Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga na Karusa, Bebela i kilka innych osób

Folonee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Na dowodach przewija się wiele osób ale najbardziej to Karus i Bubel (teraz pod nickiem król albani) (znowu zmienił nick) "[EzPz] dusze sie" STEAM_1:0:583604376 , "rychumaster" STEAM_1:1:544583099 o innych osobach nie chce mi się pisać bo jest ich wiele naprawdę ale ta dwójka daje się najbardziej we znaki.

2. Data i godzina zdarzenia: Zdarzenia te rozkładają się na dosyć długi czas odkąd zbieram dowody ale jest to tylko kilka gier z nimi na przestrzeni ostatniego miesiąca(bardziej nie zacieśnie tego bo naprawdę nie pamiętam kiedy zacząłem zbierać te ss)

3. Mapa:  Jest to na wielu mapach co będzie widać na przesłanych dowodach

4. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Namawianie innych graczy do votowania osoby, która nie złamała regulaminu.

5. Opis sytuacji: Dzieje się to już od bardzo długiego czasu. Gdy tylko wchodzę na serwer a  Karus/Bubel są na nim bądź oni wchodzą na serwer odrazu bez najmniejszego powodu wpisują "votekick", "votemute", "voteban" czasami nawet wszystkie te 3 komendy i wybierają mnie mimo że nie mają do tego powodu przez co często nowi gracze idą w ich ślady i też zaczynają to pisać i wybierać. Ja rozumiem, że na początku to mogło być fajne i śmieszne i spoko ale po dłuższym czasie robi się to nurzące, uciążliwe, denerwujące itd. itd. itd. Dlatego zbierałem te dowody a to, że oni zamiast się poprawić dalej to robią to już nie mój problem tylko ich i powinny być z tego wyciągnięte jakieś konsekwencje. 

6. Proponowana kara:  Nasza kochana administracja będzie wiedziała najlepiej co zrobić.

7. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):  https://imgur.com/a/IHYTBge

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 3

O, nie wiedziałem chłopaki że było tego więcej :) . Byłem światkiem dzisiejszej akcji, kiedy to folonee nie zdąrzył powiedzieć ani słowa, a dostał 4 votekicki. Bany za to poszły, ale na pewno zostaną przedłużone :D .  Szczególnie że nie reagujecie na moje polecenie i pytania dlaczego dostaje votekicka. Uważacie się za bezkarnych, bo przecież "nie namawiacie do votebana". Żałosne naprawdę. Nie będzie sytuacji na serwerze, w której osoba dostaje od razu, bezpodstawnego votekicka/votemuta lub votebana. Tłumaczenia w stylu podanym wcześniej "ale my nie namawiamy" są szczytem idiotyzmu. Większość osób podchwyca waszą zabawną grę, i też votebanuje wskazanego przez was osobnika. Doskonale o tym wiecie. 

Bubel, dostałeś już 2-tygodniowego bana, między innymi za namawianie do votebana. Nic cię to nie nauczyło? Potrzebujesz dłużej przerwy od jb? 

Karus, naprawdę przepraszam że kiedykolwiek wpuściłem cię do administracji, widzę że degrad zrobił swoje.

Lil kapi, pytałeś się dzisiaj "na jakiej podstawie ich banujesz". Np. na tej

• Działanie na szkodę serwera oraz naszej społeczności. 

Działanie na szkodę, to na przykład uprzykrzanie gry innym. 

Najdłuższe kary powinni otrzymać Karus oraz Bubel, jako prowokatorzy akcji. Reszta, która podchwyca ich świetny pomysł wypierdalania ludzi "bo tak" z serwera, też powinna ponieść konsekwencję.

Chciałbym żeby wypowiedzieli się inni @ Sędzia oraz @ Admin JAIL (żeby nie było że jestem stronny 😛 ). 

Szczególnie @FuRaJ, który banował już za to bubela.

• Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

25 minut temu, ŁABĄŃĆ napisał:

Bubel, dostałeś już 2-tygodniowego bana, między innymi za namawianie do votebana. Nic cię to nie nauczyło? Potrzebujesz dłużej przerwy od jb? 

Miałem się nie wypowiadać, ale musze się dowiedzieć, na którym zrzucie ekranu namówiłem kogokolwiek do votebana/votekicka?

Mam swój powód dlaczego wpisuję votekick, a mianowicie prowokuję mnie i nasz gang po każdym błędzie słyszę teksty typu "co za debil, itd...". Nie chce więcej się udzielać, ponieważ jak widać nie tylko "my" wpisujemy votekicka a nawet admini 😀 

(warto wspomnieć, że o ile się nie mylę nigdy nie został wyrzucony przez graczy) ("Możecie mnie wyrzucać nie rusza mnie to" - Twoje słowa Folonee)

Mogę od razu umieścić anegdotę z ostatniego miesiąca kiedy skończył mi się VIP na serwerze i zostałem wyrzucony z serwera na życzeniu za zachęta Folonee. Miłego.

EDIT: możliwe że chodzi Ci o ten ss, zadałem pytanie "folonee po co ci vip", a że wcześniej napisałem votekick nie miało to nic do rzeczy.

7 minut temu, ŁABĄŃĆ napisał:

Chodzi mi o bana z  2021-04-04. Nie wiem o co wtedy poszło, dlatego prosiłem furaja żeby się wypowiedział. W powodzie masz napisane między innymi "namawiatnie do vote". 

Tak dostałem bana, może i prawidłowo, obróciłem w żart jakiś tekst ale w tamtym momencie FuRaJ ostro nas "nie lubił".

Dziwne, jakoś żadnej skargi od kogokolwiek z was nie widziałem.

Raz napisałem skargę, i w sumie żałuje bo zmarnowałem 2h, od tamtego czasu nie piszę jak zauważyłeś żadnych skarg bo nie widzę w tym żadnej korzyści, z tego, że ktoś nie będzie grał 😀

Zazwyczaj ludzie potrafią się dogadać, polubownie rozwiązać sprawę lub też nie i nie robię nikomu problemu z tego. 

To ciekawe, którzy?

Może warto przejrzeć te zrzuty ekranu skoro tak przeanalizowałeś sytuację, że sam zaproponowałeś surowsza karę? 😂

Edytowane przez giga body
  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

1 minutę temu, giga body napisał:

Miałem się nie wypowiadać, ale musze się dowiedzieć, na którym zrzucie ekranu namówiłem kogokolwiek do votebana/votekicka?

Chodzi mi o bana z  2021-04-04. Nie wiem o co wtedy poszło, dlatego prosiłem furaja żeby się wypowiedział. W powodzie masz napisane między innymi "namawiatnie do vote". 

4 minuty temu, giga body napisał:

Mam swój powód dlaczego wpisuję votekick, a mianowicie prowokuję mnie i nasz gang po każdym błędzie teksty typu "co za debil, itd...". 

7 minut temu, giga body napisał:

Mogę od razu umieścić anegdotę z ostatniego miesiąca kiedy skończył mi się VIP na serwerze i zostałem wyrzucony z serwera na życzeniu za zachęta Folonee. Miłego.

Dziwne, jakoś żadnej skargi od kogokolwiek z was nie widziałem.

5 minut temu, giga body napisał:

a nawet admini 😀 

To ciekawe, którzy?

• Zmieszany 2

Obiło mi się o uszy że to nie jest pierwszy raz kiedy tak robicie i zazwyczaj uchodziło wam to na sucho. @Folonee całe szczęście nie dostałeś kicka/bana.

Wyjątkowo i ostatni raz przymykam oko ale jeżeli jeszcze raz zobaczę że na kogokolwiek z was poleciała skarga tego typu bądź zostaniecie przyłapani przez adminów na serwerze to obiecuje że sam wymierzę wam odpowiednio długie kary za działanie na szkodę serwera. Nie ważne kto to będzie obiecuje że poleci na długo! 

Dla was to głupi żarcik ale osoba która zostaje votowana bez powodu (nawet jeżeli nie dostanie kicka) może to odebrać w inny sposób a wtedy wyjdzie i nie wróci bo uzna że u nas grają jakieś debile. Polecam wam zaprzestać takiego działania jeżeli chcecie grać na naszym jb a tobie @Folonee obiecuje że jeżeli sytuacja się powtórzy a ty dasz mi dowód to na długo pożegnamy kilka osób. 

• Lubię to! 5
  • Zmieszany 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.