Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] Prośba o unban

Domin Chill-play.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Domin      

STEAM_0:1:563237676

2. Data i godzina otrzymania bana: 13:59      17.05.2021

3. Serwer: ONLY AWP

4. Długość Bana:  7 dni

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban

5. Powód bana: WH

6. Admin banujący: Wionzu

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Przyznanie sie do cheatowania i obiecuje poprawe.

8. Opis sytuacji:  Odpałilem wh dlatego ze jakis przeciwnik napisał na czacie włączam wh i faktycznie włączył (strzelał przez sciany i robil rozne dziwne rzeczy) dlatego ja tez wlaczylem zeby byly jakies szanse. Nie cheatuje na serwerach gdy przeciwnik nie czituje.

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans:

10. Dowód*:  ban był słuszny

• Haha 4
  • Zmieszany 2

Ty prosisz o unbana czy prosisz o przedłużenie bana? xD bo wydaję mi się że 7 dni to jest mało jak za cheatowanie i to jeszcze z takiego powodu, bo ktoś inny się odpalił, jest to tak trochę debilizmym na wyższym poziomie

Edytowane przez DisKACZ
  • Lubię to! 2
  • Zmieszany 4

Admin jak wchodzi na serwer i widzi że ktoś cheatuje, to do jego obowiązków należy go zbanować, a nie zastanawiać się dlaczego on cheatuje. Odpalając się powinieneś przewidzieć że możesz dostać bana. Jakbyś na mmie się tak odpalił też byś dostał vaca i na pewno by ci go nie zdjęto. Jestem przeciw unbanowaniu cię, ponieważ jak raz to zrobiłeś możesz się znów odpalić, a jak tydzień na serwerze nie pograsz to nic się nie stanie.

• Lubię to! 2

29 minut temu, DisKACZ napisał:

Ty prosisz o unbana czy prosisz o przedłużenie bana? xD bo wydaję mi się że 7 dni to jest mało jak za cheatowanie i to jeszcze z takiego powodu, bo ktoś inny się odpalił, jest to tak trochę debilizmym na wyższym poziomie

A ty prosisz o warna za dodawanie tematów nic nie wnoszących?

@Domin Chill-play.pl 

Nie ma zasady, jak ktoś czituje, to ja też. Powód nie ma znaczenia, a liczy się czyn, dlatego żadne korzystanie ze wspomagania nie jest tolerowane.

Ale za cywilną odwagę do przyznania się dostajesz jedną i ostatnią szansę. Jeżeli dotarło do ciebie, że wspomagacze są złe, to wrzuć na youtube filmik, gdzie kasujesz wspomagacze i wrzucisz w tym temacie linka, to dostaniesz unbana.

Jeśli tego nie zrobisz, to już z nami nie zagrasz.

No i nie myśl, że jesteśmy tacy głupi, że nie wiemy, że da się wspomagacze pobrać jeszcze raz itp. Dlatego kolejny ban za wspomaganie cię wtedy nie ominie. No i będzie permamentny.

• Lubię to! 3

14 minut temu, Merxy. napisał:

A ty prosisz o warna za dodawanie tematów nic nie wnoszących?

@Domin Chill-play.pl 

Nie ma zasady, jak ktoś czituje, to ja też. Powód nie ma znaczenia, a liczy się czyn, dlatego żadne korzystanie ze wspomagania nie jest tolerowane.

Ale za cywilną odwagę do przyznania się dostajesz jedną i ostatnią szansę. Jeżeli dotarło do ciebie, że wspomagacze są złe, to wrzuć na youtube filmik, gdzie kasujesz wspomagacze i wrzucisz w tym temacie linka, to dostaniesz unbana.

Jeśli tego nie zrobisz, to już z nami nie zagrasz.

No i nie myśl, że jesteśmy tacy głupi, że nie wiemy, że da się wspomagacze pobrać jeszcze raz itp. Dlatego kolejny ban za wspomaganie cię wtedy nie ominie. No i będzie permamentny.

Problem polega na tym ze cheatow juz nie mam przestały dzialac jak to udowodnic? niewiem

• Haha 1
  • Zmieszany 2

1 minutę temu, Domin Chill-play.pl napisał:

Problem polega na tym ze cheatow juz nie mam przestały dzialac jak to udowodnic? niewiem

Wiec prosze serwer jest za*ebisty jak i community, wiec nie wiem co zrobic naprawde nie mam czitów

• Smutny 1

Godzinę temu, Domin Chill-play.pl napisał:

nawet jeśli nie działają to jesteś w stanie usunąć pliki.

Zasady już znasz i się nie zmienią.

• Lubię to! 1

2 godziny temu, Merxy. napisał:

nawet jeśli nie działają to jesteś w stanie usunąć pliki.

Zasady już znasz i się nie zmienią.

Ok, usunalem je wtedy kiedy orzestaly dzialac. Ale jesli Pan chce moge udostepnic jutro ekran czy cos i pokaze ze nie mam cheatow

• Haha 4

12 godzin temu, Domin Chill-play.pl napisał:

Ok, usunalem je wtedy kiedy orzestaly dzialac. Ale jesli Pan chce moge udostepnic jutro ekran czy cos i pokaze ze nie mam cheatow

To pobierz jeszcze raz i wrzuć nagranie jak usuwasz.

Jeszcze jedna odpowiedź w tym temacie z twojej strony, która nie ma w treści "rezygnuję z gry", albo nagrania z usuwania plików, a pożegnasz się nie tylko z serwerem, ale i forum.

• Smutny 1

21 godzin temu, Merxy. napisał:

To pobierz jeszcze raz i wrzuć nagranie jak usuwasz.

Jeszcze jedna odpowiedź w tym temacie z twojej strony, która nie ma w treści "rezygnuję z gry", albo nagrania z usuwania plików, a pożegnasz się nie tylko z serwerem, ale i forum.

To zamknij temat. Chyba że masz super pomysł co z nim zrobić.

• Zmieszany 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.