Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] [PROPOZYCJA] Ruletka

DisKACZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moją kolejną propozycją na dziś, jest dodanie na serwer ruletki, która miała by opcje betowania sobie czyli normalnie czarny/czerwony 2x zielolny 14x, coś w stylu jackpota, zaproponowałem takie coś, bo myślę że mogło by to zainteresować jak zdrapki i była by znowu jakaś możliwość zarobku lub straty, Z góry dzięki i miłego dnia.

Tu jest plugin, ale nie jestem do końca pewny czy do tego co mam na myśli: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299443

Dodany przez ciebie link nie ma nic wspólnego z ruletką, a jest czymś na zasadzie rzutu monetą.

Czy zamysł ruletki nie jest przekombinowaniem tego typu hazardu? szczególnie że dodawanie do tego elementu wizualnego jest mocno wątpliwe.

Na ruletce możesz stawiać zakłady o:

konkretny numer

kolor

parzystośc/nieparzystość

mniejszy/większy/zakres

co tam jeszcze komu się wymyśli

jak widziałbyś komendę, która pozwala korzystać w intuicyjny sposób z takich zakładów?

No i czy losowanie powinno być dla każdego osobne, czy może jedno na rundę?

W dniu 16.07.2021 o 13:09, Merxy. napisał:

Dodany przez ciebie link nie ma nic wspólnego z ruletką, a jest czymś na zasadzie rzutu monetą.

Czy zamysł ruletki nie jest przekombinowaniem tego typu hazardu? szczególnie że dodawanie do tego elementu wizualnego jest mocno wątpliwe.

Na ruletce możesz stawiać zakłady o:

konkretny numer

kolor

parzystośc/nieparzystość

mniejszy/większy/zakres

co tam jeszcze komu się wymyśli

jak widziałbyś komendę, która pozwala korzystać w intuicyjny sposób z takich zakładów?

No i czy losowanie powinno być dla każdego osobne, czy może jedno na rundę?

Myślę że ruletka, była by zakładana jako kolor,  a byłaby pod !ruletka i byłaby losowana na jej końcu, jak już się pojawi napis, jaka drużyna wygrała. Jakbyś wpisał !ruletka  ilość, to wyświetla ci się menu i możesz obstawić to na dany kolor, czarny/czerwony/zielony i pod koniec rundy, pokazuje ci, albo dacie radę zrobić menu, które by pokazało losowanie i dany kolor zgarnia czerwony/czarny 2x zielony 14x ilości obstawionej

Spoko ale nie konieczne. Ja bym się wziął za odświeżenie zabaw na całą rundę i dodanie jakiś dodatkowych elementów jak nowe znaczniki, modele, zabawy automatyczne w prowadzonych rundach. Gra się staje monotonna jak przychodzą "nudne" osoby do ct w celu odklepywania wyuczonych schemacikow. Potrzeba urozmaicenia, jednak nie wiem czy dodawanie ruletek to rozwiązanie, ponieważ, jak dla mnie, loteria i zdrapki wystarczą. Ktoś poważny moglby się tym zająć, jeżeli ma chęci.

• Lubię to! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.