Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony No Name, Po Prostu---> Chudy

Chciałbym zaproponować nowa zabawę losowa (czyli zabawę, którą będzie można użyć dopiero gdy przeżyje 3 lub mniej graczy)

Zabawa nosi tytuł "Szczęśliwe trafienie " Polega ona na tym, ze warden będzie strzelać karniaki.

-Warden, musi napisać na czacie dla CT 1/2/3(zeby nie bylo ze faworka)

- pod tymi cyferkami może znajdywać się

a) strzał w głowę

b) strzał w brzuch

c) strzał w nogę

d) strzał w plecy

e) strzał w rękę

-TT na wystrzał z broni Wardena musi napisać na czacie 1/2/3, i w zależności od tego jak trafi, dostaje karniaka.

Zapraszam do dyskusji, na wszelkie pytania odpowiem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeciez napisalem zasady :D Tt musi wybrac cyfre 1, 2 lub 3, a Ct pisze na czacie dla antyterrorystow co znajduje sie  pod kazda liczba, no i jak pod 1 jest glowa to Ct daje karniaka w glowe. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurde najgorsze to, z tym pisaniem bo info może lecieć... A z drugiej strony jak nie napiszesz to będzie, że faworka bo w nogi czy coś w tym stylu :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No a jak będzie admin w żyjących TT?

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I to jest to, głupi pomysł trochę.

-Napiszesz na czacie teamowym, to admin zauważy, nawet przypadkiem.

-Nie napiszesz, pójdzie faworka, warden nie lubi kogoś to w banie, bo nikt nie wie jak miało być.

-50/50 | Napiszesz na czacie teamowym, ctki mogą dać info (Jak w innych zabawach.)

-Często prowadzi warden który ma gang, więc sądzę, że jakby nie napisał ktoś na czacie teamowym, obojętnie co by napisał kolega z gangu w tt, dostanie po nogach (Tyczy się osób, które nie wiedzą co to zabawa)

Ogólnie, zabawa jak dla mnie taka słaba, są ciekawsze rozumiem, że coś nowego, ale ta mnie jakoś nie przyciąga do siebie. Możliwe ze względu na brak pomysłu dokładniejszego na przeprowadzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem dobry pomysł na zabwę.Tylko trzeba by było jakoś udowodnić TT'kom co oznacza 1 czy w glowe czy w brzuch bodajże a na to za bardzo dowodu nie znajdziesz.No chyba że warden pisał by na U czyli na chacie CT np.(1-głowa 2-brzuch 3-noga) i drugi CT by na to patrzył czy warden nie kłamie.Ale pomysł na zabawe dobry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie przy takiej zabawie nie trzeba pisać na czacie dla CT, ponieważ:

a) admin zobaczy i po zabawie;

b) jest wtedy większa szansa, że jakiś CT da info (warden też może dać, ale więcej osób=większe prawdopodobieństwo na info);

Co do zabawy to może być, nie piszcie że może być faworka itp. bo przy zabawach typu szybkie paluszki, dyktando itp. też warden może dawać info, więc to żadne wytłumaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze Adi by zrobil taki "program", ze np. Po napisaniu !abc losuje jedna z paru opcji czyli jak Wy pisaliscie 1 - strzal w brzuch, 2 - strzal w glowe itp.bylo by przy kazdym numerku napisane gdzie sie strzela i wtedy by bylo takze losowo i bez zadnych podpowiedzi jaki numer wybrac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Knifer, to co napisales ujalem w tym co ja napisalem, ze warden napisze na czacie dla AT, zeby inni CT potwierdzili, Misia tez masz dobry pomysl :) Dalem tylko propozycje zabawy, mozna ja urozmaicic bez zadnego problemu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze Adi by zrobil taki "program", ze np. Po napisaniu !abc losuje jedna z paru opcji czyli jak Wy pisaliscie 1 - strzal w brzuch, 2 - strzal w glowe itp.bylo by przy kazdym numerku napisane gdzie sie strzela i wtedy by bylo takze losowo i bez zadnych podpowiedzi jaki numer wybrac.

Albo tak że piszemy !abc 3 i losuje liczbę od 1 do 3

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem, ta zabawa przypadlaby do gustu graczom na OLDZIE, dlatego dalej tutaj nowy post a nie na gangu bo tam nie ma sensu :) Zabawa mysle ze jest fajna, bo jak zostaja 3/2 osoby to zawsze jest albo quiz albo kosy albo kolorki etc, a tak mozna urozmaicic cos, nie zawsze uda sie trafic w cyferke by przezyc ale nie kazdy musi wygrywac, liczy sie zabawa i to jest najwazniejsze. Zabawa jest zrozumiala przez graczy i mysle ze wiekszosci sie podobala jak prowadzilem. Nie martwcie sie infem, info mozna dawac na kazdej zabawie, od szybkich paluszkow do kuleczek. Mysle ze nie ma az takich ujow na serwie by psuli zabawe dajac info tylko po to by kumpel mial ostatnie zyczenie zdobywajac je nieuczciwie :D:)

Przepraszam ze nie uzywalem ortografii ale mam glupia klawiature xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak chcesz, to możesz przeprowadzać zabawę na serwerze, tylko musisz najpierw wyjaśnić jej zasady.

Dodałem komendę !abc która losuje cyfrę z przedziału 1 ... .

//zamykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.