Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] Odwołanie od muta

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Kero, STEAM_1:1:220638141

2. Data i godzina otrzymania bana: około 23

3. Serwer: jailbreak gangi

4. Długość Bana: 2dni

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): silence

5. Powód bana: skarga

6. Admin banujący: mirai

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Przyznaję niestosowanie się zachowałem w tamtej sytuacji i nie powinienem dać ponieść się emocjom, lecz silence na 2 dni ? 

8. Opis sytuacji: po bezpodstawnym fk na zabawie dokonanym przez Czecha, dałem się ponieść emocjom i zwyzywałem go za niestosowane zachowanie, wiem również zachowałem się wulgarnie, ale wydaje mi się, że mute by wystarczał. Po otrzymaniu silence'a jestem wykluczony z takich zabaw jak np. szybkie paluszki, ale Admin wie lepiej :D Proszę o zdjęcie chociażby gaga 

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: nie wyświetla się na stronie

10. Dowód*: 

• Lubię to! 3
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie trochę dlaczego masz ponad 20ścia silenców na minutę / pięć od grzelaka w sourcebansach, ale mniejsza o to.

Luźno, nie rób tak więcej - polecanie graczowi skoczenia z mostu bo Cię zabił w gierce jest trochę nie na miejscu więc bądź racjonalny* następnym razem.
Przeprosiłeś więc skracam Ci do 24h samego mute - myślę, że to wystarczy. :)

Do zamknięcia.

Edytowane przez FuRaJ
  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.