Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] nie dadza czlowiekowi pograc w gre ;c

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: niewalzdychy, : STEAM_1:0:602046503 , 

2. Data i godzina otrzymania bana: a czy to wazne

3. Serwer: 5v5

4. Długość Bana: 10 miesiecy bo 2+8 to 10 

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):   mulitkonto kurwa dajcie pograc czlowiekowi XD

5. Powód bana: mulyikonto

6. Admin banujący: bassew, major za multi

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie):  nie wiem miales mi dac unbana jak tam ci napisze potem chyba ale mi sie nie chcialo wiec se wrocilem po 2 tygodniach na innym koncie bo na tamtym juz nie gram i za multikonto dostalem . Nie wiem czemu wy mnie tak bardzo lubicie i mi wpierdalacie te bany ja se chce tylko pograc w wolnym czasie jak zwykły człowiek . Chyba 8 miesiecy nie bede czekal na unbana , Zamiast dac jebane 2 tygodnie i bym se poczekal to dajecie na 8 miesiecy czyli mozecie odrazu perma wjebac bo to nei ma sensu XD. 

8. Opis sytuacji:  Nie wiem kurwa dla beki mow8ie typowi ze triggerbota ma ustawic na tyle i dla beki ze juz pobral a tu kurwa ban wlatuje wiec cos jest nie halo

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: STEAM_1:0:602046503 , 

10. Dowód*:  

ps. jak mi dasz unbana to daj mi na tym za mulciaka bo na tamtym odpalilem skinchangera a ostatnio za skinchagnera vaca wyrwalem na main.

Edytowane przez Daj unban pls kc
  • Zmieszany 2
Odnośnik do odpowiedzi

Teraz nie mam żadnych wątpliwości, żeby ci nie dać tego unbana. 

Po pierwsze, na twoje nieszczęście niestety nie jestem w stanie sprawdzić czy VAC jest faktycznie za skinchangera a przez ostatnią sytuację jakoś ci nie wierzę. 

Po drugie, nie mówiłem, że ci dam ub jak napiszesz później, tylko powiedziałem, że może ci go dam - to jest różnica. Dobrze wiesz, że gra na multikoncie podczas aktywnego bana jest zakazana i to tylko pokazuję, że ty nie uważasz iż zrobiłeś coś złego. 

1 godzinę temu, Daj unban pls kc napisał:

dajecie na 8 miesiecy czyli mozecie odrazu perma wjebac bo to nei ma sensu XD.

Już wyjaśniam, nie daję permów bo szkoda bazy danych sourcebansów zaśmiecać :) 

Dodatkowo pisząc to odwołanie złamałeś punktu regulaminu forum: 

9. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto na naszym forum. 

Podsumowując:

Odrzucam :) 

5 minut temu, Mirai napisał:

Czekaj, Czy ty pisząc odwołanie od bana za multika piszesz przy okazji z multika na forum, kiedy tamto konto nawet zbanowane nie jest? 🤨

Tak xD już banuje tamto 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.