Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANE] [PROPOZYCJA] Informacja o modzie

DisKACZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę dziś z propozycją, która myślę że bardziej uraduję graczy którzy wbijają pierwszy raz na serwer, chodzi mi o dodanie komendy "!informacja" na każdy serwer, typu Jail, surf+klasy, bhop, only knife i na serwery które są w toku, dana komenda zawierała by skróconą informację o modzie na danym serwerze i najważniejsze punkty regulaminu, pisze to dlatego, bo zauważyłem że nowi ludzie wchodzą na te 10-15 minut, a potem wychodzą, bo niezbyt ogarniają trybu, czy dostają kicka, za coś czego nie wiedzieli, a też jak dobrze wiemy, mało kto z nowych graczy, wbija z buta na forum i patrzy na regulamin, aby się dowiedzieć co jak i gdzie. Z góry dzięki za rozpatrzenie propozycji i życzę miłej nocy

Edytowane przez DisKACZ
  • Lubię to! 5

Też jestem takiego samego zdania co Grzelak, nie trzeba będzie tłumaczyć przez minutę osobie która weszła pierwszy raz na serwer wystarczy jej powiedzieć żeby wpisała !info czy !informacje

pomysł ciekawy i pomocny dla nowych graczy ale jak widać  administracja jaila się powiększa i obowiązkiem takiego admina jest  wprowadzenia takiego gracza na serwer i wytlumaczenia mu o co chodzi w trybie.

• Zmieszany 3
  • Smutny 1

W dniu 12.07.2021 o 07:57, Adi napisał:

To może zaproponuj jakiś opis, który miałby się tam znajdować.

Kurczę nie wiem jaki opis byłby dobry na te wszystkie mody, myślę że na Jailu, wystarczy dać pod "!informacja" link do regulaminu i link ktory przekieruje cię do odcinka, na kanale cs-placzabaw "czym jest jailbreake"
https://www.youtube.com/watch?v=dWQOnRZ5Cu8

https://cs-placzabaw.pl/topic/1-regulamin-serwera-jailbreak-gangi-i-tabela-kar/
ale można też zawsze dopisać do tego mały skrót tego wszystkiego

W dniu 13.07.2021 o 16:28, DisKACZ napisał:

ale można też zawsze dopisać do tego mały skrót tego wszystkiego

Zaproponuj i pomyślimy dalej jak go pozmieniać ;)

• Haha 1

Skoro pod !informacje mają być linki, no to lepszym rozwiązaniem jest strona serwera (ta co można odpalić po kliknięciu w przycisk TAB). Regulamin już tam jest. Można tam wrzucić też film i informacje i sformatować je w jakiś fajniejszy sposób.

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=jail

Napisz jeszcze ten skrót tego wszystkiego, który proponujesz. Od razu z formatowaniem, to się to podstawi tam.

W dniu 19.07.2021 o 13:52, Adi napisał:

Napisz jeszcze ten skrót tego wszystkiego, który proponujesz. Od razu z formatowaniem, to się to podstawi tam.

Czym jest Jailbreake?
-Jailbreake jest to symulator więzienia, gdzie jako terrorysta masz 2 opcje, uciec i zabić strażników, lub słuchać się wardena i spróbować zdobyć życzenie,
Zapewne masz pytania czym jest życzenie i kim dla ciebie jest ten warden.
-Warden to strażnik, który wydaję polecenia tobie i współwięźniom, słuchasz się tylko jego poleceń, pamiętaj terrorysta nigdy nie może ci wydać polecenia.
-Życzenie to jakby nagroda, za przeżycie rundy i słuchania wardena, masz w nim parę opcji, więc zastanów się dobrze co z nim zrobić

wymyśliłem coś takiego, na dniach jak znajdę więcej czasu, to pomyśle nad czymś bardziej rozwiniętym.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.