Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewną propozycję a mianowicie dodać do "zabaw na całą rundę" zabawę która nazywała by się np. "Nade FFA" i polegała by na tym iż każdy terrorysta dostaje w rękę granata , jeżeli go straci otrzymuje go ponownie po jakimś czasie. Zasady podobne do mini zabawy "zbijak" lecz ta proponowana zabawa trwała by około całą rundę.

Zasadami tej zabawy byłyby:

-Zakaz kampienia w GR/Secrety.

-Zakaz wchodzenia do Medyka.

-Broń i kosa nie zadaje DMG.

-Za zabicie CT jest ban 2hr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie wiem czy to by wypaliło. Na całej mapie jest za dużo miejsca na coś takiego, bo od każdego granata łatwo jest uciec. Dlatego właśnie zbijaka daje się w pomieszczeniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie, myślę że na gangach nigdy by nie kończyła się ta zabawa. Jak zbijaka w pomieszczeniu daje na 10 ludzi to po 3 minutach jest 6 ludzi, więc raczej to nie ma sensu. A zakaz kampienie w secrecie i gr to punkt w regulaminie, więc na zabawach trzeba się do niego stosować również, jedynie na chowanym się tego nie uznaje bo jak Cie z freezuje to nic nie zrobisz.

Moja propozycja związana z tą zabawą:

1. Jest Ona w menu zabaw na całą rundę.

2. Nazwać Ją NadeDay

3. Nie da się zabić ct.

4. Gdy Warden włączy zabawę, automatycznie się otwierają cele, terroryści mają na rozbiegnięcie się 20/30 sekund. Po upływie czasu dostają granata i po każdym wyrzuceniu go, dostają nowego (Tak jak na zbijaku). Terroryści mają po 15hp, tak żeby mogli się łatwo po zabijać.

Myślę, że to już bardziej się nada, bo może dojdzie do życzenia xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 10 HP każdy z TT miałby i nie mógł się leczyć w shopie tylko odrazu po uleczeniu wracałoby na miejsce 10 hp to samo z medi shotem. Nade Day . Zwykła nazwa i oto chodzi.

To jest to samo co zbijak lecz na innych zasadach i mniejszej ilości HP. Większa frajda z takiej zabawy na całej mapie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to całiem fajny pomysł. Nie wszystkie mapy są duże więc dla tych mniejszych będzie to jak najbardziej pasować :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w/w zabawa jest zbyt podobna do zwykłego zbijaka ;)

Moja wersja jest taka, że TT ma 10-20hp, a to CT biega po mapie i stara się zabić wszystkich TT,

- CT dostaje na start odnawialnego he i 1 granat podpalający,

- wszyscy mają troche zmniejszoną grawitkę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta