Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] 14.05.2021

Daj unban pls kc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Społeczność Steam :: whokurwacare (steamcommunity.com)     wkokurwacare , wczesniej niewalzdychy

2. Data i godzina otrzymania bana:  2021-04-28 21:52:00

3. Serwer:  5v5

4. Długość Bana: 2 mo, 1 wk, 2 d, 10 hr, 40 min

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban

5. Powód bana:  mówienie typowi for fun , że jak ustawić triggerbota

6. Admin banujący: bassew

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Czesc jestem Łukasz chodzę do liceum mam kolege kube i lubie matematykę. Dostałem bana 😭 . grałem tam tylko czasami se ziomami bo nie chce mi sie grac turków ani faceitów .Dostałem go za triggerbota chodź miałem nowe konto  świadomy swego czynu utworzyłem nowe konto i zacząłem grać na nowo czego oczywiście bardzo żałuję . Bassew powiedziałeś , że jest możliwość odbanowania mnie za jakiś czas więc stąd ja tu , a z racji , że jutro 14.05.2004 obchodzę swoje 17 urodziny pomyślałem , że sprawiłbyś mi prezent urodzinowy w postaci unbana . Sam zawsze zgłaszałem do admina cheaterów - więcej się ich pozbyłem - kazde demko zapisywałem i wysyłałem dinosowi który potem się na mnie wkurzał ile tego jest 🤣 - sory nie bede juz .  W skrócie nie chce przychodzic pod przykrywką a z racji , że na tym koncie postanowiłem tryhardować nie widzi mi się tworzyć nowego z inną nazwą i kryciem się , że to nie ja .

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=niewalzdychy

10. Dowód*: 

Edytowane przez Daj unban pls kc
  • Haha 2
  • Zmieszany 1

2 godziny temu, Daj unban pls kc napisał:

a z racji , że jutro 14.05.2004 obchodzę swoje 17 urodziny pomyślałem

ty masz wehikuł czasu czy jak? 

• Haha 2

9 godzin temu, Daj unban pls kc napisał:

Bassew powiedziałeś , że jest możliwość odbanowania mnie za jakiś czas więc stąd ja tu , a z racji , że jutro 14.05.2004 obchodzę swoje 17 urodziny pomyślałem , że sprawiłbyś mi prezent urodzinowy w postaci unbana . 

Do odrzucenia. 

Chyba że chcesz coś napisać @bassew

• Smutny 1

obiecuje poprawe

Wybaczyć (przebaczyć) oznacza darować komuś winę, zrezygnować z zemsty. Wybaczenie to jedno z najtrudniejszych ewangelicznych przykazań. Biblia mówi: „Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?. Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy."

Edytowane przez Daj unban pls kc
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Smutny 2

Dobra rozbawiłeś mnie nawet, więc zrobimy tak. Napisz odwołanie 28.06.2021r wtedy dam ci unbana, ale chyba nie musze ci mówić, że jeszcze jedna taka akcja i lota. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.