Skocz do zawartości

ANTY Pochwała ŁABĄŃĆ

dobra dobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ŁABĄŃĆ

Krótko, zwięźle i na temat.

Jak to jest, multi admin to już jest dosyć wysoka posada na PZ co nie? Czyli w jakimś stopniu reprezentuję sieć i powinien nieść przykład graczom. Tylko jak osoba, która nie zna podstaw ortografii, gramatyki, interpunkcji może reprezentować sieć i nieść przykład innym? No kurwa jak gość piszę ,,światek,, zamiast świadek (

)

to już nie jest śmieszne i nóż w kieszeni się otwiera.. W sumie wystarczy wejść na jego profil i zobaczyć jego posty, tematy. Zero spójności, poprawnej polszczyzny, nic, kompletnie nic. Tego nie da się czytać, a swoją posadą, niestety często jesteśmy do tego zmuszeni. 

Czy Wam to odpowiada, pasuje?

• Lubię to! 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 2

3 minuty temu, dobra dobra napisał:

@ŁABĄŃĆ

Krótko, zwięźle i na temat.

Jak to jest, multi admin to już jest dosyć wysoka posada na PZ co nie? Czyli w jakimś stopniu reprezentuję sieć i powinien nieść przykład graczom. Tylko jak osoba, która nie zna podstaw ortografii, gramatyki, interpunkcji może reprezentować sieć i nieść przykład innym? No kurwa jak gość piszę ,,światek,, zamiast świadek (

)

to już nie jest śmieszne i nóż w kieszeni się otwiera.. W sumie wystarczy wejść na jego profil i zobaczyć jego posty, tematy. Zero spójności, poprawnej polszczyzny, nic, kompletnie nic. Tego nie da się czytać, a swoją posadą, niestety często jesteśmy do tego zmuszeni. 

Czy Wam to odpowiada, pasuje?

Sorry wojtuś, mam stwierdzoną Dysortografia. Dlatego większość rzeczy oddaje do sprawdzenia. 

• Smutny 5

8 minut temu, ŁABĄŃĆ napisał:

Sorry wojtuś, mam stwierdzoną Dysortografia. Dlatego większość rzeczy oddaje do sprawdzenia. 

I mówisz, że nic się nie da zrobić? Pierdolenie.

Dlaczego dostaje dwa warny od @Thorek za spam, gdzie temat jest naprawdę wartościowy? Ja wiem, że kolesiostwo, to i tamto i że siedzicie cały czas razem na TSIE, ale ja chciałem tylko wyjaśnić tą nieciekawą sytuację. Bo na prawdę to nie jest zbyt dobre dla sieci. 

Edytowane przez dobra dobra
  • Smutny 3
  • WOW 1

Ja wiem, że większość dys-chorób jest po to, żeby tłumaczyć lenistwo, mnie też to wkurwia że gość nie pisze poprawnie, ale często nadrabia zaangażowaniem i co, miałbym się go pozbyć bo nie umie złożyć jednego zdania poprawnie? Nonsens, trzeba z tym żyć :P

Edytowane przez SUPER TIMOR
  • Lubię to! 3
  • Haha 1
  • Smutny 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.