Skocz do zawartości
Jerremy

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Zepsuły mi się słuchawki, więc szukam nowych do 250 zł 

Przeglądając allegro znalazłem bardzo tanie razer'y krakeny pro, co mnie bardzo zdziwiło, bo kosztują tam ~150 zł, gdzie normalnie chodzą po 2x drożej, wiecie czemu jak to jest z tymi tańszymi?

Przy okazji, podrzućcie jakieś słuchawki nie stricto pod granie tylko pod słuchanie muzyki również ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tańsze = Wystawowy egzemplarz :)

Tańsze = Uszkodzone

Tańsze = Podrabiane

Sprawdź sprzedawcę, jeśli jest z sklepu to prawdopodobnie egzemplarz wystawowy, który był przymierzany i może mieć drobne rysy.

A jakie słuchawki? Polecam Hyperx lub qpady 90 :D Odrobine drozsze, ale sie nie zawiedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie podejrzane te rejzery ;_;

Happy właśnie przeleciały mi te słuchawki podczas przeglądania słuchawek, tylko te słuchawki które już raz reklamowałem a teraz już mi się gwarancja skończyła to to były słuchawki Tracera! (sphere 7.1)

Ale jeszcze jakiś bym poszukał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że Tracer jest straszną firmą jeśli chodzi o BoK, reklamacje i serwis, ale sprzęt mają dobry. Mam pada. Nie chcieli mi pomóc, mówili błędne info i miałem takie: "No ja nie zrobię?". :D No i załatwiłem sprawę sam, wszystko działa dobrze... Tylko muszę pamiętać znaki z XBOXA, a pad jest pod PS3 (jak instalujesz sterowniki na PC, to inaczej nie zadziała przy MKX, LiS i innych grach). ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SteelSeries Siberia 200, słuchawek z lepszym dzwiękiem za taką cene nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam SteelSeries Siberia 200. Jeśli chodzi o słuchawki do grania to polecam gorąco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Siberia 150 bardzo polecam :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem te słuchawki we wrześniu teraz je oddałem na reklamacje i oddadzą mi pieniądze będę miał +/- 220 złotych plus do 3 stówek można dołożyć i stad pytanie

jakies słuchawki z tego rankingu?

https://www.morele.net/wiadomosc/ranking-sluchawek-dla-graczy-top-10-najlepszych-modeli/1210/

albo czy polecacie jakieś inne słuchawki do 250-300 złotych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 17.07.2016 o 22:24, LiSeKK napisał:

SteelSeries Siberia 200, słuchawek z lepszym dzwiękiem za taką cene nie znajdziesz.

Dnia 17.07.2016 o 22:27, kezzy napisał:

Też mam SteelSeries Siberia 200. Jeśli chodzi o słuchawki do grania to polecam gorąco

http://www.x-kom.pl/p/263480-sluchawki-przewodowe-steelseries-siberia-200-czarne.html

Te w promocji będą dobre ;)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja je kupowałem kosztowały prawie 2x tyle :D

Bierz, warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam stealseries siberia 200 sam je używam od ok6 mies i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te HyperX Cloud na gwarancje wysłałeś? Ja też takie mam i jestem zadowolony :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem wtedy słuchawki bezprzewodowe słuchawki natec genesis hv59 a jako ze zawsze lubiłem bezprzewodowe to wziąłem.

Byly fajne pod takim względem ze dopracowane bylo by dźwięk nie miał opóźnienia, ponieważ miały nadajnik [/img]

Później zaczęły szumiec a mikrofon zaczął wydawać dziwne dźwięki wiec musiałem z nich zrezygnować 

Edytowane przez Jerremy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.