Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE] Rekrutacja do administracji Only AWP (Studniufka)

Don't call me a kid
 Udostępnij

Czy się nadaję?  

18 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy powinienem zostać administratorem?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID oraz link do profilu steam. Szymon, STEAM_0:0:522236193https://steamcommunity.com/profiles/76561199004738114/

2. Wiek, coś o sobie i co chcesz wnieść na serwer. Jestem Szymon Mam 14 lat. Moje zainteresowania to montaż filmów, granie w gry i broń biała.  Na serwer chciałbym wnieść dużą aktywność, komfort gracza w rozmowie z administratorem ( spokojna i dokładna odpowiedź na pytanie).

3. Opisz swoje doświadczenie z CS:GO i modem serwera, na który piszesz podanie.  W CS:GO mam ponad 700 godzin. Na serwerze prawie 40 godzin.

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Mam doświadczenie w administrowaniu serwerem ponieważ administruje już serwer only knife.

5. Czy posiadasz mikrofon? Tak posiadam.

6. Ilość banów ze strony sourcebans.* 1

7. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=Studniufka

8. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 4

9. Znajomość języków obcych. Angielski na poziomie komunikatywnym. 

10. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie (kliknij interesujący cię serwer): https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=awp&strona=rank&id=1044472386

11. Czy posiadasz VIP?  Nie.

12. Serwer na który piszesz podanie: Only Awp

• Lubię to! 1
  • Smutny 1

Szymon napierdala jak wściekły na serwerze i jest przy tym bardzo kulturalny oraz pomocny. Dziś byłem światkiem jego pomocy dla graczy gdy wezwał admina aby zbanował hakkiera który utrudniał grę porządnym graczom na serwerze. Jestem na tak.

• Lubię to! 2
  • Smutny 1

W dniu 21.08.2021 o 22:51, Major,, napisał:

Szymon napierdala jak wściekły na serwerze i jest przy tym bardzo kulturalny oraz pomocny. Dziś byłem światkiem jego pomocy dla graczy gdy wezwał admina aby zbanował hakkiera który utrudniał grę porządnym graczom na serwerze. Jestem na tak.

Potwierdzam, byłem adminem

• Lubię to! 1
  • Smutny 1

Jestem na NIE 

-Mam 14 lat.

-19 dni temu pisałeś podanie na admina AWP co się zmieniło od tamtego czasu ze oczekujesz na akceptacje tego podania?

-Skup się na rozwijaniu jednego serwera czyli Knife bo jesteś jego adminem, a ja  nie widzę z twojej strony jakiegoś zaangażowanie w serwer Knife. 

-Moim zdaniem nie powinieneś dostać tego admina masz za mało lat i doświadczenia, odczekaj dłuższy czas i pokaż ze coś potrafisz 

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 4
  • Smutny 1

Szymona znam już jakiś czas, dobrze gra oraz jest pomocny, kulturalny tak jak wspomniał Major. To że ma 14 lat nie powinno być problemem ~Jestem na tak

• Lubię to! 1

no cóż...patrząc obiektywnie widać że ma na serwerze "znajomości" ale to tylko znajomości :)  więc niech zdecyduje ten najwyższy i tyle w temacie .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.