Skocz do zawartości

[ODRZUCONE] [PROPOZYCJA] [JAIL] Równouprawinienie

DisKACZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, nie wiem czy to jest specjalnie tak napisane, czy ktoś przy pisaniu skryptu, pluginu się omłknął, lub zapomniał, ale Terrorysta wygrywający rundę ma 2 opcje fajek po wygraniu rundy, 1000 fajek i 1500 fajek, za to antyterrorysta ma tych opcji nieskończoność bo tam jest liczone wynagrodzenie za rundę od ilości osób grających po stronie tt, więc moją prośbą jest, aby każda strona miała ustalone stawki, lub tu i tu wynagrodzenie, by zależało od ilości osób w tt, a nawet myślę że po stronie tt można by było dostać odrobinkę więcej, ponieważ jak dobrze wiemy, jako terrorysta nie jest tak łatwo wygrać rundę, jak jest 20 osób, a osoba z svipem dostaje marne 1500 fajek, tragedia, z góry dziękuje za wysłuchanie i życzę miłego dnia

• Lubię to! 1

• Właściciel

Aktualne ustawienia wynikają z wieloletniego balansowania.

TT zarabia na innych rzeczach, niż zarabia CT. TT zarabia też sporo fajek za zabicie CT w buncie i na zabijaniu innych TT. Ilość fajek, jaką dostaje CT za zabicie TT jest niewielka. W CT zarabia się więcej, aby ludzie chcieli być w CT. Wcześniej często były problemy, z brakiem ludzi w CT, jeśli zrobimy że w TT i w CT będzie zarabiać się tyle samo, to znowu nie będzie chętnych do CT.

Druga sprawa, że nie da się zrobić, aby było idealnie równi, bo jest także dużo zewnętrznych czynników.. Ktoś skillowy zarobi więcej w TT, niż ktoś bez skilla w CT. Na jednych mapach jest łatwiej w CT na innych w TT. 

Nie ma idealnego ustawienia, ale to aktualne jest bardzo zbliżone do idealnego :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.