Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] [PROPOZYCJA] Dodanie Osiągnieć do Jaill 'a

DisKACZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już pisałem o tym 2 razy, ale 2 razy nikt nie zamierzał odpisać lub zamknąć temat, więc nie wiem czy jest to rzecz które nigdy nie zostanie przywrócona czy jak.
Ogólnie to moją propozycją jest dodania osiągnieć, kiedyś już ten plugin był na serwerze, z nieznanych informacji dla mnie, został on usunięty, a wprowadzał do gry taki jakby smaczek, przynajmniej było co robić z oby dwóch stron, ucieszyłbym się jakby został on przywrócony, może trochę z edytowany. Z góry dzięki za rozpatrzenie sprawy, życzę miłego dnia Siema 

Edytowane przez DisKACZ
  • Lubię to! 5
  • Zmieszany 1

@Adi można by spróbować skorzystać z rozwiązania autorstwa Magneta - https://github.com/MAGNET1/AchievementsGO

Na pewno daje fajne możliwości, i ma wystarczająco dużo natywów. Poza tym, mam pod ten silnik napisane kilka rozwiązań, więc jakaś tam wprawa jest, możliwe że szybko byśmy byli w stanie uciułać sporo achievementów. Daj znaka

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to weźcie przynajmniej temat zamknijcie, jak macie w piździe ten teamat, który jakkolwiek mógłby coś podziałać na tym jailu

Edytowane przez DisKACZ
  • Smutny 1
  • WOW 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.