Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] [PROPOZYCJA] Dłonie zamiast noża

DisKACZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, przychodzę dziś trochę z kontrowersyjną propozycją, ponieważ chciałbym zaproponować zamienienie noża, na dłonie, osobiście mi takie coś się podoba, myślę że można by do tego dodać możliwość zdobycia noża, przez zakup go w sklepie, czy możliwość dropnięcia go z jakieś skrzynki, z przemytu. Myślę też że można by było trochę akcji z tym porobić, czyli załóżmy możliwość zadawania nimi obrażenia tt(2-3hp), bez ff włączonego(jak będzie w ogóle taka szansa, aby z edytować tak ten plugin) i będzie można już robić bunty, między więźniami, w tędy strażnicy będą musieli pilnować, aby nie doszło do bijatiki, bo na przykład w tędy tracą jakiś % fajek pod koniec rundy, ale nie wiem jak się na to zapatrują ludzie z jail'a, z góry dzięki za przemyślenie propozycji i Siema.

Uprzedam też pytania co do tej propozycji i jak to miało by działac np z kill-dayem, czy z trzymaniem noża w eq
-Samą zabawę Kill-day można by było wprowadzić do wyboru zabaw i nie liczyła by się ona, do zabaw na większa skale(ganiany, chowany, kuraki, wg, zeusy, ns) i naprzykład noże by się dostawało odrazu po odpaleniu kd, ale w momencie kiedy już zabawa kd została odpalona na mapie, to warden może odpalić drugi raz kill-day'a poprzez odpalenie standardowo ff, ale w tym przypadku zamiast tych noży, poprostu by były dłonie, czyli tak jak runde zaczynacie.
-Sam nóż trzymany w eq byłby zabroniony i ct, mogło by cię zabić, za posiadanie kontrabandy, która może ich skrzywdzić.
-Z dłoni dla ct zadawało by się 25 hp z lewego, a 50 hp z prawego i tak samo by to działało w stronę więźniów, jeżeli warden by odpalił ff, bez ff jak już wspominałem, tt dla tt, by zadawał po 3-4 hp z uderzenia
A tutaj plugin jakiś znalazłem do tego:https://github.com/Franc1sco/CSGO-MeleeWeapons

Domyślam się też że większości osób może się to nie spodobać i będziecie pod to podchodzić negatywnie, ale popatrzcie na to ze jak kogoś nie lubicie, będziecie mogli mu dać ciosa na łeb, będziecie mogli wprowadzić zamieszki, które mogą pomóc w ucieczce.
Skoro chcemy być tym serwerem top1 w Polsce, to też wydaję mi się że musimy próbować rzeczy których ogólnie nie ma nigdzie.

Edytowane przez DisKACZ
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 5

Fatalny pomysł, o którym nie ma co za dużo pisać, bo jest po prostu okropny. Jedynie co możecie wskórać wprowadzeniem tego to zniechęcić do gry. W sensie może by to jakoś przeszło, ale imo to jest bezsensowne 

W dniu 29.06.2021 o 20:25, DisKACZ napisał:

Skoro chcemy być tym serwerem top1 w Polsce, to też wydaję mi się że musimy próbować rzeczy których ogólnie nie ma nigdzie.

xd nwm jak wy chcecie to osiągnąć skoro nawet adminowi się nie chce respić zbugowanych 4 graczy ,,to za dużo nie chce mi się" i najlepiej po prostu zabić i prowadzić dalej rundę z niezbugowanymi graczami 🙀 oj odda😍

• Lubię to! 1
  • Haha 2

W dniu 29.06.2021 o 21:02, k l a u d i a napisał:

Fatalny pomysł, o którym nie ma co za dużo pisać, bo jest po prostu okropny. Jedynie co możecie wskórać wprowadzeniem tego to zniechęcić do gry. W sensie może by to jakoś przeszło, ale imo to jest bezsensowne 

xd nwm jak wy chcecie to osiągnąć skoro nawet adminowi się nie chce respić zbugowanych 4 graczy ,,to za dużo nie chce mi się" i najlepiej po prostu zabić i prowadzić dalej rundę z niezbugowanymi graczami 🙀 oj odda😍

Cieszę się że się wypowiedziałaś na ten temat, a nie tylko zostawiłaś reakcje i sobie poszłaś, ale jednak chciałbym usłyszeć, parę przykładów które naprawdę mogą zepsuć grę, a nie ją polepszyć, bo rozumiem że ci się pomysł sam w sobie nie podoba. to chciałbym, abyś powiedziała co ci nie pasuje, w czym masz wątpliwości, dlaczego by to nie zadziałało, jest to luźna propozycja, aby rozruszać trochę jail'a i wprowadzić świeżości na serwerze.

Co do sytuacji którą napisałaś, nie jestem admiem jail'a i niezbyt mam wpływ na to co się dzieje na serwerze, bo jestem w robocie, ale jeżeli takie coś się dzieje, to czemu nie zwrócicie mu uwagi, czy nie poprosicie innego admina jail'a który może pomóc, z tego co wiem paru adminów rano wbija, więc nie wiem w czym problem, a spróbować osiągnąć to top1, będziemy chcieli wspólnymi siłami, jest tu troche graczy, weteranów i nowych graczy jail'a i zakładam że mają jakieś pomysły którę mogą wspomóc jail'owi na +

Edytowane przez DisKACZ

Już widzę jak ugaduję się z kilkoma znajomymi na klepanie jednego biednego typka na serwerze ojj tak; ależ mu się będzie chciało dalej grać jak będzie padał na początku każdej rundy ojj tak

• Lubię to! 1
  • Smutny 1

W dniu 29.06.2021 o 23:45, Miloo napisał:

Już widzę jak ugaduję się z kilkoma znajomymi na klepanie jednego biednego typka na serwerze ojj tak; ależ mu się będzie chciało dalej grać jak będzie padał na początku każdej rundy ojj tak

I to jest główny problem naszej społeczności, zamiast dobrze cię bawić, to macie w głowach tylko, aby uprzykrzyć innym grę, nie mówię teraz tego, bo ludziom pomysł się nie podoba, tylko mówie to, bo nasza społeczność nie potrafi się dobrze bawić, nie krzywdząc kogoś, nie mówię o każdym, ale o większości osób które są wyżej niż szary gracz, który zbytnio się nie wypowiada, a jego zdanie jest mało ważne dla większości, też chyba nie rozumiem tego wyobrażania sobie tych samych złych rzeczy, ja na przykład widzę Jail mma, gdzie raz na 2-3 tygodnie mógłby się odbywać mini event, walk na pięści i nie będzie to walka w stylu 5 sekund i koniec, tylko masz 100 hp i zadajesz po 3-4 hp i ta walka trwa, są emocje, jak ktoś potrafi komentować to na dodatek by był komentator walk, jakby rozumiem że podchodzicie do tego pomysły sceptycznie nastawieni, ale myślę że sam pomysł mógłby się przyjać, a też strażnicy, by bardziej przyglądali się tt niż biegali po mapie.

W dniu 30.06.2021 o 00:36, ★GlacuŚ^^★ napisał:

nie no mistrzu mi nie siedzi 

No dobra mistrzu, doceniam,

Z tego co zrozumiałem że tt mogą bić się bez ff to jakby warden przysnął to połowa osób nie wyjdzie z celi bo zginą a reszta dobije się przed celami.

• Lubię to! 2

Pomysł ciekawy ale jakoś nie widzę na ten moment jakby on miał dobrze działać w praktyce Diskacz. Druga sprawa (już mniej ważna ale jednak) z kosą jest jednak inaczej to taki nieodłączny element w cs'e którego mi chyba by brakowało. Aczkolwiek propozycja mnie zainteresowała może by z tego zrobić jakąś zabawę lub podpiąć to sensownie pod zakup w shopie?

// @k l a u d i a o jakim adminie mowa?

W dniu 1.07.2021 o 08:25, Thorek napisał:

Pomysł ciekawy ale jakoś nie widzę na ten moment jakby on miał dobrze działać w praktyce Diskacz. Druga sprawa (już mniej ważna ale jednak) z kosą jest jednak inaczej to taki nieodłączny element w cs'e którego mi chyba by brakowało. Aczkolwiek propozycja mnie zainteresowała może by z tego zrobić jakąś zabawę lub podpiąć to sensownie pod zakup w shopie?

To jak pomysł się nie podoba, to zawsze można z tego wziąć te mini eventy "Jail-mma" które by się odbywały raz na 2-3 tygodnie i przynajmniej było by coś

• Smutny 1

Raczej negatywnie się to przyjęło. Dodatkowo z nożami moglo by się to bugować.  W chwili obecnej odrzucam, ale może jakiś event w przyszłości ktoś zorganizuje z takimi modelami? Serwer do eventów zawsze się jakiś znajdzie. Małymi kroczkami ..... :)

• Lubię to! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.