Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANE] [PROPOZYCJA] wpłacanie fajek

Miloo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No siema proponuje dodac komende !bank @all i dodaję się od razu wszystko co masz zamiast pierw sprawdzac ile masz i dopiero pozniej ta liczbe przepisywac; zmiana znikoma (i mam nadzieje ze prosta do wykonania bo ja sie kompletnie nie znam) ale koniec koncow one maja kluczowe znaczenie na gre:)

• Lubię to! 6

• 2 tygodnie później...
W dniu 5.07.2021 o 06:23, Miloo napisał:

No siema proponuje dodac komende !bank @all i dodaję się od razu wszystko co masz zamiast pierw sprawdzac ile masz i dopiero pozniej ta liczbe przepisywac; zmiana znikoma (i mam nadzieje ze prosta do wykonania bo ja sie kompletnie nie znam) ale koniec koncow one maja kluczowe znaczenie na gre:)

!bank all  dodane. Jednak nadal obowiązuje limit 100k. Jeśli ktoś będzie mieć więcej fajek, to bank all prześle do banku tylko 100k

Cytat

Uprości napewno wpłacanie, od siebie bym proponował dodadnie możliwości @all w betach i licytacji 

W betach i licytacji wolę nie udostępniać możliwości bezmyślnego wpłacania wszystkiego.

• Lubię to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.