Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: https://steamcommunity.com/id/Endzik/

2. Data i godzina otrzymania bana: 28.04.2021 12:39  lub  12:38

3. Serwer:  cs-PlacZabaw.pl ONLY MIRAGE 5v5 128TICK 

4. Długość Bana: 69.44 dni

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): Ban

5. Powód bana:  WH 

6. Admin banujący:  ( Nie wiadomo ; )  
7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie):  Na podstawie takiej,  że jak już jakiś moderator czy Admin ma banować za pseudo "wh", niech będzie to doświadczony gracz, który mógłby mieć takie przywileje. Również powinien wiedzieć, co oznacza config oczywiście Legalny w Wordzie, znajduję się on w folderze na STEAM, Jako komendy ustawienia dźwięków, jak ktoś jest ciekawy sam to znajdzie, rzecz jasna trzeba posiadać słuchawki za co najmniej 400-500 zł, żeby móc słyszeć lepiej i z dalszej odległości pewne rzeczy w gierce. Bo niestety, jeśli ja mając lepszy sprzęt od innych, tym bardziej że słyszalność "kroków" jest najważniejsza w tej grze i dostaje bana, za pseudo "wh" bo słyszałem że skoczył / tupnął lub rush'uje chłop sobie XD to co mam na to poradzić?  I oczywiście Radar jest istotny.

2. Każdy doświadczony gracz, przynajmniej 3-4 lata grania, który grał faceity, w starych czasach  2015-2018 , kiedy nie było plagi cheaterów, powinien wiedzieć co to są "Spoty" Istnieje pamięć mięśniowa, po długiej przerwie i wrócenia do gry, zawsze zostaje to, wszystko siedzi w głowie.  "obserwowanie terenu" przeciętny gracz lata jak głupi po całej mapie, a ten jeden, mądrzejszy, ustawia się i czeka, zawsze jest szansa że Enemy może rotate zrobić, ale przeciętni gracze (  ogólnie ) rzadko co robią takie rzeczy.
8. Opis sytuacji: Szczerze nie mam pojęcia, grałem legit i dostałem bana , wstawie nagranko z wczoraj, bo przecież, raczej WH powinno być widoczne na wszelakim nagraniu. 

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans:

10. Dowód*:  

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, oglądałem demko z mapy na której dostałeś bana i nic tam dziwnego nie było, wcelowywałeś się normalnie i sprawdzałeś miejscówki. Z tego co pamiętam masz konto prime, potrafisz smoke'i i flashyki fajne. Strzelasz też dobrze widać, że nie grasz pierwszy raz. 

Jeszcze nie akceptuje bo być może na podstawie innych dowodów cię zbanował.

@Dinos proszę o wypowiedź w ciągu 24h i jeśli korzystałeś z innych dowodów to wstaw je tutaj. 

• Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, bassew napisał:

Nie wiem, oglądałem demko z mapy na której dostałeś bana i nic tam dziwnego nie było, wcelowywałeś się normalnie i sprawdzałeś miejscówki. Z tego co pamiętam masz konto prime, potrafisz smoke'i i flashyki fajne. Strzelasz też dobrze widać, że nie grasz pierwszy raz. 

Jeszcze nie akceptuje bo być może na podstawie innych dowodów cię zbanował.

@Dinos proszę o wypowiedź w ciągu 24h i jeśli korzystałeś z innych dowodów to wstaw je tutaj. 

Po przejrzeniu demka też teraz stwierdziłem że grasz jednak czysto z mojej perspektywy wyglądało to inaczej ale okey przepraszam za pomyłkę każdy może sie pomylić ❤️ 

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie @Merxy. Zarzuć unbanem i zaakceptuj jak już nadasz ub, niestety nie mam takiej mocy sprawczej :/

Przepraszamy za kłopot ale no masz mało godzin w csie a przy aktualnej sytuacji z cheaterami jesteśmy lekko uczuleni. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.