Revins

Nowe kolory na WG i !podziel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam propozycję, aby zmienić kolory drużyn na wojnie gangów i komendy !podziel z zielonego i czerwonego, na np. czerwony i niebieski. Nie wiem, czy takie coś jest to możliwe, jednak proponuję to, ponieważ wtedy drużyny byłyby bardziej widoczne, co np. dla mnie (ale myślę, że też ogólnie dla wszystkich) byłoby dużym ułatwieniem, gdyż jestem daltonistą i po prostu często jak głupi strzelam do ludzi z moim kolorem :P Oczywiście kolory mogą być inne, ja podałem tylko przykładowe, najlepsze takie, które będą ze sobą najbardziej kontrastować ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego jest zielony i czerwony? - Bo takimi kolorami mogę wyświetlać komunikaty na czacie.

Dlaczego nie niebieski? - Bo niebieski może się z CT i wardenem myliić.

Uważam, że zielony i czerwony bardzo kontrastują ze sobą:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego jest zielony i czerwony? - Bo takimi kolorami mogę wyświetlać komunikaty na czacie.

Dlaczego nie niebieski? - Bo niebieski może się z CT i wardenem myliić.

Uważam, że zielony i czerwony bardzo kontrastują ze sobą:)

A mi mówiłeś, że możesz wszystkimi kolarami na czacie, jak się chwaliłem jak pisać zielonym xD

A poza tym jeżeli grają daltoniści u nas to oni widzą Drużynę czerwonych i Drużynę czerwonych, więc dla nich jest to utrudnienie nie małe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jerremi dobrze powiedział, ja widzę Drużynę czerwonych i Drużynę czerwonych :P Tak samo jak stoi w szeregu np 3 tt i 2 z nich jest zielonych to ja muszę na nich się z 5 sek patrzeć, żeby tego czerwonego zobaczyć :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmieniłbym na niebieski, gdyby nie to, że niebieski może mylić się z CT. Jakie kolory poza czerwonym jeszcze widzi daltonista?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla daltonisty (a przynajmniej dla mnie) najgorsze połączenie to czerwony z zielonym. Co do kolorków to może być 1 z tych co są aktualnie (w sumie to obojętnie jaki) + coś ciemnego by się przydało, nie powiem jaki, bo nie wiem jakie są dostępne :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to najbardziej kontrastuje tutaj czerwony z białym, ale biały to raczej średni pomysł na wg według mnie. Z reszty podanych to w sumie 2 i 5 najbardziej się różnią (jeśli się nie mylę, to aktualnie jest 2 i 4 albo 4 i 7 ustawione)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wpierdziele sie w miedzy czasi ;) mógł bys Adi podzielić te grupy jeszcze bardziej np. Juz gangi kontra gang plus ostatnia grupa bez gangu wtedy wiadomo więcej by było grupek ale wydaje mi sie ze ciekawsza gra nawet najlepszy gang mógł by mieć problem z duża grupa graczy bez gangu ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta