Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] [PODANIE] [ADMIN] Siwosek

TRUFL cs-placzabaw.pl
 Udostępnij

Nadaje się na admina?  

24 użytkowników zagłosowało

1. 1. Nadaje się na admina?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, imię, wiek: 

Siwosek, Dominik, 17 lat

2. Czy posiadasz konto premium?

Niestety nie posiadam

3. Napisz coś o sobie i powiedz co byś chciał wnieść na serwer. 

Mam 17 lat, uczęszczam do 3 klasy technikum o profilu Odnawialne Źródła Energii, moje hobby to granie w różnorakie gry oraz wychodzenie z domu z ziomkami, dziewczyną lub znajomymi. Chciałbym pomóc rozwijać nowy serwer w minecraft i pilnować żeby nikt nie używał wspomagaczy.

4. Doświadczenie w administracji serwera.

Miałem własny serwer jakoś 4 lata temu na którym grało 30 osób więc jakieś doświadczenie jest

5. Opisz swoją wiedzę związaną z Minecraftem oraz silnikami serwerów Multiplayer.

O minecrafcie wiem bardzo dużo, ponieważ grałem w te klocki od 7 roku życia aż do 13 ( nowe wersje też ogarniam )

6. Czy posiadasz mikrofon?

Posiadam

7. Ilość banów na serwerze Minecraft (jeżeli nie pamiętasz zostaw puste).

---

8. Znajomość silnika Bukkit (Spigot) oraz Minecrafta (przepisz jedynie punkty, które Cię dotyczą): LINK

1. Posiadam podstawową wiedzę na temat komend Vanilla Minecraft (/give /spawnpoint /gamemode).

2. Posiadam zaawansowaną wiedzę na temat komend Vanilla Minecraft (/summon, /function /scoreboard).

3. Posiadam podstawową wiedzę na temat świata Minecraft i jego mechanik.

4. Posiadam zaawansowaną wiedzę na temat świata Minecraft i jego mechanik

7. Potrafię sprawdzać graczy odnośnie posiadania wspomagaczy.

9. Od jakiej wersji Minecraft grasz?

Między 1.4.4 a 1.4.6 dokładnie nie pamiętam 

10. Znajomość języków obcych.

Da się dogadać

11. Czy dokonałeś zakupu na rzecz serwera?

Tak

12. Tryb serwera, na który piszesz podanie:

Minecraft Survival+Działki

Edytowane przez TRUFL cs-placzabaw.pl
  • Lubię to! 1

Zmieniam decyzję z nie wiem na NIE

To, że miałeś w klanie osobę cheatującą, o której "nie wiedziałeś, że cheatuje" skreśla Cię z możliwości bycia adminem, z mojego punktu widzenia, a nawet jeśli naprawdę, o tym nie wiedziałeś, to naprawdę nic podejrzanego nie zobaczyłeś?

Przy okazji nie widziałem jeszcze, żebyś pomagał nawet zwykłą odpowiedzią na czacie nowym graczom jak o coś pytają.

Edytowane przez Bóg WilK
  • Smutny 1

Nie wiem nie wiem siwy, coś źle mi się kojarzysz 🤔.
Tu jakaś skarga na Ciebie, angażować się w nic nie angażujesz, żebyś jakoś pomagał komuś i się tym wyróżniał też nigdy nie widziałem.
Piszesz, że chciałbyś pilnować aby nikt na całym serwerze nie używał wspomagaczy a nie potrafiłeś upilnować kolegi z gangu :D.

Na razie jestem na nie - pokaż swoją lepszą stronę. :>

• Smutny 1

Uważasz że ja siedzę i patrzę moim kolegom w monitory? Przez większość czasu gdy on był na serwerze mnie nie było. Dostał bana i po sprawie, ja nic o jego haxach nie wiedziałem... A co do tego że nie pomagam graczom jest spowodowane tym że dzisiaj miałem mało czasu i nie siedziałem prawie w ogóle na minecrafcie  

• Zmieszany 1

Teraz, TRUFL cs-placzabaw.pl napisał:

Uważasz że ja siedzę i patrzę moim kolegom w monitory? Przez większość czasu gdy on był na serwerze mnie nie było. Dostał bana i po sprawie, ja nic o jego haxach nie wiedziałem... A co do tego że nie pomagam graczom jest spowodowane tym że dzisiaj miałem mało czasu i nie siedziałem prawie w ogóle na minecrafcie  

( To do wilka )

• Zmieszany 1

• 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.