Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] Podanie na Admina Jail

TwardaPetardaYT cs-placzabaw.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID oraz link do profilu steam: Marcel, youtube: TwardaPetarda, STEAM_1:0:607709606, https://steamcommunity.com/profiles/76561199175684940/

2. Wiek, coś o sobie i co chcesz wnieść na serwer: Cześć nazywam się Marcel i lubię grać na serwerze Jailbreak. Mam 12 lat i lubię piłkę. Kupiłem vipa bo wasze serwery są najlepsze

3. Opisz swoje doświadczenie z CS:GO i modem serwera, na który piszesz podanie.: doświadczenie z CS:GO mam bardzo duże ponieważ gram codziennie na serwerze Jail

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Mam

5. Czy posiadasz mikrofon?: tak

6. Ilość banów ze strony sourcebans.: 1 ban od noelo

7. Link do banów ze strony sourcebans.: Nie mg znaleźć 

8. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 8/10

9. Znajomość języków obcych. 0/10 XD

10. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie (kliknij interesujący cię serwer): https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=jail

11. Czy posiadasz VIP?: Tak

12. Serwer na który piszesz podanie: JailBreak

• Lubię to! 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 3
  • Smutny 2
  • WOW 1

Po tak napisanym podaniu polecam kupić gumowy młotek. Czytając to podanie jestem na nie. Brak ankiety. Nie umiesz znaleźć linka do banów to ciekawe jak pomożesz innym graczom znaleźć owy link. Następnym minusem jest brak znajomości języków obcych. I ta skala Sourcemoda, dam sobie rękę uciąć że nie masz 8 w tej skali. Mogę tu jeszcze napisać wiele innych rzeczy ale szkoda mi czasu. Jeszcze raz napiszę jestem na NIE.

Edytowane przez Major,,
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 2
  • Smutny 1

23 minuty temu, Major,, napisał:

Po tak napisanym podaniu polecam kupić gumowy młotek. Czytając to podanie jestem na nie. Brak ankiety. Nie umiesz znaleźć linka do banów to ciekawe jak pomożesz innym graczom znaleźć owy link. Następnym minusem jest brak znajomości języków obcych. I ta skala Sourcemoda, dam sobie rękę uciąć że nie masz 8 w tej skali. Mogę tu jeszcze napisać wiele innych rzeczy ale szkoda mi czasu. Jeszcze raz napiszę jestem na NIE.

Ale ty ku*wa sam nie jesteś

• Haha 7
  • Zmieszany 3

24 minuty temu, TwardaPetardaYT cs-placzabaw.pl napisał:

Ale ty ku*wa sam nie jesteś

Ale o co ci chodzi?

2 minuty temu, Major,, napisał:

Ale o co ci chodzi?

Są też inni Admini o to mi chodzi. Oczywiście nic nie mam do cb bo jesteś spoką mordą

1 minutę temu, TwardaPetardaYT cs-placzabaw.pl napisał:

Są też inni Admini o to mi chodzi. Oczywiście nic nie mam do cb bo jesteś spoką mordą

Tak są tu inni admini i mogą się wypowiadać. Czy ja tu zakazałem innym adminom wypowiadać się pod tym tematem? Nie jak najbardziej zachęcam aby inni administratorzy się wypowiedzieli na twój temat. Może na kimś innym zrobisz lepsze wrażenie tym podaniem😉

Powodzenia.

Edytowane przez Major,,
  • Lubię to! 1

Wydaję mi się kolego że troszeczkę się nie kwalifikujesz, ale może się coś zmieniło i na Jailu jest taki brak adminów że dają już możliwość bycia adminem, po komunii:kappa:.
Jestem na nie, ponieważ:
1.Nie dodałeś ankiety.
2.Za młody trochę jesteś
3.Znasz sm 8/10, a angielski juz 0/10, to jak ty się w nim odnajdujesz?
4.Tak jak napisał wyżej major, skoro nie potrafisz znaleźć linku do swoich banów, to jakbyś chciał pomagać graczą?
5.Wracając do graczy, to wydaję mi się że trochę by cię wykorzystywali i oszukiwali.

Edytowane przez DisKACZ
  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

Ulumulu ale  tibia sie dzieje czas napisac podanie chyba

Na nie bo:

1.Wiek + brak mutacji 

2."Brak wiekszego Doswiadczenie z serwerem"

3. Vac bany na innych kontach co mnie odrzuca odrazu

4. Napewno nie 8/10 w SM Akayee raz o tb wspomnial jaki jestes wybitny

5. Brak znajomosci graczy serwera + robienie z siebie idioty na serwerze  

Cos jeszcze? chyba nie 

Jestem na NIE

• Dziękuję 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.