Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję aby na serwerach jail było więcej korzyści dla Vipa:

Moja propozycja to iż Vip mógłby mieć większe %-y szans (np. z 20% więcej) na trafienie w ruletce (!dice) lepszych rzeczy przykładowo większa szansa na wylosowanie speeda lub większej grawitki.

Druga propozycja to dodanie do !dice medishota i granata (tego WH) że przez ściane widać.

Trzecia propozycja aby dodać do ruletki pistolet glock lub usps z jednym magazynkiem lub 10 strzałami i było by przypadkowo 5% szans.

Następną propozycją jest wstawienie na serwer tych kos co były na jakimś z serwerów bodajże furien.Nie tych karambit bayonet itp lecz te inne.

Nie wiem czy można to zrealizować ale jeśli można to moim zdaniem dobra realizacja takich pomysłów.

Nie wiem jak wy myślicie ale dlatego piszę ten wątek aby przedyskutować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie pistolet w !dice byłby zbyt op, te kosy co były na furienie też są zabronione przez Valve, dlatego nie można ich dodać. Medishota + granat wh można by dodać do ruletki, z taką samą szansą na wypadnięcie jak aktualne granaty wypadające z dice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodać nowe dice dla vipów

Gracz - dice takie jak teraz

Vip - Dice takie jak teraz + Szansa na uspa z 4 kulkami albo coś :D + Trzęsienie ziemi (shake) trwa o 40 sec krócej

SVip to co vip, ale brak możliwości wylosowania drugs + może wylosować bhopa :D

Propozycje są moje, więc się nie zdziwię jak będą nie do wykonania albo po prostu się nie przyjmą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adi mówił, że może uda się ominąć ten plugin za który valve banuje i zrobić nowy. Wgrał go, poczym wycofał, gdzieś na forum napisał, że wycofuje to, z powodu takiego, że Valve banuje serwery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie by było gdyby coś takiego było, lecz niech też dropi usp,digla albo gloka dla zwykłych graczy tyle ze z miejszą szansą np

1.5% szans :/

POZDRAWIAM PSZNUZIO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta mniejsza szansa itd. to dobry pomysl wg. mnie.

Medishot i granat tez moglby byc, aczykolwiek reszta nie jest zbyt zbalansowana.

A co do pomyslow podrzuce jeszcze pomysl aby zrobic sklepik z mozliwoscia kupna np. roznego rodzaju kolorowych czapek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież są czapki dla vipow i svipow pod komenda !hats.

A co do pomysłu z bronią z dice, jestem za tym, żeby można było trafić deagla z 1 nabojem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[align=left]Stalker dobry pomysł z tymi kolorami czapeczek.  [/align]

[align=left]Na przykład każdy jakby wpisał powiedzmy komende !colours hats wybierałby sobie kolorek dla czapeczki.[/align]

[align=left]Wiem że Ci chodzi o sklepik.Ale na Oldzie nie może być sklepiku bo to jest OLD xD.[/align]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi na Oldzie brakuje nagrody za lr.

Dodałbym to, że po wygranym lr losuje się między np. BH w następnej, double jump itp.

Zrobiłbym też jakiś system RPG za który dostaje się np. Jakieś czapki czy cos takiego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi na Oldzie brakuje nagrody za lr.  

Dodałbym to, że po wygranym lr losuje się między np.  BH w następnej, double jump itp.

Zrobiłbym też jakiś system RPG za który dostaje się np. Jakieś czapki czy cos takiego

Dobry pomysł z tym jak TT lub CT wygra !lr to dostaje do wyboru w next rundzie : Double Jump , 100% kamizelki , grawitacje , BunnyHop.

System z RPG to już przesadzone chyba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten system RPG mi nie za bardzo pasuje. Według mnie na oldzie nie powinno być trwałych bonusów. (Pomijając vipy)

Z tym lr to jak najbardziej. Ułatwienie w next rundzie jest całkiem miłe

Mi najbardziej pasują te dice (najlepiej mój pomysł :D) i lr o bunnyhopa itp.

Na gangach więcej się vipów sprzedaje, bo tam jest bonus w postaci dodatkowych fajek, a na old tego nie ma :D

Pewne urozmaicenia vipa mogłyby zwiększyć ilość kupowanych vipów .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

RPG kiedyś było na Gangach, oczywiście przed powstaniem gangów ;p Fajny jest tylko patent że widzisz lvl, expa itd. ale jak maggie wspominała Old to Old żadnych wspomagaczy być nie powinno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reasumując, jestem za ulepszeniem dice według pomysłu Matissefa i za moimi nagrodami za lr, tyle że ty wybieralo po wygranej pomiędzy powiedzmy:

DoubleJump

BunnyHop

Grawitacja

Wszystko to tylko na następną rundę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypomniam, bo na OLD bieda z graczami (Knifer dostał admina to od razu każdy uciekł xD)

Adi zalukaj i najwyżej wprowadź parę zmian :/

|

|

¥

Dostaniesz kiedyś raka... Po . , ! Itd klikaj spację

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mati dam ci zaraz knifer dostal admina to każdy uciekł.HEHE.

Mnie się nikt nie boi (wsumie to niewiem) ale nie mają czego :)

Ludzie specjalnie piszą abym im dawał bana za byle co nie wiem po co im to ale.OK.xD

OLD porasta w ziarnach w czasach 15:00-18:00.Więcej slotów zajętych jest w tych godzinach niż na gangach.

A co do tego pomysłu z tym "vipem na oldzie" to przydałoby się coś takiego fajna rzecz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Juz dawałem kiedys propozycje dice mozna odnalezc :) niestety wiekszosc z nich nie przeszlo ale mpzma cos zaczerpnac :)

Jestem tez za nagrodami za lr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta