Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] Odwołanie o bana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID:  Pablo Paleto STEAM_1:0:576840845

2. Data i godzina otrzymania bana: 2021-04-21 11:17:12

3. Serwer: Awp only

4. Długość Bana: 1 wk, 6 d, 21 hr, 20 min

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban

5. Powód bana: wallhack

6. Admin banujący: 

Kurczak

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Więc chciałem unbana dlatego bo nie mam wala tylko słysze niektórych i weim gdzie się wcelowac i mam też radar 

a bardzo lubię ten serwer i chciałbym na nim jeszcze pograć

8. Opis sytuacji: -

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:576840845&advType=steamid&Submit

10. Dowód*: -

Edytowane przez Pablo Paleto
Odnośnik do odpowiedzi

Podałeś datę i godzinę kiedy skończy ci się ban, sprawdziłem demko o tej godzinie o której na prawdę dostałeś bana i niestety nie było tam ciebie, możliwe że albo ja źle patrzę albo był błąd w zapisu plików 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Kurczak2233 napisał:

Podałeś datę i godzinę kiedy skończy ci się ban, sprawdziłem demko o tej godzinie o której na prawdę dostałeś bana i niestety nie było tam ciebie, możliwe że albo ja źle patrzę albo był błąd w zapisu plików 

Jak nie ma jak jest, dokładnie na tym demku:

[   ] awp-20210407-1349-awp_india_winter.dem

Osobiście nie widziałem niczego specjalnego na tym demku oprócz dziwnego bh, z jednego strzału i kilku wcelowań - co do tego ostatniego to mi się wydaję każde wcelowanie dziwne bo mój playstyle różni się od większości ludzi. 

Oglądałem je na szybko bo łeb mnie boli, więc proponuje by oglądnął je ktoś kto ma więcej czasu i ochoty na to :D 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.