Rekomendowane odpowiedzi

1. Ostatnio przed walką na kosy (zazwyczaj 4 osoby) daję szybkie paluszki i ten kto wygra dostaje broń (czasami deagle z 1 nabojem, a czasami pełny negev xD) Potem mówię, że na komunikat o ff bijecie się. Oni się biją i chyba jest ok.

Pytam się Was czy takie coś jest dozwolone, bo dzisiaj miałem kłótnie, że nie można tak robić.

2. Czy ,,chyba jesteś głupi?" To obraza?

3. Jak jest z tym wg? Inni mówią inaczej (admini), a inni inaczej. Rozumiem, że za kampienie w medyku, secrecie itp. Jest slay albo coś, ale czy można kampić w celi, izolatce, w jakimś ciasnym pomieszczeniu lub przed portalem?

4. Graczowi, który ma FD (z życzenia) Można dać pozycję buntu, ale czy na FD (ogólnym) Można dać pozycję buntu?

5 W regulaminie jest napisane, iż po upływie 5 min FD można poprosić admina o slay. MOŻNA, ale nie trzeba? Można dać potem kd lub normalnie prowadzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.Można broń dać tt za pozwoleniem wardena # regulamin.

3. Maggie slay'uje jak ktoś kampi obojętnie gdzie, więc chyba nie.

4. Przecież na FD tt ma się bawić i nie ma jakby prowadzącego, tt robi co chce, oprócz wiadomo czego.

To tyle :P

8. Nie dawaj broni TT, dopóki nie pozwoli Ci na to prowadzący lub takie będzie życzenie zwycięskiego TT. Dotyczy to również broni pustej.

Co do 1 pod punktu. ;3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do pierwszego to osobiście nie zrobiłbym czegoś takiego, oraz również niechciałbym bym abyś ty też tak robił, bardzo łatwo można w ten sposób faworyzować innych graczy (przykładowo grać na info i w ten sposób dana osoba może w dziecinny sposób wygrać)

2. Nie zdarzyło mi się żebym zbanował za coś takiego -.-

Wszystko zależy od tego jak ktoś to przyjmie.... Ale "głupi" teorytycznie jest to obraza.

3. Owszem można pozwolić aby terrorysta wszedł, do GR'a ale tak czy siak terroryści mają zakaz, jeżeli warden/admin zabroni to można za to zabić. Ale za campienie w Celach/jakiś tam miejsca raczej nie ma zakazu, wkońcu jest to zabawa NA CAŁĄ RUNDĘ

4. A tego to pojęcia nie mam, nigdy nie dałem pozycji na FD dla wszystkich graczy.

5. Równie dobrze możesz sam siebie zabić i będzie po Freeday'u

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Można tak robić, nie podlega także to pod żadną faworke bo ktoś wygrał tą broń. Co do wypowiedzi Liska to tak samo jak taka osoba po szybkich paluszkach wybiera inne osoby do zabicia. Tak samo może dostać info więc.

2. W pewnym sensie jest to obraza, więc jak najbardziej można za to zostać ukaranym

3. Hmm w sumie nie rozumiem za co admini slay'ują jak się campi w celi albo jakimś pomieszczeniu ? Nie ma zakazu campienia na tej zabawie w regu.

Rozumiem w secrecie -> bo jest ogólnie zakaz campienia tam

W medyku-> bo jest uznawane to za oszustwo.

Ale w zwykłym pomieszczeniu ? Ja nie widzę tutaj powodu na slay'a

4. Ogólny freeday, więc nie ma prowadzącego, dlatego też nie ma poleceń.

5. Raczej nie można prowadzić. FD powinien trwać 5 min potem slay, albo CT zabija

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3. Chodziło mi o kampienie w celach itp. O gr to wiedziałem.

To już nie dostanę slay za kampienie w celi xD

Dziękuję za wyjaśnienia! Naprawdę to mi pomogło :P

PS. Proszę nie zamykać wątku, bo jak będę chcieć się zapytać o coś jeszcze to zadam pytanie tutaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To i Maggie trzeba o tym poinformować, bo często slaye padały :P A dodatkowo ja mam pytanie, co jeśli na WG terroryści z czerwonej i zielonej drużyny współpracują? Czy mogą dostać za to slaya lub coś innego, bo głównie w tej zabawie chodzi by przeciwne drużyny walczyły ze sobą, a nie trzymały sojusze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6. Jest totalny bezruch, a terrorysta kuca. Nic go nie blokuje, ale on kuca. Może sobie kucać czy nie?

Pytanie, na które wiele adminów różnie mi odpowiadało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli kucał od początku totalnego to może kucać. Prowadzący NIE MOŻE dać totalnego na kucaka, ale jeżeli typek stwierdzi, że chce to może.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6. Tzn. regulamin mówi tak i nie xD

a) 2. Totalny bezruch, że nie możesz chodzić i ruszać myszką. Możesz pisać na klawiaturze lub wyrzucić granat pod siebie (za pomocą prawego przycisku myszy).

b) Totalny Bezruch - Nie możesz się obracać skakać lub kucać jeśli się ruszysz nawet przypadkowo i CT to zauważy zabije cię. Do odwołania bądź do następnego polecenia.

Proponuję usunąć 1 z tych punktów z regulaminu ;)

Co do pytania ProDigiego, to według mnie mogą robić takie sojusze, to tak samo jak ktoś robi sojusz podczas KillDaya ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może w regu WG nie ma zakazu kampienia, ale jest napisane, że drużyny mają się zabijać. Jeśli się nie zabijają (np. kampią, przechodzą parkura, bawią się na innej zabwie) to jest to złamanie regulaminu.

Co do reszty to Killua i lisek już odpowiedizieli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Revins nie usunąć lecz z edytować, np terrorysta gdy kucnął przed wydaniem polecenia "Totalny Bezruch" nie może zostać zabity, chyba że wstanie. Coś w tym stylu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie slayuję nikogo za to, że ktoś kampi w celach (wtf), ale jak ktoś unika celów zabawy i się nie bije, a ja ostrzegam i mówię, że trzeba się bić, to dopiero wtedy, więc wypraszam sobie te zarzuty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.Moim zdaniem podchodzi to pod łamanie zasady o faworyzacji.Nie powinno być dozwolone takie coś.Wiadomo jeżeli ktoś dostanie negeva z full ammo wygra te teamowe kosy.A po drugie sama nazwa wskazuje "Teamowe Kosy" nie powinno być nic wspólnego z bronią.

2.Zależy jak ktoś to ujmie w żarcie czy poważnie.Jeśli poważnie to zalicza się do obrazy.

3.W secrecie i GR nie możesz kampić bo regulamin tak mówi w medyku nie wolno bo jest to brane jako oszustwo.A w innych wszelkich miejscach można dlaczego niby nie WG to WG czyli zabawa na całą runde jest napisane w "wmenu" więc nie rozumiem dlaczego zabijać lub slayować TT co kampią w innych miejscach niż GR secret medyk.Jest dowolna ilość czasu to niech TT się bawi.

4.Nie potrzeba nawet dawać tej pozycji buntu bo po co.Jak jeden ma broń to po prostu go zabijasz.To tak samo jakby na KD dać pozycje buntu bo jeden TT ma broń.Moim zdaniem nie wolno.

5.W tej sytuacji nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Knifer Czytaj ze zrozumieniem. Po pierwsze nie zdałeś tyle razy testu z reg, że xD Po drugie ja nazywam to trójkącik albo czworokącik i to nie są TEAMOWE kosy tylko każdy na każdego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Matiszef nie zdałem punktów regulaminu tylko jeden jedyny raz.Najpierw mi pomagałeś teraz się naśmiewasz.Zajebiście.Po drugie już wiele więcej wiem i myślę że w tej chwili zdałbym egzamin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie chcecie się kłócić, zapraszam na Pv, a nie tutaj spam pod postem, który ma dotyczyć SERWERA. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.