Skocz do zawartości

Propozycja na zabawy

sieeeeema
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sieeeeeema;
Proponuję aby był zakaz dawania zabaw po 9:40 czyli w momencie w którym można użyć shopa, bo byłam świadkiem sytuacji gdzie jedna krówka faworyzuje drugą i odpala zabawę o 9:35 gdzie jego gangowicz kupi sobie speeda i gra z automatu zaczyna tracić sens. Zabawy z założenia są po to aby każdy miał równe szansę na wygraną.  

• Lubię to! 3
  • Smutny 2

Myślę, że zakaz może tutaj nie wprowadzić za dużo, bo zanim CT się namyśli może to trwać do 9:01 nawet, lub nie będą się stosować niektórzy do tego bez obecności Administracji na serwerze.

Ja bym bardziej proponował przedłużenie czasu używania SHOP do czasu przykładowo 20 sekund dłuższego (9:20) bądź dalej.

• Lubię to! 1

Nadeszły takie czasy na jailu, że tam nie ma takiego czegoś jak zabawa, nie cofniemy się 3 lata wstecz niestety.
Co do używania shopa po 9:40, myśle że najrozsądniejszą rzeczą było by poprostu dać możliwość ogólnie kupywania coś z sklepu po 9 minucie i odrazu po 9 też nie odpalą już zabawy, bo się zaczyna FD, ale to Adi zadecyduje co zrobić z tym faktem.

Edytowane przez DisKACZ
  • Smutny 2

Nie wiem jak proste byłoby to rozwiązanie, ale jeżeli rzeczywiście osoby nieuczciwie zdobywają przewagę to można się o to pokusić. Trzeba by było skonstruować system refundów w sklepie, który aktywowałby się po włączeniu zabawy. Polegałby on na tym, że dla klienta, który w danej rundzie użył shopa byłby notowany w pamięci rodzaj zakupu i jego koszt, a następnie w momencie uruchomienia zabawy efekt, który zakupił byłby niwelowany (np. po zakupie 200 HP, po włączeniu zabawy ustawiamy klientowi HP z powrotem na 100), a koszta byłyby zwracane do klienta. Takie rozwiązanie jest najbardziej profesjonalne, jednakże wymaga niemałej ingerencji w kod pluginu.

Edytowane przez AKAYEE
  • Lubię to! 1

30 minut temu, Buskaa napisał:

To mogłeś sobie też coś kupić XD

po 1 nie jestem szmatą a po 2 nie dałoby rady bo zabawa była znienacka i dosłownie 1/2 s po działaniu komendy !shop żeby jego gangowicz od razu dokonał zakupu i zablokował reszcie możliwość kupienia a ja nie mam zamiaru czekać do 9:40 aby od razu coś kupić i liczyć na to, że będzie zabawa:D

Według mnie myślę że można coś takiego dać że po 9:40 warden nie może wpisać !zabawy aczkolwiek mogłoby się to bugować z 7 dniem gdzie właśnie tt ma tam 15-20 sekund na wybranie zabawy i wtedy warden nie mógłby wybrać nic zamiast tego proponowałbym aby działało to w ten sposób że warden po !zabawy (poza 7 dniem) wybiera zabawę i ta zaczyna się od razu następnego dnia, chociaż po namyślę to mogłoby być bardziej zbugowane xd, 

Najprostsze wyjście dać czas na odpalenie zabawy do 9:30 a czas do kupienia czegoś w shopie to także 30 sekund po rozpoczęciu rundy

a także to co napisał @Meshek | cs-placzabaw.pl to przydałoby się to naprawić bo tak jest z tym !shop gdy się go odpali i nic się nie weźmie to przechodzi na następną rundę i można coś kupić ale tak jest również gdy przykładowo ktoś wpisze !fk i zaczyna się następna runda to można ją zrespić

Edytowane przez Stypek
  • Lubię to! 1

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.