Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] odwolanie

AUDIRSQ8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: AUDIRSQ8 STEAM_0:1:572044286

2. Data i godzina otrzymania bana:07.07.2021r. 23:10 okolo 

3. Serwer: awp only

4. Długość Bana: 180tys dni

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ban

5. Powód bana: aimlock

6. Admin banujący: gruby

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): nie wiem jak mam wam to udowodnic [email protected] nie wiem! mowie przysiegam na matke ojca ze nie mialem zadnego aimlocka 

8. Opis sytuacji: siedze na serwerze przychodzi gruby pyta sie czy wbije na dc ja mowie tak zeby podal i pokazuje mi jedna najzwyklejsza akcje gdzie takich jest tysiac na serwerach 

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans:

10. Dowód*: nie mam kurwa dowodow skad mam je wziac jak mowie ze nie mialem to nie mialem 

• Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Obejrzałem demka, jak dla mnie, gość gra czysto. Jedyną rzecz jaką zauważyłem, która mogła wpłynąć na bana było przejechanie celownikiem nad przeciwnikiem w miarę płynny sposób, ale patrząc trochę uważniej celownik leci nad głową.

Jak dla mnie do unbana.

Edytowane przez wionzu

Analizowałem demko wiele razy z tą jedną akcją dla mnie jest ona oczywista jako AimLock. Również podczas rozmowy na Discord, gdy raczyłeś mi pokazać (udowodnić), że nic nie masz zaciekawiło mnie to, że byłeś zalogowany na stronie z wspomagaczami do gry ( oraz to że w pobranych miałeś ,,WH by..." ale mowa aktualnie o AimLock ) Akcja dla mnie zbyt podejrzana.

Ode mnie to tyle.

• Lubię to! 1

Oglądałem kawałek z tą akcją i według mnie ta akcja trochę śmierdzi. Nie widziałem całego nagrania bo nie dodałeś gościu linka do nagrania, ale też nie spodobał mi się sposób w jaki obserwowałeś mapę bo nie było to do końca naturalne. I ten strzał może fart ale jest podejrzany 

moze adminem ani sędzią nie jestem ale się wypowiem. Po analizie demka widać bylo jak celownik w sposob mechaniczny przeskoczył na glowe i w dodatku jak probowales mi i @Grubiutkipokazać ze jestes czysty byles zalogowany naq strone z najczesciej pobieranymi cheatmi a w histori pobierania miales juz jakies cheaty (nie wnikam juz jakie dokaldnie ale byly) w razie potrzeby moge przeszukac inne demka i utwierdzić tego bana

Po pierwsze - czytanie ze zrozumieniem.

W dniu 7.07.2021 o 23:43, AUDIRSQ8 napisał:

nie mam kurwa dowodow skad mam je wziac jak mowie ze nie mialem to nie mialem 

Jak ktoś Cię prosi o dowód, to nie piszesz z wyrzutami, że ja nic nie mam, tylko pokazujesz co możesz i starasz się wyjaśnić dlaczego zaszła pomyłka.

Oglądałem twoje demko, i powiem Ci, że dosyć nielegitnie wygląda ta akcja. Owszem, nie wygląda to jak stuprocentowy aimlock bezpośrednio na głowę, ale podąża praktycznie za nią, na serwerze pewnie podążał na niej, a błąd spowodowany jest pewnie mniejszym tickratem nagrań .dem, czymś z czym wszyscy się borykają od wielu lat. W dodatku namierzenie na głowę wystąpiło natychmiastowo, a potem idealnie wyhamowało, jak na naciśnięcie klawisza.

W dodatku @Grubiutki napisał coś ciekawego. Jeżeli byłbyś czysty, to po co w folderze z pobranymi plikami miałbyś WH, a w dodatku po co byłbyś zalogowany na forum, gdzie ludzie wymieniają się cheatami.

Jak dla mnie ban jest nadany słusznie.

Może ktoś podać linka do tego demka bo nie pokazują mi się godziny 

• Lubię to! 1

przepraszam bardo BAN SLUSZNY?????????????? udowodnij mi to jezeli sie wypowiadasz 

• Haha 3

@wionzuja tu nie chce sie juz wypowiadac napisalem w odwolaniu czkeam cierpliwie na ub moze wiecej akcji pokazcie to tez tam byl chyba aimlock. GRUBEGO slowa "LEM TAK NIE GRA XD"

• Haha 1

Wyjebcie od razu 3/4 serwera bo prawie każdy ma takie akcje, składając podanie na administratora trzeba mieć doświadczenie z grą na wyższym poziomie i odróżniać przypadkowe akcje od celowych nie wiem może nie czytaliście tego ale dla mnie to jest pewne, to nie są wystarczające dowody żeby od razu bana wpierdalać.  Ps. Jedyne co mogliście dać to muta za bycie toksycznym. 

/Do UB 

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1

@FokuS1 Moge poszukac wiecej akcji udowadniających ze ma cheaty ale dla mnie wystarczajacym dowodem to że ma konto na stronie z cheatami i mial w histori pobrac jakies inne cheaty ( nie pamietam konretnie jakie ale byly) wykręcał sie mowiac ze nawet nie moze pobrac jakichkolwiek cheatów. w dodatku flick na glowe byl mechaniczny potem podążał celownikiem prawie idealnie na glowie ale moze to byc wina slabego dema a na serverze mogl podarzac idealnie.

Nawet jesli dla ciebie byloby to czyste dostalby sporego bana za wyzywanie administracji i servera do tegop dostal juz sporo ostrzeżeń za wyzywanie innych graczy ns serverze i nie byly wyciagane z tego konsekwencje z uwagi ze nie bylo wtedy administracji na serverze. 

a przy okacji jesli o poziomie gry mowa to jesli np taki Furious by take cos zrobil jest to logiczne bo am taki styl gry ale tutaj jeśli przyjrzysz sie demku i temu "flickowi" poptarz na ticki na serverze. zaznacze tylko ze w calej reszcie demka widac ze gosc nie ma az tak duzego sensa aby zrobic tak szybko tak dokładny flick. 

japierdole ty nawet nie ma co robic oby cie kurwa nirvana spotkalo to samo zebys sie tak meczyl za nic bo ja zadnych wspomagaczy nie mialem a tylko przez ciebie cierpie a za wyzywanie mialem umowe z grybym ze jeszcze raz wyzwe kogos czy cos dostaje muta na pare dni czy cos takiego prawda gruby? jeszcze powiedz ze tak nie bylo to wyjde z siebie stane obok zalosny ten ban tak jak wsponialem oby nirvanie to samo sie stalo. A i mam takie pytanko jesli jestes adm na innym serwerze to po chuj sie wpierdalasz w czyjes sprawy ?????

Ja ci mówiłem audi ze jak jeszcze raz sie powtórzy wyzywanie czy coś to dostaniesz muta/bana na kilka dni, a ja dostałem zgłoszenie że w niedziele 3:00 że wyzywałeś a ja o tym nie wiedziałem 

W dniu 8.07.2021 o 20:52, AUDIRSQ8 napisał:

A i mam takie pytanko jesli jestes adm na innym serwerze to po chuj sie wpierdalasz w czyjes sprawy ?????

Jeżeli wnosi coś do wątku to nie widzę powód dla których miałby się nie wypowiadać, a ciebie prosiłbym byś zachował trochę kultury jak piszesz bo możesz cofnąć tekst i nie musisz tylu przekleństw dodawać do wiadomości.

A co do bana to jak dla mnie jedna akcja to za mało żeby zbanować i przydałoby się coś więcej, ale konto na forum z cheatami i pobrane jakieś cheaty według mnie mogą być powodem do bana, bo czemu miałbyś ich na serwerze nie użyć skoro i tak je masz pobrane.

Edytowane przez nait

W dniu 8.07.2021 o 20:47, I am Nirvana napisał:

@FokuS1 Moge poszukac wiecej akcji udowadniających ze ma cheaty ale dla mnie wystarczajacym dowodem to że ma konto na stronie z cheatami i mial w histori pobrac jakies inne cheaty ( nie pamietam konretnie jakie ale byly) wykręcał sie mowiac ze nawet nie moze pobrac jakichkolwiek cheatów. w dodatku flick na glowe byl mechaniczny potem podążał celownikiem prawie idealnie na glowie ale moze to byc wina slabego dema a na serverze mogl podarzac idealnie.

No to zróbcie sobie sklejkę jego "odpalonych akcji" i wtedy się będziemy zastanawiać czy jest odpalony czy nie, miałem do sprawdzenia tylko jedno demko z którego nie wynika ze jest odpalony. Ma konto na stronie z cheatami no i chuj z tego ja tez mam i co bana mi zaraz wpierdolisz za to ??? czyli co furious może tak robić a reszta graczy nie ? tez takie akcje miałem i jakoś żaden z was wtedy się do mnie nie przyjebał o to, mały sens 😆, jak tak go nie lubicie to wpierdolcie mu tego bana za wyzywanie administracji ja zamknę temat i tyle w temacie a nie robicie tutaj teraz gówno burze.

• Lubię to! 3

W dniu 8.07.2021 o 13:07, Grubiutki napisał:

Analizowałem demko wiele razy z tą jedną akcją

Jeżeli się daje bana to raczej z większej ilości akcji, aniżeli tylko jednej.

W dniu 8.07.2021 o 13:07, Grubiutki napisał:

zaciekawiło mnie to, że byłeś zalogowany na stronie z wspomagaczami do gry

Wspomagaczy nie musi używać na serwerze ONLY AWP, może z nich korzystać na innym serwerze lub meczu turniejowym. (lub korzystać jak pasha (korzystać z cheatów na botach trenując skany))

W dniu 8.07.2021 o 20:47, I am Nirvana napisał:

przyjrzysz sie demku i temu "flickowi" poptarz na ticki na serverze. zaznacze tylko ze w calej reszcie demka widac ze gosc nie ma az tak duzego sensa aby zrobic tak szybko tak dokładny flick.

Nie wiesz czy osoba robi małe ruchy myszką i nagle stwierdziła machnąć trochę mocniej, czy ma duże biurko/podkładkę, więc raczej bym nie argumentował tego z ten sposób.

• Lubię to! 2

kiedy ten ub bedzie japierdziele wiecej piszecie niz robicie jezeli nie chcecie mi dawac to napiscie prosto w oczy a nie sprawe toczycie 2lata po drugie jak bym mial aimlocka to by bylo chyba widac ze na leb leci celownik i na reszcie mapy tez mialem aimlocka obejrzyjcie sobie ta mape do konca zobaczymy czy tez jakies podjerzane akcje beda ile mozna czekac naprawde maskara juz by byl dawno global ale coz.... szkoda mi wdechu jak to pisze pozdrawiam

wionzu nie trac sobie czasu na glupie odpowiedzi rozumiem twoje zdania i bardzo ci za to dziekuje ze chociaz jeden a nie w sumie 2 graczy wie jak to jest dzieki jeszcze raz innym nie przmowisz :((((((((((((((((((((

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.