TheKnifer

Kilka propozycji zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka propozycji zmian na Obu Jailach.

1.Jest zabawa w ganianego , nie moż na tej zabawie kampić w jednym miejsu tylko trzeba bhopować i uciekać przed CT. Więc chciałem tu zaproponować że jeśli TT będzie w miejscu przez powiedzmy 5 sekund to będzie go automatycznie slayować aby zapobiec kampieniu.

2.Jest zabawa w chowanego i nie wiem czy jest ten AFK Manager na chowanym ale jeśli jest to proszę o jego usunięcie na chowanym bo to bezsensu będzie że osoba nie będzie się ruszać bo powiedzmy poszła sobie coś zjeść i go zeslayuje.

3.Następną propozycją jest prośba o zwiększenie czasu AFK ponieważ w sytuacji takiej że warden powie totalny bezruch w celach i pójdzie sobie szukać buntowników to może przenieść tych pozostałych TT którzy grzecznie stali w celi do specta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

799c84edf8ef5c120831776564f8dd52.png

Nie wiem, czy wy nie rozumiecie angielskiego ale co do 2. i 3. pkt "Uwaga: Jeżeli nie poruszysz się z twojej pozycji, na której się zrespłeś przez x sekund, zostaniesz przeniesiony do obserwatorów" Na chowanym napewno nie przenosi a do 3 to wystarczy coś kliknąć chyba nawet zmiana broni wystarczy i już cię nie przenosi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale jeśli jedna z osób z TT nie poruszy się bo warden powiedzial totalny bezruch i myslala ta osoba że jak są cele zamknięte to też musi mieć totalny bezruch.I się nie ruszy wgl a wtedy go wywali do spect.

To są tylko moje propozycje przecież nie muszą być zaakceptowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do 3. to w regulaminie jest, że warden nie może przedłużać. Moim zdaniem już lepiej dać kd czy próbować prowadzić z buntownikami "za plecami", niż kazać ttkom siedzieć w celi przez 5 minut, po to by warden i tak zginął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie się nie raz zdarzyły sytuacje gdzie terroryści siedzieli grzecznie w celach przez dobre 3-4 minuty, ja przez ten czas nic tylko biegałem i zabijałem buntowników, a z każdą chwilą liczba tych buntowników się zwiększała, aż został jeden terrorysta, który grzecznie czekał i otrzymał życzenie za 4 minuty siedzenia w celi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również miałem dużo takich sytuacji jak Lisek.Byłem w CT sam było 2 adminów na serwerze i 28 TT wszyscy pouciekali powybijałem fartownie wszystkich i jedna osoba została w celi i otrzymała darmowe życzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AFK jest ustawiona na 12 minut. Jeżeli kogoś przeniosło, to tylko dlatego że już rundę wcześniej się nie ruszał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Plugin nic tu nie pomoże, bo będzie można go bardzo łatwo oszukać.

2. Czas AFK managera to 12 minut, więc trzeba się nie ruszać dłużej niż 1 runda, żeby plugin zadziałał.

3. Większy czas niż 12 minut jest niepotrzebny.

//zamykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.