Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] Odwolanie do bana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: FranzJ KeyDrop cs-placzabaw.pl , STEAM_1:0:599521494 

2. Data i godzina otrzymania bana:  2021-04-25 14:57:33 

3. Serwer: ONLY AWP

4. Długość Bana:  1w

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban

5. Powód bana:  Multihack

6. Admin banujący:  Steezy

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Ban jest nie do konca sluszny uzywalem bunnyhopa ale nie uzywalem zadnych innych cheatow jedyne co mam to skrypt na bunnyhopa I chcialbym jeszcze pograc na only awp placzabaw bo te 6 godzin ktore tam gralem bylo bardzo przyjemne

8. Opis sytuacji: bunnyhopowalem tylem jak steezy probowal mnie zabic pozniej tez duzo bunnyhopowalem i dostalem bana 

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:599521494&advType=steamid&Submit

10. Dowód*: Nie wiem jaki dowod tutaj wstawic :c

Edytowane przez Merxy.
  • Haha 5
  • Zmieszany 4
Odnośnik do odpowiedzi

Skrypt na BH to nadal wspomagacz do gry. Nie tolerujemy na naszej sieci jakichkolwiek cheatów i nie ma za nie unbana. 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

W ramach przyznania się do korzystania ze skryptów proponuję ofertę:

Nagrywasz jak kasujesz skrypt i usuwasz program którym go odpalasz, wrzucasz film na YT i dodajesz link w tym temacie, a w nagrodę zdejmujemy bana. 

Ale musisz mieć na uwadze to, że nie jesteśmy idiotami, więc jak znowu ktoś uzna, że się wspomagasz, to będzie ban bez takich opcji, a jedynie będziesz zdany w odwołaniu na weryfikację tego, czy się wspomagałeś, czy nie.

A i niech cię nie zmyli, że ban jest na tydzień, bo i tak dalej nie pograsz, więc opcja przeczekam i poczituję nie wchodzi w grę.

Czekam do wieczora na odpowiedź. Jeżeli jutro rano odpowiedzi nie ma, to szansa przepada.

• Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.