Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] troszke śmieszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: STEAM_0:0:601535631 niewalzdychy

2. Data i godzina otrzymania bana:  22.04.2021 okolo 16

3. Serwer: 5v5

4. Długość Bana: 180 dni 

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban

5. Powód bana: Za rozpowszechnianie cheatow

6. Admin banujący:  bassew kc

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie):   przepraszam cie bassew kc nie bede juz , zrozum to tylko było dla beczki przepraszam klekam i klaniam się .  <33333

8. Opis sytuacji: gość pytał się dla beczki jaki triggerbot ustawić to mu mowie dla beki ze 180 cos i on za triggera a ja za info :C

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:601535631&advType=steamid&Submit

10. Dowód*:  

• Haha 4
Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci tak, przez ciebie straciłem prawie dwie godziny na oglądanie demek a to nie należy do moich ulubionych zajęć. To nie była jedna losowa liczba, tylko powiedziałeś mu praktycznie dokładnie jakie ustawienia mają mieć konkretną wartość oraz wysyłałeś mu coś na discordzie - już nie pamiętam co miałeś mu wysłać. Kolega chyba sobie wziął do serca twoje rady i latał później na tym triggerze. Dodatkowo zerowy poziom steam wraz z profilem niepublicznym oraz twoje czat logi działają na twoją niekorzyść. Osobiście nie chcę mieć na serwerze ludzi dodających roboty mi i innym administratorom. Gardzę cheaterami a jeszcze bardziej osobami rozpowszechniającymi jakiekolwiek wspomagacze, powodując rozrost tego śmierdzącego nowotworu tej gry. Aktualnie nie widzę powodu, dla którego miałbym dać ci tego unbana po tak krótkim czasie. Spróbuj za jakiś czas, może przypadkiem uderzę się w głowę i mi się coś poprzestawia :) 

• Lubię to! 4
  • Smutny 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.