz powinien zostać zbanowany, niestety moderatorowi
"Sasuke" się to nie spodobało i ukarał mnie warnem. Nie uważam aby treść była nie na temat lub łamała jakikolwiek pkt z regulaminu.

6WccwCE.png

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie twoja odp nic nie wniosła do tej skargi, wklejanie moich odpowiedzi do innej skargi to tylko spam.

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do odpowiedzi

No ale Sasuke, nawet jeśli jest to parafraza Twojej wypowiedzi, to uważam że dość trafna w tym przypadku.

Poza tym, poważnie tam aż tak ludzi powarnowałeś? A w czym lepszy był DisKACZ lub Borcie? Moim zdaniem WSZYSTKIE posty w tym temacie wnoszą tak samą, niską wartość merytoryczną.. ja to bym albo zwarnował wszystkich, albo nikogo 😛 

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze nie zauważyłem wtedy tych postów wyżej bo dawałem na telefonie oni też powinni dostać.  Jeżeli uważasz że trafna ok możemy cofnąć chociaż ich wszystkie wypowiedzi są zbędne.

Odnośnik do odpowiedzi

borcie napisał o żarty - bubel - ban więc nie dostaje warna. Reszta nic nowego nie wnosiła więc warny zostają.

Post diskacza - proponuję do ponownego przejrzenia przez moda, co ogarnia jb, czy coś wnosi.

I to tyle w temacie całej skargi.

Jakby nie było, to nic nowego nie wniosłeś swoim postem, Karus2, więc odwołanie zostaje odrzucone.

• Dziękuję 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.